טלוויזיה

From איןציקלופדיה
(Redirected from טלויזיה)
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Dfnefr.png ערך זה נכתב בחסות לא פליקים ולא שטיקים בע"מ באדיבות הנגיד הר' שולם שטיסעל והרבנית נטע גרטי ענגותרייגמ"ש (עם נטע גרתי ותרי"ג מצוות שמרתי).


"בלי טלוויזיה לא הייתי רואה נשים עירומות"
~ שבתאי צבי על טלוויזיה
"ובלי נשים עירומות לא הייתי רואה טלוויזיה"
~ שבתאי צבי על בגדי נשים
"כדור שינה מצויין"
~ דרורית כהן, מנהלת בית ספר מורשה על טלוויזיה
"רד מעל מסך הטלוויזיה שלי!"
~ רמי פורטיס בשנות ה-70 על מופע שנות התשעים
"טמבלוויזיא!!! אוי ווי לנו מה היה לנו?? גוועלד!!"
~ דוס ממאה שערים על "טמבלוויזיא"


הטלוויזיה היא המצאתה של ג. יפית כחלק מתוכניתה להשתלט על העולם. זהו מכשיר קסום המסוגל לפוצץ את ראשו של האדם כאשר הוא צופה באופירה אסייג צוחקת 3 פעמים בתוך 72 שעות. [1]

היסטוריה

לאחר שאנשים התאיישו מללמוד והתעייפו מלקרוא ספרים(או הפוך...) קם צביקה הדר והחליט שהוא ימציא מכשיר שיעזור לו להרוויח כסף קל על חשבון ילדים קטנים ומבוגרים משועממים למדי תוך שהוא מתפרסם בעולם וגורם לאנשים להעריץ אותו על פיקחותו וחוכמתו הרבה."ויצפו וישמחו וילמדו ויתמכרו וישלמו במחיר גבוה ויאמרו צביקה הדר הוא המלך של כוכב נולד לרקוד." אמן.

הסיבה שאנחנו כל כך אוהבים את הטלוויזיה

הסיבה שאנחנו כל כך אוהבים את הטלויזיה היא פשוטה-התכניות בטלויזיה משחררות איכשהו גז מרדים אשר מרדים אותנו ואחר כך גם גורם לנו להתמכר.אנשים מסויימים כל כך מסוממים ממילא,אז הם שונאים טלויזיה ולרוב מפגינים נגד שידוריה.לאחר שהתמכרנו לגז המרדים אנחנו בטוחים שהתכנית מעניינת ומגלים בה עניין.לבסוף אנחנו מוצאים את עצמנו קונים חולצות,כובעים ועוד הרבה דברים שמודבקת עליהם תמונה של דמות מסויימת שנזכרת בדרך כלשהיא בתכנית עצמה.

שימושי הטלוויזיה

שימושיה העיקריים של הטלויזיה הם שטיפת מוח,קידום מכירות וניוון מוחות לא מפותחים. האנשים אשר נעזרים בטלויזיה למטרות אלה בדרך כלל לא ינסו זאת על עצמם.זו הסיבה שיש מבצעים בנתינת ערוצים חינם לתקופת ניסיון בכבלים או בלווין.זה נראה יותר חוקי מאשר ניסויים על בני אדם בגלוי.מה שיוצרי תכניות הטלויזיה המסוכנות הללו לא יודעים,זה שלאחר מחקרים יקרים,חוקרים אמריקאים משועממים גילו שזן נדיר של בני אדם אינו מושפע כלל מן הטלויזיה-המחונן.

מה תעשו אם גיליתם שאתם לא מחוננים?

מי שאינו מחונן עדיף שיתרחק מטלויזיות גדולות ומסכי פלזמה.אם יש לכם כאלו בבית ואתם לא מחוננים,אתם יכולים להעביר אותם אלי לשמירה לתקופה בלתי מוגבלת-כיוון שאני מחוננת.

הטלוויזיה גורמת לאדם דברים כמו:

  • להיות מהופנטים וכך מותירה לטמאגוצ'ים ו/או לגרבילים להשתלט על העולם ללא גורם מפריע.
  • לצעוק אופרה וינפרי מתוך שינה.
  • לבלוע דברים חדים כמו סיכות ביטחון ואף לשתות שתן.

הדמויות בטלוויזיה

הדמיות והאנשים שאתם רואים בטלוויזיה, הם בעצם אנשים שהטלוויזה בלעה וזאת הסיבה שאתם רואים אותם בתוך המסך. ה"מפורסמים" שאתם רואים מדי פעם, הם בעצם שיבוט של האנשים האמיתיים שתקועים בטלויזיה. טכנאי הטלוויזיה, חברות הכבלים, והלווין הם עוזריהם של הטמאגוצ'ים. הם עוזרים להם להפנט את בני האדם וכך הטמאגוצ'ים חסים על חייהם ונותנים להם לחיות. וכמובן שכאשר המפורסמים עושים נוד הטלוויזיה משתגעת ובגלל זה לא תראו אותם אחר כך שבוע שלם

Lite5.gifטיפ

המערכת ממליצה לנסות לצפות בטלוויזיה דרך קופסת מיונז לייט ריקה.

הריב הגדול

לפני כבערך 8 שנים התפתח ריב גדול מאוד בחברת הטלוויזיה היחידה שהיתה אז, וקראו לה "טמוויזיה". בסכסוך התפצלה החברה לשתי חברות גדולות: "הוט" ו"יס" הוט היא חברת כבלים ויס לווין. שמים וארץ... כמובן ש"הוט" היא החברה הכי טובה אבל על זה לא נדבר כאן. סוף פסוק!

התוכניות בטמבלוויזיה

תכניות הטלויזיה הפופולריות ביותר הן תוכניות אשר מציגות את המציאות בצורתה האמיתית ביותר.הן נקראות טלנובלות,ורובן בספרדית.רוב האנשים שצופים בטלנובלות הם ילדים שאין להם מה לעשות ואנשים שמתקמצנים על לימודי ספרדית. היסטוריונים רבים סבורים שהטלנובלות הוצאו מהחוק עוד בראשית שנותיה של הטלויזיה,אך אין מסמכים המעידים שהדבר אכן נכון.כאשר טלנובלה מסתיימת,מוח האדם מתוכנת לבקש עוד עונה כיוון שהוא כבר התרגל לומר לאמא שיש עכשיו משהו חשוב וחינוכי בטלויזיה-כגון קטנטנות.

תוכניות מהפנטות מוכרות הן:

24-title.svg

רשימת הערוצים המסוכנים ביותר:

24-title.svg

אנא המנעו מלצפות בערוצים אלה במיוחד!

עשו טובה לאנושות והיזהרו מהטלוויזיה.

הערות שוליים

  1. כולל חיקוי בארץ נהדרת.
  2. 2.0 2.1 עדיין לא ברור מה ההבדל בין טלטאביז לאופירה וברקו, הנושא בבדיקה.