מייקל ריצארדס

From איןציקלופדיה
(Redirected from סיינפלד)
Jump to navigation Jump to search
Adi Einshkenasi.jpg ערך זה יותר מנותק מהמציאות מאשר ממשלת ישראל. הקריאה על אחריותכן.ם בלבד!
"ישוע מותק, אם אתה שומע את זה, אני אועב אותך"
~ מייקל ריצארדס על פונטיוס פילטוס


מייקל גיי פאקס הידוע כקליף ריצארדס, בחוגים מסוימים כקית ריצארדס ויותר מכול כמייקל ריצארדס הוא התאום המרושע פחות של קווין ספייסי. קווין ספייסי נולד בשנת 380 לפני הספירה, מה שהעניק לו את התואר: "האיש ששרד את המטאור". חוץ מכך, קווין ספייסי זכה לראות אירועים רבים - אחד מהם הוא לידת ישו. הוא וישו היו חברים, ואפילו ניהלו רומן סודי שהיה גלוי לכולם. כאשר היהודים הרגו את ישו, ריצארדס נסע קדימה בזמן על מנת לוודא את לידתו של אדולף היטלר.

ריצארדס: הדרך הקשה

תחילה נולד מייקל ריצארדס בשבט המים הצפוני, וכשהפך לילד גדול וכל יכול, הוא היה מספיק בוגר על מנת לצפות בפורן האב (כמובן, אחרי גמילה מפורן האם). צפייתו בפורן הפכה להרגל מגונה, ואף התמכרות למשך כמה שנים, עד שבן זוגתו ישו בא וסייע לו בעניין, לא לפני שיידע אותו שהוא בן זוגתו.

השניים חיו באושר ובעושר, עד שיהודים תלו את ישו על פאקינג צלב תמורת 30 אגורות. מייקל כעס מאוד על כך, נסע לעתיד, ועיבר את אימו של היטלר באמצעות רוח הקודש, מה שגרם לה ללדת את מלך גרמניה הכוהן, הידוע גם בשמו האחר - פלורנטין בורגר. מייקל תיכנן לחזור להווה, אבל לפני כן הודיע להיטלר שעיבר את אימו באמצעות רוח הקודש, מה שהרגיז את מלך הגרמנים, בשל האיזכור של מוטיבים דתיים.

המאורע הוביל את היטלר לפתח שנאה ליהודים ולהביע אותה בפומבי. מאז מייקל ריצארדס נחשב ליהודי, הגם שלא נולד להורים יהודים ולא התגייר.

ריצארדס: זאב צעיר

ריצארדס בשיא תהילתו

כשהיה מייקל ריצארדס בן שנתיים, אביו הלך לקנות חלב אם ולא חזר. הדבר שבר את ליבו העַד והקטין של מייקל ובגלל זה הפך לילד סנטר כפול, החל להאזין לננסי ברנדס, הקריב חתול כל שנה ותיכנן להרוג את עצמו אחת לשנתיים, עד שהכיר את ישו ושוב הייתה לו סיבה לחיות. בגלל מותו של אביו, אימו נפלה קורבן לאלכוהוליזם, קומוניזם, פשיזם ואורגניזם. ישו תמך במייקל בהיותו כוכב; התהילה שינתה את מייקל, אבל ישו מעולם לא הפסיק לתמוך בו.

ריצארדס: המסע ליפן

לא הרבה יודעים אבל מייקל ריצארדס בכלל נולד בשם אמיר חצרוני ונדבק במחלה כשהיה בן 3, מאז הוא מנסה למצוא פיתרון למחלה שלו ללא הצלחה. לפני כ5 שנים ריצארדס גילה שכמה מדענים ביפן מצאו תרופה למחלה, כאשר ריצארדס הגיע ליפן אחרי מסע ארוך ומפרך בין פתח תקווה לאיראן הוא גילה ש98% מאוכלוסיית יפן גם כן סובלת ממחלה זאת, ובכל שנה נדבקים לפחות 95% מהאוכלוסייה, בנוסף הוא גילה שגם המים ששותים שם גם כן נגועים במחלה.

המשך יבוא?

ריצארדס: סוד ההצלחה

אימו של מייקל נהגה להכות אותו בשלווה לזכר אביו של מייקל, אשר נהג להכות את שניהם בשלווה. מייקל מת בשלווה לאחר שדוב בגובה 400 מטר עם כנפיים מכסף דרס אותו בשלש-אופן שלו בשנת 1984, אך הוא נולד מחדש מפעם לפעם, בהזמנה מראש, בכפוף לתנאי החברה ומוסכמותיה.

ראו גם