מר שווארמה לנד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.מר שווארמה לנד האגדימר שווארמה לנד הידוע בתור גרשוליניוקוקס זמבוריטיטיטוס הוא המשיח החמישי בתולדות מדינת באלסטינה (מדינת ישראלשוויליערסוקוצוקושוקמוקו) והוא תרם המון למדינת באלסטינה וחוקק המון חוקים שימושים כגון: החובה להשתמש במילת הN Word לפני כל משפט, לגליזציה של מריחואנה, כי צריך שאזרחי מדינת באלסטינה יהנו ויסתפקו מFree Weed, ואישור העברת פליטים מניגריה למדינת באלסטינה החופשית והצמחית. עוד חוק נוסף הוא סגירת כל מסעדות ההמבורגרים והעלאת מסעדות השווארמה למסחר, והחוק האחרון שהוא חוקק הוא לתת לשבתאי צבי לכהן בתור המשיח המשני.


גרשון הזה אחלה גבר למרות שהוא בן תמותה. ~שבתאי צבי על שווארמה בבגט

מי זה הגרשון הזה שוב? אהה.. כן נזכרתי! הזה עם הכובע! ~צ'אק נוריס על מוכר שווארמה באלנבימקורותיו של זמבורה

גרי נולד ב1 לספטמבר 1939, כאשר שנולד, הישר במרפאה שבו הוא נולד, התנפץ טיל הירושימאי בגודל של 500 מטר וחצי, למזלו, הוא שרד את המתקפה, אך נשבע מהיום שבו נולד שהוא ינקום בסופר מריו, האחראי על הטיל הספציפי הזה. גרי גדל לבד בשכונה ד בבאר שבע, הוא היה צריך להתמודד עם האויבים הכי מסוכנים שיש למדינת באלסטינה, וזה כולל את: נחום שמש, ומשה רבינו. אך הוא הצליח לגבור עליהם וכרגע הוא גר ליד 50 חנויות שווארמה שונות בו זמנית.


אני לא מבין איך המניאק הזה שרד?? ~ סופר מריו


אני לא עשיתי כלום, אל תאשימו אותי. ~ סופר לואיג'י


המלחמה בויאטנאם

כשגרי היה בגיל 11, צבא ההגנה לבאלסטינה צירף אותו לפלוגת לוחמי השווארמה האגדיים, כדי להגן על שכונה ד,עיר הבירה של באלסטינה, ולחסל את הצבא הקומוניסטי של מריו. באמצע המערכה החמישית,כשגרי תפס את מריו על מטוס קורס, הוא תפס אותו בצוואר ואיים עליו שהוא יקח את השפם שלו, מריו החליט שגרי דיבר מספיק, והוא נפל מהמטוס עם המצנח, אבל לגרי היה את המוסיין הנאמן שלו, הוא חירר את מריו והציל את מדינת באלסטינה.


איך הפסדתי ללוחם השווארמה הזה???? איך??? ~ מריו בעולם המתים

גרי היה אמיץ, והיה כיף לשרת איתו, מאוד ~ שיכור על תמונה של לאפה שווארמה


מג'יסטר ועבירת גניבת המוסיין של זמבורה

בשנת 1985, לאחר גרי קיבל את הפרס לנובל לשלום שלו, הוא התחיל לחיות במקום יחסית נורמלי בבאלסטינה, כשיישן באחד הלילות, מג'יסטר, חייל מתחיל בפלוגת שווארמה 9.11, התגנב למחסנו של גרי וחטף את החפץ היקר לו, המוסיין האגדי שלו, וביום למחרת, כאשר גרי ירד למחסן שלו, הוא שם לב לפתק שמג'יסטר שם שמה במקום שבו המוסיין היה, גרי מיד הבין מה הבעיה והתחיל לחפש אחר מג'יסטר, החיפוש הזה נמשך למשך 6.9 שנים בדיוק. וכאשר גרי תפס את מג'יסטר עם המוסיין שלו, הוא הכניס את מג'יסטר ל5,000 חמישיליונים שנים, כולל גם את שנת ה"אבל השווארמי" שבה גרי לא אכל שווארמה ביום אחד וחצי מהאוכלוסייה של באלסטינה התאבדו.


נו באמת, רק רציתי לגעת בזה ~ מג'יסטר בבית המשפט, 30.12.1991

מג'יסטר, למה גנבת אותי למען השם? ~ המוסיין של גרי, 1985 ויום

כיבוש והקמת מדינת שווארמה-לנד

לאחר שגרי ניצח את מג'יסטר בבית המשפט, הוא צבר כוח ותמיכה ממדינות חזקות כגון: מדינת החומוס, מדינת הגרבילים, ומדינת הוואיפוז. ורצה להקים מדינת שווארמה איכותית, כפי שהוא אמר בחזונו המדיני והידוע, "אם תרצו, לכו לשווארמייה הקרובה לביתכם ותירו בבית הספר הקרוב אליכם", לאחר שקיבל צבא של 300 חיילים מיומנים מדרגת קוקה קולה, הרמה הכי גבוהה בדרגה (וכמובן ללא צ'יטים) גרי הצליח לכבוש את אחד מהמדינות הכי חזקות בבאלסטינה, מדינת סומו, הצבא בסומו היה עיקש מאוד, ואפילו היה לו מספר חיילים יותר גדול משל גרי, כ300 חיילים וחצי ראש של דג מבושל, אך גרי התגבר ובכל זאת הוא הביס את הצבא של סומו, והקים מדינה דיקטטורית דמוקרטית והפך לראש ממשלת שווארמה לנד האגדי, ואחת מהאטרקציות הכי מושכות שהיו לו במדינה היא זריקת עגבניות מקולקלות על מג'יסטר, כשהוא יושב על כיסא עם קוצים דוקרניים.


אני ידעתי ש9/11 יקרה ~ ראש הדג המבושל על גרי


הפיכת גרשון זמבורה למשיח החמישי

אחרי שגרי הקים את מדינת שווארמה-לנד , שבתאי צבי בכבודו ובעצמו, הציע לו להיות המשיח החמישי ל60+♾️ שנים, גרי שקל את מה שצבי אמר לו, ולאחר שבועיים גרי הסכים להצעתו של שבתאי, ובכך, לאחר כל המעשים הטובים שהוא עשה לאנושות, גרשוליניוקוקס זמבוריטיטיטוס הפך להיות המשיח החמישי בתולדות מדינת באלסטינה, וכידוע הוא עשה וחוקק המון חוקים לבאלסטינה, והוא תמיד יהיה המשיח הכי אמין השני (לפני שבתאי צבי) בנוסף ב2013, גרי פתח ערוץ יוטיוב אשר הצליח מאוד בקהל הבאלסטיני והישראלשווילי, וכרגע, זהו סיפורו של גרי, אדם אמיץ שהקים את מדינת שווארמה לנד וסיכן את חיו עשרות פעמים ובכך הפך להיות האדם הכי מוכר בהיסטוריה של באלסטינה (לאחר שבתאי צבי).