איידס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם איידס, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.


לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "איידס" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


"יא חולה איידס"
~ שבתאי צבי על אדולף היטלר
"ניצלתי בנס"
~ יצחק שמיר על האיידס
"אפילו אני חשבתי על הסוף"
~ השטן על האיידס


איידס - (באנגלית: AIDS) היא מחלה כרונית קשה שהתגלתה בשנת 1900, ב-20 באפריל. מן המחלה מתו אנשים רבים בכל העולם: מתו כ25,000,000 אנשים מן המחלה תוך 30 שנים בלבד. מחלה זו מתפשטת בקצב אדיר, ואין תרופה הידועה למלחמה במחלה.

גילוי המחלה[edit]

מחלת האיידס התגלתה בשנת 1900 ב-20 באפריל על ידי אדולף היטלר. אדולף היטלר גילה את המחלה במקרה כאשר ניסה לקיים יחסי מין עם נערה בערך בגילו, ששמה היה אווה בראון. כמה ימים לאחר שאדולף הכניס את הבולבול שלו לפות של אווה, הוא הרגיש חולה מאוד. למרבה מזלו הוא הצליח להתגבר על המחלה באמצעות הרשע. שנאתו העזה ליהודים והאובססיה שלו לנעוץ נעצים בטוסיק ו הצילו אותו ועזרו לו להתמודד עם המחלה ולשתק את הנגיף שלא יוכל להרוג אותו. היטלר שבר את הראש מרוב ניסיונות למצוא שם למחלה שגילה. מתישהו ברחוב הוא קרא מודעה שהיתה כתובה באנגלית משובשת: AIDS - Are I Dutchman Sexy. היטלר אהב את הרעיון, וקרא למחלה איידס.

תסמיני המחלה[edit]

תסמיני האיידס הינם:

  • שיעולים קשים
  • הקאות חומצה
  • קקי מסריח מאוד
  • פלוץ-אש
  • אובססיה לפורנו וסקס

מקור האיידס[edit]

מקור האיידס הוא בני בון. בני בון אהב מאוד את ת'ורן, בת האנוש, והתחתן איתה בבונוויל. בני בון נהג לקיים עם ת'ורן יחסי מין. יום אחד נולד להם ילד ממש מוזר שקראו לו "איזי". איזי היה הראשון שנשא איתו את הנגיף המפורסם. איזי נהג לעשות כמה ילדים עם נשים, ואז להתגרש. דבר זה הוביל אותו לעסוק בג'יגולו. איזי הפיץ את המחלה כאשר עשה ילדים, והרוויח מלא כסף. המחלה הייתה קשה מאוד, ופגעה בכל אוכלוסיית הבונים. יום אחד כל אוכלוסיית בונוויל מתה מהמחלה המסוכנת. למרבה המזל, הדרקון האדום הגדול ולוציוס דאון הצליחו לעצור את המחלה, ומאז נעלמו עקבותיה. טוב, נעלמה עד תחילת המאה העשרים.

מפורסמים שמתו ממחלת האיידס[edit]

טליה שפירא - התגרשה קצת יותר מדי פעמים, ובסופו של דבר נדבקה, חלתה ומתה מאיידס.
הלו קיטי - חשבו שהיא מתה, אבל היא בת אלמוות וכיום חיה במקום מסתור שאינו ידוע לנו.
אריק שרון - אריק שרון נאבק כבר שמונה שנים במחלה קשה זו, ושרוי בתרדמת: תסמין איידס נדיר.

תרופות למחלה[edit]

  • AIDS Protection Pro - תרופה מתקדמת המשתקת את הנגיף, ומונעת ממנו לייצר תאים חדשים שלו באופן זמני. מחירה הוא כ-14 אלף דולר.
  • AIDS Killer 2014 - תרופה חדישה וחמה מהתנור, שיצאה ב-1 בינואר, בשעה 12:00 בלילה, ו-00 שניות בדיוק. התרופה מאפשרת לחולה להילחם בנגיפים ולהרוג את כולם תוך שלושה שבועות בלבד. מחיר. כרגע הוא כמיליון דולר. כרגע בישראל בלבד.
  • קוקאין - סגולות הקוקאין ברפואה התגלו זה עתה. עקב הביקוש הגדול שלו במלחמה נגד האיידס, מחירו עלה פי עשרה.
  • ג' יפית - ידוע כי חיסולו הטוטאלי של האיידס ניתן רק על ידי היצור הבנוי ממנו, ג' יפית עולה 80 שנות סבל ומכירת נשמתך לשטן
  • חרא - התרופה הביתית הטובה מכולן לכל סוגי המחלות. פועלת גם על אוטיסטים אבל הורגת קזזים. היתרונות בתרופה הם שכל אחד יכול לחרבן בכיף כמה שהוא רוצה ושגם התרופה נגישה מאוד. קל למצוא את החרא בסירים של ילדים בגן, בחיתולים ובאסלות שמישהו שכח להוריד הבן את המים. אפשר למצוא חרא גם ברחוב בשכונות העוני היוקרתיות אבל לא מומלץ לאכול משם זה חרא של כלב, וחרא של כלב הורג. את החרא מומלץ לאכול ולא להסניף.

המחלה כיום[edit]

כיום, האיידס ממשיכה להפיל חללים. כל יום מתי בעולם כ-4000 אנשים מהמחלה. אלברט איינשטין עוזר בתכנון תרופות חדשות למלחמה באיידס, ואף מעביר כספים למדינות עניות שיקנו את התרופות.