מוש בן ארי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Adi Einshkenasi.jpg ערך זה יותר מנותק מהמציאות משמעון פרס ועליו לעבור שכתוב מידי. איןציקלופדיה מזמינה כל משתמש להציע ערך פחות הזוי במקומו.
"אין בנינו שום קשר משפחתי"
~ עידן רייכל על מוש בן ארי
"זה מאוד טעים כדאי לכם לנסות"
~ מוש בן ארי על כינים
"יש בנינו קשר חזק מאוד. זה לא מפתיע כי אנחנו בני דודים"
~ מוש בן ארי על קופיקו
"רוצה בוטן?"
~ עובר אורח למוש בן ארי
"קניתי לך מסרק"
~ שימפנזה למוש בן ארי
"איך מאיר אריאל מת מקרציה ומוש עדיין חי?"
~ קרציה על מוש בן ארי


מוש בן ארי הוא כוכב פופ נודע הנולד בישראל לאמא קופה ואב תימני. כינויוו: מוש השור, פוש בן ארי והקוף בעל הכל העמוק מוש בן ארי מזוהה עם האלבומים המפורסמים:

והייתו מקים ומנהיג האגודה הישראלית לזמרים אשכנזים.

חייו

מוש בן ארי לא צריך להתחפש בפורים

מוש נולד בשנת 0 לספירה לאם בשם מריה ולאב בשם יוסף, למוש נולד אח בשם ישו אך אחיו מת בגיל צעיר והוא אינו חשוב. מוש גדל כילד קטן בנגריה של אביו לומד איך לדפוק דברים, ואחר כך היה הולך לעבודה של אימו, שם היה לומד על דפיקות מסוג אחר. מוש לעולם לא חשב על להפוך לזמר בילדותו, למעשה חברי הילדות שלו מספרים שמוש למעשה רצה להכנס לחוג היוקרתי של בעלי העבודה החשובה ביותר במדינת ישראל,בעלי מכולת. יום אחד מוש הלך בנגריה יחף כאשר בטעות דרך על מסמר, מוש מהר תפס את רגלו בחוזקה והחל לזעוק קולות מוזרים.השכנים אשר חשבו שמוש שר ורוקד התלהבו מאוד מהמוזיקה החדשנית שלו ומהר קראו לצייד הכשרונות ,יוספוש פלביוש, שיצפה במוש. יוספוש חשב שמוש היה נהדר והוא מהר החתים אותו על חוזה עבודה במקדונלדס, מוש הצעיר חתם על החוזה ללא ידיעה שהוא הולך לעבוד במקדונלדס, אך איש תמים אם כנפיים מודבקות לגבו סטה מהדרך במכוניתו ודרס את יוספוש. האיש בעל הכנפיים ניסה להתחנן ממוש שיאמר לאשתו שהוא אוהב אותה אך מוש חשב שזה היה מלאך אלוהים אומר לו שהוא חייב לשיר כדי להציל את המין האנושי. מוש החליט ללכת עם הגימיק הזה כ"זמרו של אלוהים". באופן מפתיע, זה פעל הייטב ומוש הפך לזמר מפורסם אשר הומלץ על ידי ג.יפית ואפילו נעשתה תחפושת מוש בן ארי לפורים. מוש מת מוות איטי וכואב לאחר שאגודת הפריקים הביןלאומית החליטה להתנקש בחייו בשנת 2003. לזכרו כיום הולכים אנשים לגני חיות וזורקים עגבניות רקובות על הקופים, לזכר ההופעות שלו.


Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא מוש בן ארי. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.