מנטוס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מנטוס-זה כדאי"
~ ג.יפית על מנטוס
"אוף, יצא לי צהוב"
~ שבתאי צבי על אימוץ יתומים
"וכך החלה המלחמה על בריטניה"
~ ההיסטוריון יוסי פיניונס על הפעם שיצא לו חבילה בלי ורודים
"Mentos,i'm loving it"
~ מקדונלדס על מנטוס


מנטוס הומצא על ידי ממציא הסוכריות וילי וונקה בארץ השוקולדה וחברו הטוב יוני בלוך. הפורמולה של מנטוס בנויה ממרכיבים רבים ומסובכים, חלקם, ניתן להשיג ממערות תת קרקעיות, וחלקן בהרי שוודיה הרחוקה, משבט הקינדר הנדיר.

מהו מבחן מנטוס?

מבחן מנטוס הוא מעין מבחן ברות. הוא עובד על בסיס הטבע האנושי הנוהג לשמור לעצמו את הורוד. כאשר מבקשים מבקש מבן זוגך מנטוס, מעמידים במבחן את הקשר הרציני ביותר. אם זוגך מוציא ורוד, אוכל אותו ומושיט לך אחד כתום, זה סימן שיש צורך בסיום הקשר באופן מיידית. אם בן זוגך מוציא ורוד ולך נותן צהוב יש לזרוק את המנטוס בין העיניים שלו ולראות איך הוא מפרפר, מפרפר, מפרפר ואז מת. לעיתים נדירות ישנם אנשים גיבורים, אשר נותנים את הורוד שלהם. אותם אנשים זוכים לאות הכרה ממשלתי, מדליה, ודרגת גנרל. כך קיבל נפוליאון לדרגתו (הוא אכל מנטוס והביא את הוורוד לקיסר נפוליוס פוטאטיוס ה478)

איך נוצר המנטוס

כידוע, מי שהמציא את המנטוס היה ווילי וונקה, מלך ממלכת השוקולד, שליט הכיף-כף. הוא רצה ליצור משהוא שיבחן את נאמנותו של חברו הטוב עברי לידר. ואנקה ושותפו יוני בלוך יצרו יחדיו שלוש סוכריות-על בשלושה צבעים - ורוד, כתום, וצהוב. בגלל טעות ביצור, רק טעמה של הסוכריה הורודה יצא טעים, שאר הסוכריות היו עשויות מעשבים, מלח מטבח, וחתיכות של אצטרובלים. עברי אכזב את בן זוגו ווילי ואנקה, וכתגמול על שמירת הוורוד האגואיסטית נשלח לידר לעבודת כפייה בסיביר, שם בילה זמן רב עם גברים אחרים, אבל זה כבר סיפור אחר (ראו ערך - איידס).

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא מנטוס. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.