מותג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

המותג או בשמו המדעי מתגורה-בילבונגיה הוא וירוס מסוכן המצוי בעיקר בישראל. המותג נכנס למוחם הפגיע של ילדים ומשכנע אותם לקנות בגדים שעולים יותר ממה שהם צריכים לעלות רק בגלל שם החברה המייצרת אותם.

צורותיו השונות של וירוס המותג

סקירה כללית של הוירוס

הוירוס הוא וירוס קטלני הגורם לפגיעה מנטלית, רגשית, פיזית, חשבתית, יצירתית, כלכלית, הגיונית, התפתחותית, חברתית, גופנית, רוחנית, בגדית, קלמרית, תיקית, שגעית, רגעית, מוחית, סאדית, חתכנית, חנותית, קופרית, יוקרתית, קולית, חזותית, טעמית, מישושית, רייחנית וחוש שישיינת. המדענים סבורים כי הוירוס בין הקטלנים ביותר, אם לא הקטלני ביותר. למעשה, מרבית בני האדם (מלבד כמובן אלה החולים בוירוס עצמו) חושבים שהוירוס הוא הוא שיפיל את האנושות בסופו של דבר. אם הפולטיקאים לא יעשו זאת קודם.

עבר

המותג בעבר היה וירוס שנטפל בעיקר אל מבוגרים עד גיל 60, אך עם שינוי מאזן הכוחות (מודל היופי הפך לרזה כמו ילד), הפכו הילדים למהפנטים משהו עם משפטם האלמותי "אמא, תקני לי!" המותג עבר מוטציה ונטפל עכשיו בעיקר למוחם של ילדים. וירוס המותג נוצר במעבדה לייצור צבעי בדים בשנות ה-20 המוקדמות של המאה ה16, אך לא היה בו צורך מפני שלא היו מותגים כלל באותה התקופה. לפיכך הוקפא המותג ונשמר. חוקרי טבע גילו אותו מחדש ביער גשם בדרום פולין לאחר מלחמת העולם השלישית, והביאו אותו אל ישראל. מכיוון שישראל היא גם ככה מדינה חולה, הוירוס מצא בה תנאים טובים להתיישבות והוא כאן עד עצם היום הזה.

ילדים החולים במותג

כיום

כיום הווירוס נפוץ מאוד, ודרכי הפעולה ערמומיות ביותר. הוא נכנס למוח הילד התמים, גורם לו ללכת לקניות עם הוריו (דבר שילד רגיל אינו סובל) ומשכנע אותו שהוריו עשירים כמו ביל גייטס. כשהילד מתחיל להאמין בכך, הווירוס משכנע אותו שבגדים יהפכו אותו מחנון למקובל. לפי כך ובהתאם לזאת, הילד מבקש לקנות את בגדיו רק בחנויות יקרות מדי ובעלות בגדים מכוערים מדי, כגון פוקס, בילבונג, קרוקרס ועוד.אך ישנם חנויות שאינן יקרות אפילו מעט זולות אפשר לומר עם בגדים יפים כגון לי קופר,בלו ביירד , בלו ביירד קידס ועוד.

תרופה

הדרך היחידה לטיפוס במחלת המותגים, היא איסור מוחלט של צפייה בטלוויזיה, בעיקר בערוץ שתים, למשך חודש. כמו כן, מומלץ לקשור את הילד היטב בחדרו במהלך אותו חודש. דברים אלה נובעים מכך שהווירוס מופץ בעיקר דרך ערוץ שתים, וכאשר הוא קשור, לא יוכל הילד להדליק את הטלוויזיה.

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.