סמור

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Ronaldinio.JPG הערה:ערך זה עוסק בנושא מגעיל ודוחה! מגעיל! זה מה שהערך הזה!

לידיעתכם, לא תוכלו

  • לאכול,
  • לשתות,
  • לישון,
  • להתאהב,
  • לעצום עיניים,
  • לנשום,

בתוך 24 שעות מקריאתו.

כמו כן, מומלץ לקחת כדור נגד בחילות במינון כפול לפני קריאתו.

אם אתם מקיאים, תפנו לאלוהים. ממש לא מומלץ לקרוא את הערך. תעברו לערך אחר אם אתם רוצים להישאר בחיים.


Dolz.png זהירות מפאקצות
אזהרה:ערך זה עלול להכיל מידע פאקצי ,פרחי או סתם מפגר.

לא מיועד לבעלי לב חלש,כאבי שיניים,ציפורן חודרנית,מחזור, אינפקציה\גירוד בישבן או מחסור חמור בחוש הומור.


סמור
On+the+lookout...-2689.jpg
מחלקה ממולאים
סדרה דרגון בול
משפחה כהן
שבט זבולון
סוג ממוצעים
מין לא ידוע
שם מדעי
סמורוס מסריחוס

סמור (הידוע גם כ"הדבר הזה שדומה לטימון" ו"החבר של פומבה!") הינה אחת החיות היחידות אשר נוצרו בתנאי מעבדה והפכו לחיה אמיתי עם יצרים דחפי ורצונות חייתיים לגמרי.

היווצרותו

הסמור נוצר ב - 1956 בשם סמור בטא (באנגלית:SamurBeta) במעבדת הטכניון בה פותחו הסמורים החלה לפתח זן חדש ומוזר הכולל הכלאה של סנאי ומרמיטה על מנת להוכיח את קיום מושג ההכלאה ולזכות במענק ממשלתי של מיליונים. המחקר הניב תוצאות אופטימיות למדי והיה להצלחה גדולה בניגוד לבדיקה קודמת של הטכניון לשילוב סנאי ודג - סמור ים. עם זאת, לאחר זמן ממושך הסמור החל להראות תסמינים פסיכולוגיים מוזרים: מאניה דיפרסיה, פיצול אישיות וכן, צפייה ממושכת בג. יפית. המדענים גילו (לאחר שנצפה כמזדווג עם בקבוק חלב) שהוא זקוק לחברה שתיהיה לו וגם להזדווגות. לכן המדענים החליטו לקחת ממנו צלע ולעשות סמורה. הסמורה הייתה לפריצת דרך משמעותית שכן שיטת ההכלאה עובדת וגם שיטת השיבוט. בעקבות הסמורה התסמינים הפסיכולוגיים נשכחו ממוחו של הסמור. כמו כן, הראה הסמור יכולות מרשימות כאשר המציא מחשקים מוזרים ביחד עם חברתו כגון: לגו מצורעים (לקיחת מצורעים ולחבר אותם מחדש) מגופות העכברים שניתנו לסמור כשעשוע. לאחר התפתחויות מרשימות, שוחררו הסמורים אל הטבע והרבו את מין הסמורים.

ארוחת הערב של סמור ממוצע

מקור השם

ע"פ רישומיו של מחייה השפה העברית אליעזר בן יהודה המילה סמור הגיע משילוב המילה "סם" ו"חמור"; הסם נותן לנו תחושות מלאכיותיות כמו שהסמור הינו מלאכותי והסמור מזכיר מעט חמור. אליעזר נדרש לחדש את המילה סמור BETA בגלל חששה של הטכניון שמא אנשים יחשבו שהסמור הוא סתם חיה לא מפותחת וגרסתה הנוכחית אינפנטילית וברת חיקוי סיני זול.

מבנה הסמור

הסמור שונה בהרכבו מחיות אחרות. איבר הרבייה שלו נמצא בידו ואיבר המין הנשי נמצא באוזן. כאשר הסמורה מתפתחת לסמורה.הסמור בגובה של 5 מזלגות שוכבים, וברוחב 5 מזלגות עומדים (או שזה הפוך?). לסמורים פרוות שמזכירה מאוד פרווה של שטיחים מאיקאה והם אוכלים אך ורק מזון לסמורים שיש בו זיעה של אסי דיין, וחתולים ורודים ועליזים. הסמור וחברו הטוב ביותר חזיר הבר נוהגים לאמץ גורי טיגריסים וגורי שונרים בדומה לסוריקטה ולחזיר יבלות שנוהגים לאמץ גורי אריות


Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על סמור.