משיק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

פורנו

רקע

משיק הוא ישר מאונך אשר נוגע בנקודה אחת בלבד ומביא לסיפוק פרפקציונלי סוציו-דמוקרטי. המשיק הראשון התגלה בסיביר בשנת 1862 כאשר פלש לכפר אסקימוסים ממשפחת הרוסים. המשיק הצליח לספק את כל נשות הכפר והביא את המקום לנסיקה כלכלית. בשנת 1888 התגלו משיקים נוספים ברחבי העולם ואלה לקחו חלק גדול בהקמת התנועה להגנת הסביבה. יש הטוענים שממציאם ומנהיגם של המשיקים היה וינסטון צ'רצ'יל אשר ראה במשיקים כלי נשק מתוחכם אשר יביא את הניצחון בקרב שהתרחש באיי פוקלנד נגד צבא ארגנטינה. לאחר תהליך התיעוש הגדול שהתרחש בעולם החלו המשיקים להחנק ולמות משאיפת עשן המפעלים וזה היה הצעד הראשון בהכחדותם.

הכחדות המשיקים

בשנת 1912 התפוצץ הכור הגרעיני הראשון בצ'רנוביל והשמיד אין ספור נחילי משיקים והביא להכחדתם. כיום ניתן למצוא משיקים פאסיביים בודדים בכיתות לימוד, אוניברסיטאות ומוזיאונים. מוזיאון המשיקים הרשמי נמצא בעיר פראג שבצ'כיה והוקם שם על מנת לשמר את תרבות השתיה של משיקים.

משיקים נגד גזענות

עקב היותם יצורים פרפקציוניסטים חברו המשיקים אל אברהם לינקולין ולקחו חלק גדול בפעולות למען שחרור השחורים.

מצדדים

לצד המשיקים תמיד עמדו מנהיגי מעצמות העולם ובראשן צרפת. צרפת נבחרה להיות בת הברית העיקרית של המשיקים בשל אהבתם לגבינות שמנות. כנזכר לפני, המשיקים תרמו רבות להגנת הסביבה והקטנת הגזענות ועל כן זכו לתמיכה מאסיבית מתנועות וארגונים שונים ברחבי העולם.

מתנגדים

ההתנגדות העיקרית לפעילות המשיקים הייתה מצד המפלגה הנאציונל-סוציאליסטית בגרמניה. מנהיג המפלגה אדולף היטלר האמין כי המשיקים תורמים להתחזקות מדינות אירופה ומפריעים בכיבושה. כדי לצמצם את השפעתם של המשיקים שלח היטלר סוכנים סמויים לצרפת במטרה להתנקש במשיקים ובהנהגתם. רוב פעולותיו של היטלר נגד המשיקים נכשלו בשל האבטחה הכבדה שסבבה את מנהיגי המשיקים.

סיכום


המשיקים נטלו חלק גדול בהתפתחות העולם וכעת הם נחשבים לאחד מ-11 פלאי עולם ואף זכו ב-3 פרסי נובל לשלום.