חנקין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ערך זה עוסק במילה עצמה; לערך העוסק באיש הלא-כל-כך מפורסם, ראו קישור שלא קיים.

Attention niels epting 01.png הערה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם חנקין, אז יש לך את השכל לצחוק עליו.כתוצאה מכך ניתן לומר שאתם אנשים עם חוש הומור משובח וחנקין זה נושא אשר גורם לכל לגיחוח עד צחוק וכן

מקור המילה

בניגוד לדעת הרבים, המילה חנקין לא נקראה על שמו של האיש, איך שלא קוראים לו, אלא להפך!
המילה נוצרה בשנת 20111 כאשר אדם בשם א' ניוטון (אשר אמר שהוא מעדיף להישאר אנונימי) קפץ מהגג ונפל על תפוח, ואחרי שהוא התאושש המילה היחידה שהוא הצליח להוציא מהפה לפני שהוא נפל לתרדמה נצחית של חמש דקות היה: "שו...קו...ל...ד"
ואחרי שהוא התעורר ונהנה מכמה שלוקים של טרופית, הוא המציא את המילה חנקין. אל תשאלו אותו למה או למה דווקא "חנקין", כי הוא יחטט לכם באף.

משמעות המילה

לאהבלים שבינינו שלא מכורים כל כך לאיןציקלופדיה עד כדי כך שהם יודעים כאלה פרטים לא חשובים יודעים מהי משמעות המילה, משמעות המילה היא

solid 2px gray חלק זה צונזר ע"י טשטשת האיןציקלופדיות.
אם יש לך בעיה עם צנזורה לך ת***
solid 2px gray

הכמה טיפות שנשארות בבקבוק שתיה אחרי שאתה מסיים בערך את כולו, שגם אם תנסה לא תצליח לגמור אותן.

שימושה כיום

כיום המילה כ"כ פופולארית שיש הקוראים לבנים שלהם בשם זה, או קוראים לרחובות בשם זה. הנה דוגמה לשימוש יומיומי במילה:

איש אחד: היי! נשאר לך קצת קולה?
איש אחר: לא... טוב, נשאר לי איזה שלוק קטן... רוצה?
איש אחד: מה!? זה בקושי חנקין מסריח!
איש אחר: טוב, קולה זה מצמיא, אז פשוט שתיתי הכל...

כפי שניתן לראות, בימינו לא משתמשים במילה זו מלבד בערכים חסרי פואנטה על מילים חסרות פואנטה, כדוגמת ערך זה.


חרטותיו של א'

לאחר שנאנס ע"י אדם בשם מ' ק', הוא הגיע להבנה - אסור לו להמציא יותר מושגים חסרי שימוש שסתם עושים את החיים של כולם קשים יותר! מאז הוא נדר נדר לעולם לא להמציא מילים כאלה יותר, ונשבע בפריט הקסם החשוב לו ביותר.

המצאת אחות חורגת למילה

בסופו של דבר הוא לא התאפק, עשה את פריט הקסם שלו והוליד ממנו מילה חדשה, אחות חורגת קטנה לחנקין: פינת רוטשילד. פינת היתה ילדה חרוצה ושקטה שמעולם לא גרמה בעיות, לעומת אחותה שרק התעצבנה על הולדת אחותה והפריעה לכולם עוד יותר - דבר שהתבטא בהכנסתה למבחנים בהיסטוריה, בספרות ובמתמטיקה. תקופה זו של התקפי הזעם שלה נקראת העידן האפל. בנוסף, חבריה לשכונה החלו להתרחק ממנה בעקבות המזג הרע שלה, ובו-זמנית התחילו לחבב את אחותה פינת הרבה יותר. חנקין מעולם לא הרגישה אהובה, ותמיד נדחתה ע"י החברה הקפיטליסטית האכזרית של ימינו. בשלב מסויים אחותה הנערצת יותר הרגישה רחמים כלפיה והקריבה את חייה על מנת ששתיהן יוכלו לחיות בהרמוניה על שלט אקראי ברחוב שערסים בוודאי יקשקשו עליו במוקדם או במאוחר "הרחוב של יוסי הגיי". בשלב זה גם ננטשה המשמעות המקורית של המילה.

הסכסוך עם האיש

פרטים אלה השתחררו לציבור האיןצקלופדים לא מזמן מרשימות מלחמותיו המוקדמות של צ"הל, ובהם מסופר על הפוגרומים האנטי-שמניים שמאוחר יותר התפתחו למלחמת המפרץ: בשנת 1*34 נולד אדם משכיל וטומטום בשם וואנאבי חנקין. וואנאבי התפרסם כליצן בימי הולדת של ילדים, וכך הוא התחיל לצבור פופולאריות עד אשר א' עצמו התחיל לחשוש שהוא יקח ממנו את השליטה על פיזיקה, חבל הארץ בצפון דרום קוריאה שנכבש על ידיו בצורה חוקית בהחלט. כן. בהדרגה מריבותיהם הפכו לקטטות, קטטותיהם הפכו לקרבות וקרבותיהם הפכו למגעים מיניים מושכים, עד שלבסוף שבע שנים לפני כן פרצה מלחמת המפרץ. מלחמה זו נמשכה ארבע דקות בקירוב ונגמרה כשהתחמושת בסיקס-שוטרים שלהם נגמרה.


כיבוש פיזיקה

א' התחרט גם על הכיבוש החוקי של חבל הארץ שהיה שייך באופן חוקי לו, ע"פ סמכות ראשו המדמם של האפיפיור. הוא הקדיש מעצמה זו למילה אחרת שיצר אחרי שבועתו, החוק השלישי שלו. החוק נהנה מאוד מירושתו-בעודו-בחיים של א', אך הוא ידע שלהחזיק בבעלותך שטח כבוש חוקי זה נגד החוק, כמו הפעם ההיא שהחוק אכל מלפפון כבוש והיתה לו פריחה אביבית רעננה על כל הגוף. מאז החוק החליט שאין לו שום קשר לשטח הכבוש של אביו. אביו היה המום, ולא ידע מה לעשות עם השטח שלא שייך לאף אחד, אז הוא זרק אותו לכלבים (מה שמאוחר יותר התפתח למלחמת המפרץ שתיים - בדרך למפרץ עוצרים בבנגקוק).