משתמש:סילבנושי קלדון/דת הצ'אק נוריס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

דת הצ'אק נוריס הינה קבוצה של חברה מהדת שהוקמה ע"י בני "אליסה" גורן שקלטו שבני גורן אינו אלוהים, ושצ'אק נוריס כן! הדת מורכבת ממאמינים חלקיים של צ'אק נוריס אשר התחייבו בדמם ובנפשם לקבל על עצמם ללמוד את הבעיטה הסיבובית עד לרמת שבתאי צבי ולסגוד לספר האיןציקלופדיה.


איך הכול התחיל?

לאחר שהוקמה היהדות בפעם השלישית ונכתב התנ"ך השלישי (המוכר גם כקוראן) החליט לעצמו צ'אק נוריס כי גם הוא צריך "קבוצת מאמינים" מאמינים משלו והוא התגלה בלילה שבין ה29 לפברואר ל30 בפברואר בחלומו של בני גורן ואמר לו "לך לך מספרך מתמטיקתך אשר יצרת לייסור ילדים". בני גורן אמר לו "או הוד הצ'אק אנא ממך מחל לי אבל אין אני אוכל לעזוב את ייסוריי הילדים המסכנים". לאחר שישבו על כוס קפה השתכנע בני גורן כי עליו להקים דת ובהסכם הקואליציוני שנחתם ביניהם הוסכם כי בני גורן ימשיך בבמלאכת עינוי הילדים הקטנים, החמודים והמסכנים ובאותו זמן יקים את דת "אליסה" אשר ספרה הקדוש יהיה אלגברה לכיתות ז'.
לאחר שצ'אק נוריס חזר מערב פוקר אצל אלוהים יחד עם זאוס, הדס ופוסידון ראה צ'אק נוריס כי מאמיניו סובלים תחת שלטון האימה של בני גורן והחליט כי הוא צריך נביא לדת שלו. הוא פנה בחלום בהקיץ לשבתאי צבי ואמר לו כי עליו להוציא את בני הנוריס מידי בני גורן ואז שבתאי צבי יצא מביתו לבני גורן ואמר לו "שלח את עמו של צ'אק נוריס פן יפיל עליך צ'אק נוריס את חרון אפו וימית עליך את שלל ספרי בני גורן." בני גורן שלא התלהב משיפלו עליו כל הספרים שכתב (והוא ידע כי זה משקל מאוד כבד) אמר "אשלח את עמך אך עליך לתת לי שקל עבור כך.
צ'אק נוריס שלא התלהב לתת לבני גורן שקל הפיל על בני גורן את כל ספרי בני גורן מהדורה 5867387467832. בני גורן שחרר את כל בני הנוריס (שרצו לצאת) לחופשי. אלה שנשארו איתו יסדו אתו מחדש את דת אליסה. לאחר המקרה עם בני גורן צ'אק נוריס העלים את ארצו גורניה.

על הדת

הספר הקדוש

הספר הקדוש המוכר לעולם כספר של דת הצ'אק נוריס הוא ספר האיןציקלופדיה אשר כוללת כל ערך שהוא כאשר הערך הראשי שם הוא צ'אק נוריס, הבא אחריו הוא שבתאי צבי ובמקום השלישי הערך בני גורן. בין הערכים קיימים ערכים מקוללים כגון מייפל סטורי, מנהל בית ספר וכדומה. בספר מתוארות תוכניות זדוניות של יצורים מהחלל החיצון המכונים פינגווינים להשתלט על העולם.

אישיאויות שחשוב שמאמיני הדת יכירו

צ'אק נוריס - אל תישא את שם ה' לשווא. עם שם הנוריס עשה מה שבא לך.
בני גורן - מקים הדת ואויבה הגדול ביותר אי פעם. מוכר גם כיוצר של מייפל סטורי, הנשק האולטימטיבי להשמדה המונית.
שבתאי צבי - מוציא הדת מגורניה, הארץ של בני גורן וכותב הספר הקדוש לדת.

מועדים וחגים

30 לפברואר- ראש השנה. היום בו הוקמה הדת לראשונה. היום צץ פעם אחת ויחידה כדי שהדת תווצר.
1 לאפריל- לא הרבה יודעים אבל כולם צוחקים ביום הזה כי זה היום בו נפלו על בני גורן כל כרכי האלגברה שכתב במהלך חייו. יום זה מוכר כיום השחרור. כולם בו מפליצים בשעה 13:67. חוץ מזה שבאותו יום שחרר שבתאי צבי את בני הנוריס משלטון הבני גורן.
6 ל13- יום ההולדת של צ'אק נוריס. כל בני הנוריס מחויבים לשמוח ביום זה. יום זה יוצא תמיד ביום שמיני.

מה אני צריך לעשות כדי להתקבל? מה מה?

כדי להתקבל עליך להאמין בצ'אק נוריס.
לשנוא את בני גורן.
לתעב את בני גורן.
להפצע פעם בחיים למען הצ'אק נוריס.
להכיר בשבתאי צבי.
ללמוד לאחר שהתקבלת ממיון ראשוני את שיטת הבעיטה הסיבובית (כן זה אפשרי אם אתה בדת).

הבעיטה הסיבובית

כל מאמין של צ'אק נוריס שהתקבל לדת חייב ללמוד את הבעיטה הסיבובית. לבעיטה הסיבובית מספר רמות והשאיפפה של חברי הדת היא להגיע לרמת שבתאי צבי.
רמה ראשונה, בעיטת עכבר- בעיטה סיבובית ממש עלובה.
רמה שנייה, בעיטת חתול- בעיטה סיבובית ממש עדינה.
רמה שלישית, בעיטת כלב- בעיטה סיבובית שברגע הפגיעה שומעים נביחה כזאת אבל הפגיעה עצמה עלובה למדי.
רמה רביעית, בעיטת אריה- בעיטה סיבובית פראית שמראה כי יש לבן אדם כשרון להצליח בבעיטה הסיבובית.
רמה חמישית, בעיטת פיל- בעיטה סיבובית ממש כבדה שמראה כי אתה ממש חזק ביכולות שלך.
רמה שישית, בעיטת בן אדם- בעיטה סיבובית שמראה שיש לך שכל ויודע לנצל אותו.
רמה שביעית, בעיטת שבתאי צבי-הבעיטה שכל חבר דת רוצה בה.
רמה שמינית, בעיטת צ'אק נוריס- קדוש קדוש קדוש. רק צ'אק נוריס יכול להגיע אליה.

מטרת הדת

מטרת הדת היא להלחם בפינגווינים המנסים להשתלט על העולם ולהפיץ את הדת מנוריסיה לכל העולם (היקום). מי שלא עומד בדרישות שיעבור לקבוצת הפקאצות. כמו כן מטרת הדת היא למגר את התופעה הקרויה ילדי מייפל ולהראות לדת אליסה כי דת צ'אק נוריס היא הדת האחת והיחידה.
מי ייתן וצ'אק נוריס יהיה איתך.