לימור לבנת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
לבנת הדיסקוס שהעניקה ללימור את המדליה הראשונה שלה.

לימור לבנת (נולדה ב-22 בספטמבר 1950 לסיפריה),אחת מאלפי ילדיו של השטן, אלופה אולימפית בגלשני מיסטרל לגברים, קיאקים רוסים, ג'ודו נשים וגברים והשלכת אולר נערים, חברת כנסת מטעם מפלגת הגימלאים, ובעבר שרה לעיניני דקירות בבתי ספר.

ביוגרפיה

לבנת נולדה בחיפה, עיר מגניבה ליד חופי הים התיכון, ישראל. משפחתה היתה משפחה של זמרים מפורסמים, דבר שמסביר בצורה טובה את השכלתה.

לימור לבנת נזרקה מביה"ס התיכון אהל שם, ומשם ואילך לא למדה באף בית ספר, אלא רק ב"חוג לתורת הספרות הכללית". מוזר, אך בחוג זה היא למדה פרסומאות[1]. בצבא לימור היתה סמלת בחיל חינוך וסעד של חיל שריון, דבר שיכול אולי להסביר את התפקיד שלה בממשלת שרון.

כמה שזה לא ישמע מגוחך, לימור לבנת התחתנה והולידה שני ילדים, וזאת למרות היותה פמיניסטית.

בגיל 42 החליטה פתאום להפוך לחברת כנסת מטעם המפלגה הקומוניסטית "ליכוד", אבל לרוע מזלה מפלגה זו היתה באופוזיציה. באופיזיציה היא ישבה וקידמה את מעמד האישה, והתעסקה בחקירת רצח נשים. כיהנה כשרת התקשורת בשנים 1996-1999, וכשרת החינוך, התרבות והספורט בשנים 1999-2001 - דבר שמסביר בצורה הברורה ביותר את מצב החינוך התרבות והספורט במדינת ישראל. לאחר שנזרקה מהתפקיד, היא עברה למפלגת הגימלאים שעלתה לשלטון. בממשלת הגימלאים לימור החליטה לכהן כשרת אלימות בבתי ספר ותיפקדה כהלכה עד 2006.

ב-14 בינואר 2006 פרשה מתפקידה, עקב פרישת הליכוד מהקואליציה, מתוך הזדהות עם מקורביה לשעבר.

קישורים חיצוניים

  • לא, היא לא קשורה