טישו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"מה נגמר? איך נגמר? אמא! אמא!"
~ הילד מהפרסומת על טישו
"מה נגמר? איך נגמר? שיט!"
~ משחק מילים משובח על טישו

טישו הוא ילד בריטי בתחילת ההתמכרות.


הטישו נראה לכל מתמכר מתחיל ותמים כפיסת נייר ידידותית ושימושית למקרי נזלת.

לאחר שנים של הסתנוורות תמימה, חכמי העם הוכיחו כי הטישו הינו ממצא תעשייתי אכזרי, רשע וחסר תקנה שמנסה להשתלט על העולם.

שלב השתלטות הטישו על המוח

הטישו החל את השתלטותו בתחילת שנות ה-90 והיא נמשכת עד היום בהצלחה יתרה.

הטישו בישראל

כיום, בכל חנות שמכבדת את עצמה ניתן למצוא מדפי טישו המוניים. הטישו בישראל מיוצרים מ 50% אבקת סוכר, מ 35% שאריות אוכל של אסם וה15% הנותרים הן חתיכות טישו ממוחזרות. בעבר נהגו להשתמש בטישה - עלים ירוקים שגדלים בסין. למרות הדמיון בין המילה "טישה" ל"טישו", מקור המילה "טישו" הוא עיוות של המילה "מישהו". מסופר שפעם, לפני המצאת נייר הטואלט (טישו), כאשר אנשים הלכו להתפנות, הם נהגו לקרוא "מישהו, מישהו!" על מנת שאדם כלשהו יביא להם חפץ כלשהו לנגב איתו את איבריהם. לאחר זמן מה המילה עוותה ובמקום "מישהו", התחילו לומר "טישו". כאשר נייר הטואלט הומצא, האנשים התחילו להשתמש בו בתור חפץ לניגוב. מאחר ולא היה לו שם, קראו לו גם "טישו", על שם המילה שעוותה.

אריזות הטישו

אריזות הטישו הן אמנות מעצמן. קודם כל, חברות הטישו משתמשות במוטיבים תמימים ובגופים המתחרים על תואר ההשתלטות על העולם, כגון ברבורים, שפנפנים, וארנבות, דוב[ונ]ים, כלב[לבונ]ים, וסוסי ים. חברות הטישו משתמשות גם באלמנטים מעולם הצומח, כמו פרחים, עשבים ועלים, חצילים, ובנוסף גם באלמנטים מעולם הפקצות, כמו לבבות, כוכבים מנצנצים, וכו'.

רבים ניסו לפענח את התופעה והשימוש באובייקטים הללו, אך לא הצליחו להגיע למסקנה סופית [65.9% מהם לא הגיעו לפתרון עקב התמכרות פסיבית של טישו ו41.7% עקב התמכרות רצונית לטישו].

הכוח התעשייתי

על מנת שהטישו יפתח את עצמו בכבוד התעשייה הפכה להיות חלק מהעניין. רצונו העז של הטישו להשתלט על העולם משפיע גם על האופן התעשייתי ועל הדרך שבה יאפשרו למכור את הטישו.

ראו לדוגמה מאורע שקרה בשנת 1987 - תקרית ההיפים הנרקומנים הבלתי נסלחת. קבוצת סוחרי סמים בצבע חום-ג'וק הסתובבו ברחבי הארץ, במטרה להזריק את הסחורה שלהם לילדים תמימים שמשוטטים ברחוב. בשנת 1987תפסו ילד אחד, חבטו בו עם בת זוגתו של הנהג (שעל פי השמועות- הייתה עץ ), והזריקו לו את סחורתם. בשלב לאחר מכן התמכר הילד לסם וקנה מהם את הסחורה, משמע, "אחלה שיטת שיווק".

תעשיית הטישו החליטה להעתיק את השיטה ושלחה בריונים רומנים שישוטטו עם משאית מצויידת בחבילות חיסכון של טישו ברחבי הארץ ויבצעו בכפייה את תחילת תהליך ההתמכרות לטישו -מה שלרוב הילדים התמימים חסרי המודעות נראה כפעולה תמימה וחסרת משמעות. לאחר שהילד משתמש בטישו מתחיל תהליך ההתמכרות הבסיסי ומשם ירגיש הילד מוכרח להשיג חבילות טישו נוספות.

ההתמכרות בקרבת מבוגרים

על פי מחקרים שערכו חכמי העם, כיום רק כ 16.879867345602% מהמבוגרים בארץ מכורים באופן מוחלט לטישו. הסבר חכמי העם למצב הוא שבשל מסע השיווק הכפייתי של הטישו ברחבי הארץ, אונס הטישו נעשה על אוכלוסיה אשר 93.5687748% ממנה היו ילדים מתחת לגיל 14. עוד כ20 שנה , ע"פ תאוריית חכמי העם, ההתמכרות בקרבת המבוגרים תהיה גבוהה יותר מאשר התמכרות הקטינים.

הנוסחה לחישוב מספר הריבועים בגליל טישו

קיימות שתי דרכים לחשב את מספר הריבועים בגליל טישו. האחת - היא ספירה ארוכה ומייגעת שעלולה להסתיים בכישלון מוחץ של ספירה לא נכונה והשנייה היא על ידי חישוב מדויק וקצר בנוסחה הפשוטה: X5,1 = B587 X BZ / 2 גילויה של הנוסחה התרחש באמצע שנות ה20 של המאה ה20 על ידי יוחננוס טישוס הגדול (אשר לאחר מותו נקרא שמו על שם הטישו). יוחננוס טישוס הגדול היה חבר במועצת חכמי העם.