משתמש:ברלוקץ'/הקלטת הלוהטת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ויקיפדיה טוענת, כי איזו פרשה מטומטמת משנות ה-90 נקראת הקלטת הלוהטת, אך אנחנו יודעים את האמת. הקלטת הלוהטת היא כינוי לסרטון שפורסם בשנת 2009 ובו ליברמן אונס את יאיר לפיד בשלישייה יחד עם איזו זונה.

הסרטון הצליח לסחוף מיליארדי אדם וסטיקמנים, והגיע לשיאו כשליברמן קיבל 15 מנדטים בבחירות, שרק 2 קולות הצביעו לא בגלל הסרטון (ליברמן ופוטין).

עם זאת, יאיר לפיד הגיש תלונה למשטרה בעקבות אונס, אך אף אחד לא הקשיב לו כי כולם היו מרוכזים מדי בלאונן מול "הקלטת הלוהטת: גרסת האגס המסוקס".

גרסאות נוספות של "הקלטת הלוהטת"

במהלך השנים הופצו המון גרסאות של הסרטון. כמה מהפופולאריות ביותר הן:

  • גרסת האגס המסוקס היא בדיוק כמו הגרסה המקורית רק שבמקום יאיר לפיד יש שם את האגס המסוקס וליברמן מזיין אותו ואת אשתו של ברני.
  • הרימייק של ברני היא גרסה הכוללת פורנו טוב יותר (או גס יותר לפי חנונים) ובו בארני הדינוזאור הסוטה מזיין את ליברמן לפיד ואפילו את השפם ובסוף טורף את כולם.
  • גרסת הגושים היא גרסה שכוללת סקס של 7 נציגים של כל גוש: נפתלי בנט (ימין), יאיר לפיד (מרכז), ליברמן (פרוסקים), השפם (שמאל), אחמד טיבי (ערבים), אריה דרעי (חרדים), וסופרמן (שמאלני על). כמובן שגם בארני אשתו והאגס המסוקס בסרטון אז זה הסרטון הכי טוב בעולם.
  • גרסת ליברמן 2- ליברמן 2 מזיין את העולם, ליברמן 2 מזיין פה את כולם, ליברמן 2 מזיין אותך בים, ליברמן 2 מזיין את ברני גם! (למילות השיר המלאות כנסו לערך שירי סטיקמן).