נרניה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"איך זה קשור לחלבה?"
~ אלברט איינשטיין על נרניה


נרניה זה מגזין פורנו לחיות. הוא ידוע גם בשם "פוק", מילה אשר חדרה לסלנג העברי, הערבי, האמריקאי, והפרסי. הדעה הרווחת היא שעודד מנשה יצר את מגזין זה, אולם רק למעטים ידוע שהיה זה בעצם פיקינז מסטול.

מה מפרסם המגזין

נרניה מפרסם סיפורים, תמונות, וקטעים ארוטיים, בדרך כלל על דמויות קבועות ודומות- אריות, ילדים, ארונות עמוקים, מעילים, וקרח. בעיקר אריות. המגזין כה נרחב עד שלעיתים הוא מראה אף אסלות, לעולם אין לדעת.

היסטוריית המגזין נרניה

נרניה החל בשנת 4000 לפנה"ס. בערך אז הקופים החלו להתפתח לערסים ובחזרה לקופים-הם קיבלו מנת משכל מספקת בכדי לחרוט עם הגורמטים (או לחלופין לכוון את קרני השמש לעבר הקלף) ובכך לצייר את בנות זוגותיהם השעירות. המגזין לא זכה להצלחה רבה בקרב הערסים- כי הם חזרו להיות קופים ויכולת הראיה התנוונה מהם. כעבור 2000 שנה, בערך כשהשמלות נכנסו לאופנת הגברים של הוניגמן, חוקר מאובנים גילה מגזין אבן עתיק עליו גורמט מנצנץ. לאחר שקנה עשרים סוגות משקפי שמש החל לבחון את הגורמט. שום דבר מעניין. אולם המגזין קרץ לחרמן הקטן. נרניה חוזר ובגדול. המגזין זכה להצלחה כה רבה, שאף תלמידים החביאו מתחת לחצאיות מיני, שאז נכנסו לאופנת הגברים של H&O, והמורים לא השתלטו עליהם. הממסד החרים את המגזין האיום. 3000 שנה לאחר מכן, בשנת 1000 לספירה, קצת לאחר שאיינשטין ממציא את החלבה, נרניה מתגלה על ידי החתול של פנינה. רוזנבלום. אולם המגזין ישן ומרופט. הוא קרוע. למרות זה, זה לא מונע מפנינה לחדש אותו! מגזין שובר קופות זה חדר מיד לרבי המכר והביא איתו מיליונים. זו הייתה הצלחה אמיתית.

נרניה כיום

כיום, מפתחי נרניה (פנינה ואיזה ערס), שוקדים על הפקתו לפחות פעם בחמישה. יובלים. ההכנסות הן עצומות- כמעט 45 פזטות לכל קילומטר מרובע של דף. המדפסת משום מה לא קולטת דפים כאלה גדולים, פנינה גילתה לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים. חברות רבות קוראות תיגר על לקיחת הבעלות על החברה P&ע (פנינה אנד ערס, פנינה לא ידעה באיזה אות זה מתחיל באנגלית), אולם ההכנסות הגדולות מאפשרות להם לתחזק אותה ללא שום בעיות. נרניה ידוע גם כמגזין אשר השפיע על ילדים רבים בצורות שונות- אנשים החלו לגדל שערות באופנים מפחידים, ילדים וזאטוטים החלו חושפים עצמם בפומבי, ועוד. מערב טיבט כולה שופעת ממצאים על עברו של מגזין זה. רק חפשו ותדעו.

לקראיה נוספת

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על נרניה.