מקלחת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מקלחת- אובייקט אקזוטי שנועד למטרת שירה ואוננות בעיני רוב הצרפתים וחלק מההונגרים (הם היו שם פעם וזוכרים עדיין במעומעם משהו...).

היסטוריה

המקלחת הומצאה על ידי הישראלי אברהם סירחוני, שפיתח את המתקן הראשון על ידי הפעלה על אשתו של מתקן לשטיפת רכב, שהפעיל במאה השלישית בצפת, בואכה המוסך של רב חיים ווינשטוק זצ"ל פד"ך והתפדח. סירחוני הנ"ל, עוכר ישראל ידוע (טס בשבת, אכל גדי בחלב עיזים וצעד בין שתי נשים), ומי שהיה ידוע כמנהיג המרד השחור, כנגד ערוץ 2 (הסיסמא שלו היתה "הרוס 2 לשלטון" ובכלל לא היתה לו טלויזיה), חתום על המצאות מופרכות נוספות כמו ה-IQ של דוד לוי וההגרלה נושאת הפרסים שבה התעקש להעניק לזוכה את האייטולה רפסנג'ני, בטענה שהוא פרסי מוכר. במהלך הקריירה שלו עסק סירחוני בקבלה, חשבונית ופטור ממע"מ. הוא נאשם בהוצאת דברים מהקשרם ופרש על סוס.

שיווק

סירחוני פיתח את המצאתו ושיווק אותה דרך הטלפון, מה שיצר בעיה מסוימת שכן המכשיר הומצא רק 1600 שנה מאוחר יותר. מבחינתו זו לא היוותה בעיה של ממש, שכן אנשים העידו שהוא נראה כשהוא מדבר אל מכשיר שאינו זמין וטוען שזו בעיה זמנית ושבינתיים הוא רק השאיר הודעה בתא הקולי. ההודעות בתא-הקולי לא עזרו עקב אין מאזין ואין שומע.

דיגיטליות

המצאת המקלחת הדיגיטלית פרסמה אותו עוד יותר - הוא פיתה את נשות צפת להיכנס למקלחת שלו ולשטוף את המספרים הדיגיטליים של נגן ה-mp3, העשוי קלף ואבנים, שהוא קנה משמשון בדיוטי פרי ביבנה.

את הקריירה שלו סיים סירחוני בתור מתכנת עיזים ומפעיל מערכות בקרה על מצודות פלישתיות עתיקות. הוא הקים את חברת מיקרופלוץ, שהתמחתה בהפצה של תכנים אנלוגיים עם ריחות של שעועית.

המקלחת בעיני המדע

כיום לעצם המכונה מקלחת יש שימושים רבים בחיי היום-יום. למשל, אולפן להקלטת שירים ואזור אוננות ביתי. עם זאת, חוקרי פיזיקה וכימיה גילו שלחומר יש אפשרות להתיז מים אם מפעילים לחץ על מתג, ואופשר לשלוט בטמפרטורת המים באמצעות סיבוב המתג, אם כי הטמפרטורה יכולה להיות הטמפרטורה הממוצעת של השמש או הטמפרטורה הממוצעת בקטבים של פלוטו. האדם הממוצע נכנס למקלחת הממוצעת כפעם ממוצעת בשבוע עקב כאב במיתרי הקול.