כיסא חשמלי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אני המצאתי את זה"
~ שבתאי צבי על כיסא חשמלי

כיסא חשמלי הינו אמצעי עינוי מפורסם המשתמש באנרגיית שרירים טבעית של גיריות מזן מיוחד.

המצאתו של הכיסא החשמלי

הכיסא החשמלי הומצא על ידי שבתאי צבי בשנת 257 לפני הספירה, בעת מסעו להפגנה נגד קופסאות שימורים, בזמן טיול ביער הוא ראה איש מתיישב מעל חור של גירית. לאחר דקות ספורות הוא ראה את האיש קופץ וזועק בכאב לאחר שהגירית הבינה כי ישבן ענקי חוסם את פתח מאורתה ולא ראתה זאת בעין יפה. אחרי ההפגנה שהסתיימה בקרב אוכל עקוב מחומוס, אסף שבתי צבי את תומכיו כדי שיחד הם יצרו את נשק יום הדין, הכיסא החשמלי. לאחר חודשים של פיתוח מחקר ואיכלת וופלים בטעם חלווה, הצליחו מדעניו של שבתאי צבי לייצר את הכיסא שבמבט ראשון נראה בטוח יפה ומרשים, אך גיריות מתוחכמות אשר ישבו בתוך הכיסא היו הנשק הסודי אשר היה צריך לגרום לשבתאי צבי לנצח בקרב נגד קופסאות השימורים.

כיסא חשמלי עם הגירית בתוכו
גירית מתוחכמת בתוך הכיסא מחכה

אזהרות בריאות בקשר לכיסא החשמלי

  • אין למרוח ג'ל על שערך בזמן הישיבה על הכסא (המריחה תגרום לשערך לקפוץ ולהפוך למתולתל ובאופן כללי למראה כמו של ליאור שליין)
  • אין לעסוק בשום אופן בכל סוג של מין על הכיסא (הדבר יכול לגרום למחלות קשות וקטלניות ולהערצה בלתי נשלטת לטל מוסרי)
  • אין לדחוף אצבעות לחורים שונים בגוף
  • אין לצפות בשידורי ששטוס בערוץ הילדים במיוחד בימים שבהם יש שם את טל מוסרי
  • כבר אמרנו לכם לא לעסוק במין על הכיסא! למה אתם ממשיכים?! אפילו אם לא תמותו מהמחלות או תרצחו על ידי כל בן אדם שפוי שיגלה שאתם מעריצים את טל מוסרי, בסוף אתם תראו כמו הניצול המפורסם ביותר בני גורן.
  • אם אתם קופסאת שימורים, פעולת הכיסא תהיה זהה לפעולתו של פותחן שימורים.
ניצול


בני גורן וכיסא החשמל

באותם הימים היה בני גורן שותף בחברת קופסאות שימורים גדולה. יום אחד, בזמן שהוא ישב לו בחדרו ואנס ילדה בת 4, פרצו לחדר כוחותיו של שבתאי צבי ועצרו אותו. הם לקחו אותו בעיניים וידיים קשורות, אחרי שנתנו לו לגמור לאנוס את הילדה. במפקדה שמו אותו על כיסא החשמל אבל בגלל סיבה שאיש אינו יודע (ורבים מהמדענים וההיסטוריונים שברו על זה את הראש ועוד כמה צלעות)למה הוא אינו נדבק בשום מחלה. המדענים שחשבו שבני גורן אינו מסוכן יותר, הם שחררו אותו אך רק זמן רב לאחר מכן הם גילו איזו טעות נוראה זאת הייתה. לאחר שהוא השתחרר הבין בני גורן שהוא רוצה לנקום באנושות על מה שהיא עשתה לו, אבל הוא לא ידע מה לעשות. ובעוד הוא אונס גנון שלם הוא מצא את הפיתרון. הוא הבין שהוא אוהב לגרום סבל לילדים ולכן כדי שהוא יכתוב להם ספרי לימוד. אך אז צצה לו עוד בעיה. הבעיה הייתה שהוא לא ידע כלום מחומר בית ספר ולכן הוא החליט לכתוב ספרי מתמטיקה כי הכי קל להעתיק אותם. לאחר שנים רבות הוא כתב את ספריו ולאחר מכן נכנס לכלא על הפרת זכויות יוצרים. באותו הזמן הוא לא מת ממחלות ולא התחיל לאהוב את טל מוסרי אבל הפנים שלו נהרסו באופן נורא. לאחר שיצא מהכלא הוא המשיך להעתיק ספרים ומחק את כל התמונות שלו שיש, ולכן איש אינו יודע איך הוא נראה.


הפסקת השימוש בכסא

השימוש בכסא הופסק בשנת 1984 לאחר שהאו"ם החליט כי הכיסא מסוכן לאנושות משתי סיבות עיקריות:

  • בגלל השימוש בכסא בני גורן כתב את ספרי המתמטיקה שלו
  • בגלל השימוש בכסא האוכלוסיה בעולם גדלה
  • השימוש בכסא גרם להיווצרותה של אורית פוקס


המילה חשמל מפורשת ככה: חש= הגירית שחשה את הבן אדםשיושב עליה. מל= האדם שמילל (משורש מלל) ביסורים בקומו מהכיסא.