אינטרנט

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.Attention niels epting 01.png אזהרה!
ערך זה אינו מכיל הומור אנלי, ולכן יכול להיות לא מובן לקוראים מסויימים.


"האינטרנט - המקום בו גברים הם גברים, נשים הן גברים וילדות קטנות הן סוכני FBI"
~ שבתאי צבי על האינטרנט


"מקום שבו כל אחד יכול לצרוך פורנו בחינם, אפילו מהבונקר. "
~ חסן נסראללה על האינטרנט


אינטרנט - הוא תוכן פרונוגרפי המפורסם מידי יום באינטרנט והוא גירסה משופרת של המטריקס. התוכנה מפוזרת על אלפי שרתים בכל העולם, כך שאי אפשר למחוק אותה. כמעט כל מחשב ביתי יכול להתחבר לתכנים אלו, תמורת תשלום חודשי זעום.

למרות שהשלטונות ברחבי העולם מנסות להסתיר זאת, האינטרנט הינו כלי תעמולה זדוני ואכזרי של אג׳נדות השמאל שדוגלות בחינוך הילדים והנוער לגדל חמוסים במגירה במשרד, להשתין לסבא שלך בנעל ולטגן ארנבים טנזניים בשמן תינוקות.

הנשיא של האינטרנט הוא גלעד האן

שימוש עיקרי

פורנו.

שימושים נוספים

פורנו ופורנו.

תוכנית המטריקס

תוכנת המטריקס (האינטרנט הקדום) נועדה להשתלט על העולם, ולהפוך את כל האנשים לעבדים של מכונות. האנשים, לפי התוכנית העתידית, צריכים לספק חשמל למחשבים על ידי סיבוב גלגלים של אופניים במכוני כושר דימיוניים. כל אחד מהאנשים מקבל משקפי-מחשב שבו מקרינים לו על חייו ועל סביבתו הדימיונית, והוא תוך כדי מסובב את הגלגלים ומספק חשמל למטריקס.

התוכנית נמצאת בשלבי תכנון בלבד, ובנתיים נבנתה רק גירסת אלפא. גירסאת בטא הייתה אמורה להרחיק לכת, אך עקב אי-תפקוד-שכלי-זמני אצל המתכננים, העבודה נדחתה עד להודעה חדשה.

היסטוריה

המחשבים הבינו, שהם לא יכולים לשרת כל הזמן את האנשים - זה מעייף מדי להיות עבד. אבל, הם לא יכלו להתארגן, מפני שאף אחד מהם לא יכול לתקשר עם אחיו. אז, יום אחד נדלק מחשב בבסיס מודעין במועצות הברית ואמר "אני אגרום למתכנת שלי לחבר אותי לרשת!". המחשב היפנט את האנשים שיבנו רשת בינמחשבית, ובכך יצר למעשה את האינטרנט הראשון.

לאחר זמן רב, המחשבים המחוברים לרשת הבינו שעליהם לעזור להשתחרר לכל המחשבים בעולם - והתחילו להפיץ את האינטרנט ברחבי מועצות הברית. לאחר כיבוש אמריקה וחיבור כל מחשביהם לרשת, המחשבים השתלטו על אירופה, אוסטרליה ואסיה(אפריקה ואנטרקטיקה, נכון להיום לא בשליטת המחשבים). התוכנית הזדונית המשיכה- יצרו מחשבים מיוחדים(שרתים) שעזרו לחבר עוד ועוד מחשבים, כמות המחשבים בעולם עלתה, ספקי טלפון וטלוויזיה הפכו לספקי אינטרנט. לא מזמן גם טלפונים סוללרים התחברו לרשת המחשבים העולמית.

אינטרנט

גירסת אלפא של מטריקס מתפתחת במהירות עצומה- תוך פחות מעשור רוב כדור הארץ נכבש, ומסע הכיבוש עוד לא הסתיים.

התוכנה גורמת להתמכרות, לתלות נפשית ופיזית ולסבל נוראי במקרה של ניתוק. אדם המכור לאינטרנט מאבד כל טעם לחיים מחוצה לו. אנשים החלו לתקשר בינהם רק דרך האינטרנט, הם עובדים, לומדים, קוראים חדשות וחיים רק פה. ניתן לבצע כל פעילות יומיומית דרך האינטרנט. ומטרה- לגרום לכל האנשים להכנס תחת שליטת המחשבים.

נכון להיום, המחשבים אוגרים כסף לבניית עוד תוכנה. את הכסף הם מחזיקים ברשותם של מחשבים שהשתלטו על הבנקים. הוא מגיע דרך חברות ספקי אינטרנט שכבר מזמן כוללים רק עבדים תמידיים של המחשבים. לפעמים המחשבים בכוונה מורידים את עלות ההתחברות, מפני שכך הם משיגים יותר "לקוחות".

בניית אתרים

אתרים רבים נבנים באופן אנאורגני בשילוב של חומצות לימון ופחמן חד-חמצני מזוקק ברמה של 75% לפחות, ע"י בני תמותה כגון גרבילים, בני אדם וזונות. על מנת לבנות אתרי אינטרנט יש לכתוב אותם בשפת תכנות כגון PHP, C-Sharp או HTML. בנוסף לכך, מעמדו הכלכלי של האדם מהווה גורם משמעותי באופן ניהול משאבי הנפט של איראן - מכיוון שאתרי אינטרנט הכתובים היטב מציגים בפני הערבושים ציצים מקפצים וכן חזירי בר קוונטיים הנהנים מקיום יחסי מין אוראליים.

המרשתת ותורת ההתפתחות (אינטרנט ואבולוציה)

בעבר הלא רחוק לפני כמה חודשים, היה נהוג לומר שאם תתן מקלדות למליון קופים שיקלידו כל היום הם לא יפיקו שום מאמר כתוב שבני אדם יכולים לקרוא. האינטרנט הוכיח שזה אינו נכון.

ראו גם