שטן

From איןציקלופדיה
(Redirected from השטן)
Jump to navigation Jump to search
הללו את בני גורן!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לבני גורן!

ערך זה סוגד לבני גורן!

הגעת לערך אשר סוגד לבני גורן, אל הספרי מתמטיקה. -

כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Gulgolet.jpg ערך זה הינו ערך גולגולת!
ערך זה מספר על נושא קשה וריאליסטי, ואם תצחקו אנו נבוא אליכם ונתלה אתכם!
"מי שצוחק מתחילת עד סופו הערך שיצפה לביקור ממני"
~ השטן על אנשים שצוחקים עליו

השטן (ידוע גם בתור אייל שני) הוא ייצור רשע. [1] וידוע בכינוים שונים, כגון אדון האופל, אל'דיאבלו, מיפיסטופלוס, מלאך המוות, הרוע בכבודו ובעצמו, שליט החתלתולים, דורה מערוץ הופ!, בארני, ביל גייס והבחור היחיד עם יותר כינויים מאלביס, או מורים למתמטיקה. שמו האמיתי של השטן הוא לוציפר. כמו כן, הכלב שלכם או חיה כלשהי (גרבילים על פי רוב) יכולה להיות עוזר השטן.

אייל שני שטן.gif

ביוגרפיה

הגרסה שמאמינה באורנוס צבי

השטן נוצר בתאריך 6.6.666 לסה"ג (לפני ספירת הגרבילים.) על ידי אורנוס צבי כשהכריח את הבת שלו, ג' יפית, לגדל ילד בגיל 7. (ג' הייתה בגיל 7, לא הילד). כשהביאה הביתה את רמי ביבר (התאום של ג'סטין שהופרד ממנו בלידתו) הוא נתן לו כאפה חזקה, והוא מת. לאחר מכן, באותו לילה הוא ניתח את הילד. פגע בטעות בילד ברק והוא קם לחיים. כך נוצר השטן וגם פרנקנשטיין. מיד לאחר מכן, גדל הילד להיות איש משוגע עם בורג בראש שנוסע בכיסא מוזר שנתקע כל הזמן, ואז הכיר הילד את אהבת חייו, איש ג'נגי שיכול להפוך את הפא***ג תחת של לנשק. כמה שנים אחרי זה, אכל הילד נחש שנתן לו ילד עם שיער ורוד, וכך נוצרה תבנית:סול איטר. השטן המשיך להטיל רשע בעולם, עד שיום אחד קם האינטרנט והשטן התפוצץ, הוא ירד לאמא שלך ונשבע לנקום באינטרנט. 89 שנים אחר כך הוקם איגוד בשם fcc, הידוע גם בתור כת השטן שהחזיר אותו לחיים בתור פניהם החדשות, כיום הוא עושה כל מה שיכול על מנת להיפטר סופית מהאינטרנט.

הגרסה המתכשת לשבתאיזם ולכת השטן

השטן הוא תוצאה מצערת של זיווג דרקונית אדומה עם מלאך אפל ומרושע (שאחרי זה השטן בגד בו). השטן נקרא גם "בני גורן". מטרתו של השטן בעולם היא להפיץ יאוש וסבל ולגרום לתושבי הגלקסיה להתאבד. בגיל 3 ניסה ליצור את הרשע הטהור. התוצאה היתה ספרי חשבון (עם המון תרגילים ותשובות לא נכונות בסוף הספר שיגרמו לך יאוש תמידי). אך אחרי כמה זמן הבין שהרוע הזה לא מספיק טהור בשבילו, ולכן הוא הסתגר שבעה ימים ושבעה לילות במעבדת ויצר את:

solid 2px gray חלק זה צונזר ע"י טשטשת האיןציקלופדיות.
אם יש לך בעיה עם צנזורה לך ת***
solid 2px gray


חזות חיצונית

הספר שהשטן הכי שונא.

השטן, למרות הדעה המקובלת, חסר זנב. כן, אנחנו יודעים כמה זה מוזר. יש לו קרניים, אך הוא נוהג לסרק אותן הצידה. הוא לובש בעיקר מכנסי שרוולים וחליפות בצבעים המטשטשים את בחירותיו המיניות. עורו אינו אדום אלא אדמדם דובדבן קל, והוא בעל כרס קטנה עקב מעשי טרור וקניבליזם באנשים תמימים. ראש השטן מקריח, והוא לובש משקפיים בניסיון להראות קול וקשוח. הדימוי הקרוב אליו ביותר הוא אדם מזדקן ישראלי ממוצע. יש המאמינים שבעקבות מראה זה השטן דומה לטכנאי מחשבים, אך האמת לא יכולה להיות שונה יותר, הרי השטן דומה בעצם לטכנאי טלוויזיות. לשטן יש גם מספר קעקועים על גופו, והמפורסמים ביניהם הם הסמלים של כת השטן, ציור של אלוהים שהוא שונא, רוקד סלסה, וכמובן, אופרה ווינפרי. לאחר שfcc החזירו אותו לחיים אבל בגלגול הזה אמא שלו גיי

השטן ידוע כסובל מתסביכים פסיכולוגים קשים, שנובעים, כנראה, מחוסר ההתייחסות של אביו (הלא הוא דארת' ויידר) בזמן הילדות. כתוצאה מכך השטן נודע כאלים במיוחד, והוא בעל רצונות עזים לפרק דברים (כגון בני אדם, כדור הארץ, והגרוע מכל, פרחים בסכנת הכחדה).

