משמרת הצניעות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Kipa.jpg ערך זה שומר מצוות
ערך זה שומר מצוות ואינו נערך בשבת.

משמרת הצניעות (באנגלית: Mishmeret Hatznioot) הינה משטר דיקטטורי המונהג בידי הרב יצחק מאיר שפריץ, פועלת לפי ערכים ועקרונות גזעניים דתיים מחמירים על מנת לשמור על הרמוניה דתית במקומות בהם ריכוז רב של חרידים.

מקור[edit]

משמרת הצניעות החלה בעצם כמשטרת ישראל בימי כנען, שכן אז עקרונות הפשע נקבעו על פי עקרנות דתיים. כאשר פלג מסוים במשמרת הצניעות הקדומה רצה לשמש כמשטרה על בסיס עקרונות צודקים ולא דתיים ולכן המשטרה נפרדה ממשמרת הצניעות. על מנת לבסס את כוחה של משמרת הצניעות למרות התמעטותם בשל הפרדותם מהמשטרה החריפו חוקיהם ועונשיהם על מנת להראות "מי הבוס כאן".

סמל משמרת הצניעות

אך למעשה במאה ה - 17, לאחר 4400 שנה, אנשים החלו להביא התנגדות חריפה למשמרת הצניעות. אנשים אלו כונו על ידי הדתיים "חילונים" (שיבוש קל של המילה "חולניים"). החילונים לכאורה החלו להתמרד בדת והמציאו את מושג המדע. מאותה מאורע ועד היום משמרת הצניעות חלה רק על הדתיים.

במרוץ הזמן הרבה אנשים התנגדו לאפשרות שיש כול כך הרבה כוח בידי אירגון דתי, שכן לא כולם דתיים ועוד בנוסף לאפשרות שלאלוהים יש עדיפות ראשונה אליהם.

חוקים[edit]

על פי החלטת מועצת הרבנים משמרת הצניעות מחויבת לעבוד לפי החוקים הללו:

  • לברר על כל פעילות אנטי דתית או אתאיסטית (חוייליגיינים!) הנמצאת בשטח בו הם נמצאים במערכת האכיפה, ולפעול נגדה בהתאם
  • לעצור כול אופנה הכוללת חצאיות מיני, סקיני ג'ינס או כול לבוש לא צנוע (מה זיי פה חיות?!?!?!)
  • להסב טיפולים בנזעי חשמל ובטקסים דתיים ולבודד הומוסקסואלים ולסביות מהחברה הדתית (שוורצא חייה! אוהבי בהמות!)
  • לבודד אנשים שחזרו בשאלה מהחברה הדתית (בוגדים בזיירע שליינו!!)

עונש המעשים הללו נמצא בהתאם לחומרת המצב.

ראו גם[edit]

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא משמרת הצניעות. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.