סופרמן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"פחחחחחחחחחחחחחח"
~ ספיידרמן על סופרמן
"פחחחחחחחחחחחחחח"
~ צ'אק נוריס על ספיידרמן על סופרמן
"לא נכון, מחמוד הוא מנהל הסופר"
~ קופאית ממוצעת על סופרמן
"פחחחחחחח"
~ אמאשך עליי


סופרמן
Superman.jpg
סופרמן
מקום לידה כוכב רחוק כלשהוא
מקצועות בולטים גיבור על, בעל מגרש הריסות
השקפת עולם "תציל אנשים ויום אחד, שהשמש תרתיח לך את הצוואר הם יצילו אותך
מידת נעליים 97586175896725097690812576980245987204596728560


סופרמן הינו דמות בדיונית של יצור מכוכב אחר בעל כוחות על שמסוגל לעוף, לראות דרך חפצים ועוד וכך למעשה מציל את העולם מהטלפיים המרושעות של נבלי על.

הולדתו של סופרמן

הכוכב שממנו הגיע סופרמן

סופרמן נולד בכוכב גרוזלסמים כאשר בו לכל הילדים יש כוחות על וההורים מסוגלים לזיין את המוחות של הטכנאים שאומרים שמגיעים ב - 12:00 בצהריים ומגיעים ב - 14:00 למחרת. הוריו התביישו מאוד כאשר גילו שנולד להם תינוק עם זין וציצים על הרגליים ולכן הם הכניסו אותו לחללית והעיפו אותו למקום הכי רחוק שרק נמצא - כדור הארץ. בכדור הארץ הכיר את וונדר וומן והם התאהבו ואז התחתנו ושיתפו פעולה וקראו לעצמם "וונדר סופר קקי על בולבול של ילד בשם סופרקקיפלצרטורמנצורקי בנימין

שם שלישי

הבולבול שלה קופץ פץ פץ פץ פץ נוד יפה נופל על הילד עם אנס קיאור בשם זוגלוברגרזינים

כוחות העל של סופרמן

כנראה שרד-בול הוא מה שנותן לו את הכוח לעוף...

בכדור הארץ סופרמן גילה שהוא נחשב לבעל זין גדול וטבעי מכיוון שהיה מסוגל לעוף ולהרים דברים גדולים עם הזין. טוענים שהיו לו כוחות על. כמעט כמו של שקיל אוניל אבל כל מי שאומר את זה חוטף בעיטה מסובבת לפרצוף. הנה רשימה של הכוחות שלו:

  • תעופה - סופרמן מסוגל לעוף כמו זין או מטוס זין או אפילו כמו צוללת זין.
  • כוח חזק מאוד - סופרמן מסוגל לפגוע בזין ולשבור אותו ולרסק אותו לחתיכות, כך הוא אונס את חטפני השועל.
  • ראייה דרך חפצים - סופרמן ניחן ביכולת לראות דרך עצמים כגון: זין, בגדים של בחורות, בגדים של גברים (הוא מת על זה)
  • קריאת מחשבות - סופרמן מסוגל לזיין. קרוא לך את המחשבות, למעשה זה מה שהוא עושה אז תפסיק לחשוב עליו אונס אותך מאחורה יחד עם בקבוקי viagran ותמשיך לקרוא עצלן פרחח שכמוך!.
  • קרני לייזר - מסוגל לירות עם הזין מהעיניים קרני לייזר, בדיוק כמו ג' יפית, ג'סטין ביבר ורותי סירקיס. כוח זה שימושי בעיקר לבניית החומה הסינית בעזרת הזין לייזר.
  • מהירות על - סופרמן מסוגל לזיין ממש ממש מהר (אפילו יותר מהר מחילזון!!!). הוא אוהב להתחרות עם חברו לקומיקס "ליגת הצדק" הפלאש (כן, קוראים לו ברק. ולא, אין לו שום קשר לאוהד)

חשאיות

מכיוון שסופרמן לא רצה זיזינו אותו כשהוא הסופרמן הוא התחזה לאיש עסקים חנון שעובד במערכת העיתון שבאופן מדהים גם מיוחד של סופרמן ומכיר אותו באופן אישי (בזמן שהוא מגחך על כולם בכך שהם לא מודעים לעובדה שהוא זיין).


נקודות חולשה

סופרמן כאשר היה ילד

לסופרמן יש נקודות חולשה כגון קריפטונייטופוביה שהיא פחד מסמים (או מאסי דיין) וחוסר יכולת להתבונן בג'סטין ביבר (למי אין את זה?) אוננות בזין שלו.

נבלי על

רוב נבלי העל של סופרמן הם היו או מיודדים איתו או שסתם בעלי שריטה מוחית.

  • ביזארו - כשמו כן הוא, ביזארי. הוא שכפול לא מוצלח של סופרמן שעבר עיוות מוחי ולכן הוא נראה כמו זין של עצמו מה שאומר שאם הוא זין של עצמו איזי שהוא נלחם נגד הזין של המורה לחשבון שהוא נלחם בשתי צדדים נגד הצד של הזין מה שאומר שהוא פוגע והורג את עצמו מה שאומר שזה חוסך לסופרמן המון עבודה בלנצח אותו כי הוא פשוט מרביץ לזין שלו או מתפגר לבד
  • לקס לות'ור - מדען מטורף שרוצה לזיין את כל העולם במחלה איידס סופרמן חייב לעצור אותו על ידי המסת המוח שלו במיקרוגל והוספת רוטב טריאקי בשביל ליצור מרקם קריספי יש לצלות יחד עם בצל ו... סליחה... חשבתי על אשתי.
  • ברייניאק - ברייניאק הוא יצור מיקמק שמכווץ בולבולים של אנשים וגורם להם להפוך לנשים ולקבל זיכרון של פיטמות. סופרמן חוטף ממנו את הקרן המכווצת בפרק 319 והופך אותו לאישה טיפשה אבל בפרק 509210 ברייניאק מצליח לגדול ולהרוג את הדובי של סופרמן אז בפרק 8952768972508975260273687 סופרמן אוכל אותו.

(נכתב על ידי חנון מושבע).

לויס ליין

לויס ליין היא החברה של סופרמן שביחד הם גם הזדינו, ילדו סופרילד שהלך לסופרביתזין ולמותק של פסטיזין.

חברים מברכים את סופרמן

"שפו אחי, השגת לעצמך פרגית יפה, כמה חבל שהיא אכלה אותה"
~ באטמן על העוף שסופרמן בחר לאכול
"היי, זה אני רק מגוחך עם הרבה פחות כוחות והרבה פחות נערץ ולי יש המון בחורות... חרא העתק"
~ צ'אק נוריס
"אתה שולטטטטטטתתתתתתת!!!!111111אחד"
~ פקאצה על סופרמן
"עשיתי לך לייק בפייסבוק"
~ סופרגירל על סופרמן
"רוצה לשחק תופסת?"
~ הפלאש


ראו גם