השטן עדיין לא התגבר על פחדיו, מספרים שבלילות מפחידים הוא עדיין ישן עם מוצצי, שמיכי, ובובת חיבוקי של מיכל ינאי. כידוע הפחד הגדול ביותר של השטן הוא דובוני גומי.

השטן ויחסיו עם אלוהים

לאחר הגירוש המפורסם של השטן לגיהנום, הקשר בין השטן לאלוהים המשיך בתהליך ההתדרדרות. זה התחיל מאי-דיבורים במסיבות שארגן בודהה, המשיך לאי-הגעה למסיבות חנוכה בעקבות "סיבות אישיות", ואפילו הגיע עד לאי-שליחת אגרת מזל-טוב כשאלוהים חגג יום-הולדת מספר בלתי ניתן לספירה. אלוהים, לפי השמועות, נעלב מחוסר התייחסות זאת, ולכן יצר את אסון הצונאמי. שמועות אלו מעולם לא בוססו, ורוב ההיסטוריונים מייחסים את היווצרם לכותב ערך השטן באיןציקלופדיה, שהיה צריך למלא את הערך בעוד כמה שורות חסרות תועלת, אך כותב ערך השטן, בתגובה, אמר - "פחחחחחחחח." מה שהעורך לא ידע, זה שהשטן בכבודו ובעצמו חוזר על משפטים כשהוא בדמות דורה ולכן הוא פשוט יכל להעתיק את כל זה כמה פעמים. כמה פעמים. כמה פעמים. השטן גם ידוע במעשה שבו אכל את חתולו של אלוהים, דבר הגרם לאלוהים לבכות, ולהלן תקופת השיטפון הגדול, הידוע בכינויו השני, מוח של ילדים הצופים בערוץ הופ. מישהו פעם העלה השערה שהשטן ואלוהים הם זוג גרוש, השטן הוא הזכר, ולכן נדפק עם הגיהנום, ואלוהים הוא הנקבה, ולכן קיבל את כל הדברים הטובים ואת הילדים. לאחר ראיון קצר שנעשה עם השטן עקב השערה זו השטן אמר "תחת עין תחת". יומיים לאחר מכן הבן אדם נמצא עם עין בתחת. והוא מת. עם עין בתחת. לא ידוע עוד על הנושא, חוץ מזה שהשטן הוריד את מחירי משחת הטחורים והתנצל על המקרה.

השטן וטכנולוגיה

קיימת דעה מדעית מבוססת על העובדה שהשטן הוא זה שדחף את האנושות לעבר ההתקדמות הטכנולוגית שלה. רוב ההמצאות המפורסמות בהיסטוריה רשומות על שם השטן, המצאות כגון -

  • הגלגל - הומצא ע"י השטן בשביל לרסק את תעשיית "שק קמח!" המצליחה, תעשייה שצברה גללי דינוזארים וגיר בשווי של כמה מיליוני דולרים.
  • מכונת הקיטור - הומצאה ע"י השטן בשביל לרסק עוד תעשייה מצליחה, הלא היא תעשיית מנועי שבבי העץ, תעשייה שצברה אבעבועות שחורות וחתכים בידיים בשווי של כמה מיליוני דולרים.
  • נשק גרעיני - הומצא ע"י השטן ועוזרו היהודי, אלברט איינשטיין. המטרה הראשונית של הנשק הגרעני הייתה לרסק עוד תעשייה מצליחה, הלא היא תעשיית ה"איזה כיף למות פה ביפן!", תעשייה שצברה קימונים, שוסי, וקברים לא מסומנים על פני הים בשווי של כמה מיליוני דולרים. לאחר סוף המלחמה השטן המשיך לפתח את הנשק הגרעיני בעקבות סיבות רבות, אבל בעיקר בגלל שיעמום מחוסר בעונה חדשה של סאות'פארק.

היווצרות השטן

השטן הוא שילוב של גרביל ושור חולה באדמת. איך להכין שטן:

  • לוקחים מעט חומר גרעיני. מערבבים אותו עם ערבי מהשטחים ועם יהודי עצלן ממלחמת לבנון השנייה. מוסיפים לבלילה שני גרבילים, אבקת כביסה ושור חולה אדמת. בוחשים ומניחים בתנור בחום של 29282018.22 מעלות בדיוק. אם רוצים אפשר להוסיף קצת שום, רגל של מכשפה ואוזן של ארנב. יש להוציא את הבלילה לאחר 12 שעות ולנוס על נפשך.

