יגאל עמיר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Izharcohen.jpg זהירות - תימנים!
בערך זה מופיעים תימנים. בהסכמתכם להמשיך ולקרוא את הקטע הנכם מוותרים על כל טענה ותביעה כנגד איןציקלופדיה בקשר לבריאותכם הגופנית ו/או הנפשית.

שנות הילדות

יגאל עמיר, כדרכם של כל רשעי תבל ועוכרי ישראל, נולד כאשכנזי עם שיער מחומצן ועדשות מגע לעיניים להורים הגאים שלמה וגאולה עמיר, שבאותה עת גרו בשכונת יוקרה בבוורלי הילס שבמדינת קליפורניה בארצות הברית. יגאל זכה בגיל שנה באליפות העולם באיגרוף והביס את מייק טייסון באגרוף אחד ונשך כלב פטיבול למוות. במלאת 6 שנים ליגאל עמיר, נקלע אביו לחובות וברח מביתם המשותף שלו ושל אישתו גאולה בזעקות אימים. יגאל מעולם לא התאושש מהטראומה, הוא ומשפחתו נאלצו לעזוב את ביתם בבוורלי הילס ולעבור לישראל, כתוצאה מכך הפך יגאל לבעל חזות תימנית ועורו הפך לכהה יותר. בגיל 12 מצא יגאל את ברוס לי וצ'אק נוריס חוטפים מכות מגרוזינים ריחם עליהם והחליט לאמן אותם באומנויות לחימה.

עבודות מזדמנות

לאחר שהתבגר והבין שבישראל אין לתימנים עם שיער מחומצן ביקוש בשוק העבודה, נאלץ עמיר לעבוד בעבודות משפילות עבור פרוטות, שהשיא בהן היה עבודתו כמנכ"ל לי קופר, לאחר תקופה של שבועיים בעת ישיבה של הנהלת החברה, השתעמם עמיר וכתוצאה מכך אבד את עשתונותיו כשעלה על שולחן ונופף באיבר מינו אל מול חברי ההנהלה ההמומים (העובדה שהוא אשכנזי שהפך לתימני כתוצאה מטראומה הגבירה את הזוועה). עמיר פוטר ובמקומו מונה אשכנזי רשע שאין נוהגים להגות את שמו בקול רם כשאתם לבד בחדר.

רצח סגן שר החקלאות

בעקבות קלקול קיבה שקבל בעקבות אכילת ג'חנון של אמו, קבע תור בבית החולים תל השומר-בו התאהב באשה שראה. לאחר מספר שניות של בהייה באותה אישה, גלה עמיר שהיא אישתו של סגן שר החקלאות (במיל') המכהן, יצחק רבין. עמיר נשבע להרוג אותו ולהתחתן עם אישתו לפני המילניום החדש כדי שסדאם חוסין לא יספיק לעבר אותה לפניו. בעת טקס שנערך, בו נאלץ יגאל עמיר להקשיב לשירתו של ראש הממשלה, חטף יגאל עמיר את האקדח של מירי אלוני, ששרה לצד רבין והתכוונה להתאבד בשידור חי לעיני המצלמות. עמיר נזכר שלא יפה לעצור אנשים שרוצים להתאבד החזיר לה את האקדח ופשוט השמיד את רבין באמצעות אגרוף ממרחק 500 מטר.

עונש

כיום מרצה עמיר עונש מאסר עולם כבעלה של לריסה טרימבובלר, שהיא ללא ספק הבחירה היותר גרועה מבין שתי האפשרויות "לשמוע דיסק של מיי כימיקל רומנס או לראות פורנו של לריסה טרימבובלר".

וכיום(אחרי הכיום הקודם) הוא חיסל את כל הסוהרים בכלא עם כישורי הג'וג'יצו שלו ופשוט הלך משם.

==בנו של יגאל עמיר לריסה נכנסה להיריון ממין אחרי יגאל עמיר הצליח לשחות אל הביציות של לריסה כל הדרך לריסה טרימבובלר נשאה ברחמה במשך תשעה חודשים את בנו של המתנקש המדהים יגאל עמיר,ינון

קונספירציות בנוגע לאיך יגאל עמיר הרג את יצחק רבין

אנשים חולי רוח וסמולנים שמצאו חתיכות מיצחק רבין עם חורים טעו וטענו שזה קרה מכדורים שנורו לעברו על ידי יגאל עמיר,אך למעשה יגאל עמיר לא היה צריך לירות בוא בכלל והוא פשוט היכה באוויר לכיוונו של יצחק רבין והוא פשוט הושמד והתאדה מגל ההדף שנוצר מכך וכל מה שנשאר מימנו זה שאריות מחוררות.