בהצלחה! כדי להוסיף טעם לשטן שלך תהרוג עטלף תכניס לבלילה עם צבע מאכל בז' ותקווה לטוב

השטן בבתי הספר

חוץ מצורות השטן שהופיעו בתחילת הדף, ישנן צורות רבות לא רשומות לשטן. רוב הפעמים ההתגלמויות של השטן מופיעות בבתי ספר כמורות רצחניות (בעיקר למתמטיקה), מורות אלה נותנות שיעורי בית מסוכנים ובטונות, מופיעות בחולצות שקופות שדרכן רואים את חזיות התחרה שלהן ובכך את הפטמות המזוויעות, בעלות תסרוקות תלתלים שונות ומוזרות שמעידות על פשעיהם בעולם. ועורכות מבחן כל שבוע. אחרי חשיפה של 5 שניות לשיעורי בית אלה המוח נמס מעומס יתר והופך לעיסה ורדרדה. למי שזה קרה לו, שלא יתפלא אם תוך 24 שעות יתאספו סביבו גרבילים וחולדות ואוגרים כדי למצוץ את הנוזל דרך האף (התהליך לא נעים אבל בסוף זה יוצא). עוד שיטת עינויים של מורות אלה הם דברים דפוקים ומביכים שמכריחים אותך לזכורכל הזכויות שמורות לבית הספר לטבע ולסביבה©פיצה ראשונה/שניה, משקפים, A-E-O-I-U-I LOVE YOU ועוד שיטות עינויים אחרות. תיאוריה לסיבה שהשטן מופיע בבתי הספר: השטן רצתה לשלוט בעולם. בקרב קשה עם אלוהים, הפסידה השטן ועונשה הוא להישלח לארץ כאישה זקנה, ענייה, ובעלת גיבנת כדי לעשות מעשים טובים. השטן המתוחכמת בחרה להיות מורה, כדי להרשים את קצין הבחינה שלה. ודרך היותה מורה - מתגלה בבתי ספר שונים ומתעללת בתלמידים.

דרכים להיפטר ממורה החשודה כשטנית:

  1. משקפי הראיה שלה הם כוח (כמו שמשון והשיער). נסו לגרום לה לאבדם וכוחה ירד.
  2. גרמו לה לקלל אתכם ואז תפנו למנהלת וקצין המבחן יעניש אותה ויהפוך אותה לעכבר מערות.
  3. גרמו לה להתכופף - אז תנו לה ברכיה בגיבנת שמאמינים שהיא כמו דבשת והיא מקור כוח משני לשטן.

למי שיש מורה כזו ממולץ:


,לברוח מהבית ספר
,להתאבד
,ללכת עם שום
,להרביץ לחננות (סתם כי זה כיף)על בנות השטן!

הן חיות לידנו! הן נמצאות לידנו כל יום (חוץ משבת). הן קטלניות, הרסניות, ונותנות מלא שיעורי בית - המורות. המורות הן בעצם נשים שמכרו את נשמתן לשטן (אולם חלקו נולדו לו). ברוב המקרים השטן הוא מנהל/ת בית הספר, שהשטן מנצל את גופם כבובה אנושית שתאחל אותו לעוד 70-90 שנים. כמובן שיש הרבה מעוזריו בגופים של מנהלים/לות של בתי ספר. המורות בעצם מחפשות בן אנוש כדי לקיים איתו סקס כדי להביא לעולם את בנו של השטן ולהביא לסופו של היקום. אם שמתם לב שהרבה מורות בבית הספר שלכם בהריון, סימן שהן בנותיו של השטן בהריון מתקדם (או שהן זונות וכל יום מכניסים אותן להריון מחדש. סימני זיהוי הם ורידים אדומים בעיינים או פריחה חמורה).

מטרתו של השטן היא לא לתת לאדם וחווה לקיים יחסי מין ואדם מנסה לאונן עליו במשך המשחק כי הוא אלרגי לשפיך אבל אישתו שותה את זה ועד סוף המשחק אדם רואה פורנו ומאונן על השטן עד שהם מגיעים למגדל פיזה ומעקמים אותו ובכך גורמים לחתול של השטן למות ואז אדם בורח מהשטן

מועדון המעריצים של השטן

מעריצו של השטן, הידועים יותר ככת השטן, הם חבורה של פריקים, אימואים, אתאיסטים וסתם אנשים מוזרים שסוגדים לו. דרכי סגידה נפוצות הן צרחות, שמעית מוזיקת מטאל, שריפת ספרי תנ"ך והחשוב מכל: העלת נשמות חתולים לגיהנום, מה שגורם לחשיבה נפוצה ומוטעית בקרב הציבור כי בין מאמינו של השטן והתאילנדים קיים קשר כלשהו. אנשים אלו מתכחשים לעליונותו של אלוהים על השטן וסוגדים אל לוציפר מדי יום חמישי.

לכת השטן יש מספר חוקים:

לרוב מעריצו של השטן יש שמות מוזרים כגון: כפור, שלג, חושך, אחאב, דם, קור, רשע, גוגולת, בעל-זבוב, גיהנום, לוויתן, חול, אשמדאי, אפלה, זלמן ועוד...

פנים רבות לשטן

השטן מתגלם באנשים רבים וביניהם:

ראו גם

הערות שוליים

  1. אי אפשר לראות תמונה כי הצלם איננו
Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על שטן.