דרגון בול

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.


דרגון בול (באנגלית:Drug on ball ) הינה תעמולה יפנית משלהי מלחמת העולם הראשונה. הסדרה החלה כדת ורענותיה הפכו לתעמולה. בבסיס הסדרה עומדת ההנחה שככל שאדם הוא שעיר יותר כך יש לו כח רב יותר. גיבור הסידרה הוא גוקו, לוחם שמוצא את עצמו לכוד במפלי הניאגרה בשירותי הנשים.

במהלך הסדרה פוגש גוקו חברים שונים, שעוזרים לו להתחזק ולהתאמן עד שהוא מצליח לטפס ולצאת מהאסלה, וכמו כן נהיה יותר ויותר שעיר, כך שבסוף הסדרה הוא נראה כאילו הקיא אותו חתול. הנחה זו לא יוצאת מכלל אפשרות, ולאחרונה גילו החוקרים כי ככל שהתקדמה הסידרה הוחלף גוקו פעמים רבות בכדורי פרווה מבלי שהצופים הבחינו בכך.

גוקו בגיל 12
גוקו לאחר מציאת והסנפת הכדור

עלילת סיפורי הקודש של הדת

הסידרה מתחילה בביתו של גוקו, במעמקי היער האמרקני הגדול. גוקו מסתובב לבד ביער, מאז שסביו, שהיה לוחם דגול ורב מעללים, מת ממנת יתר של סם הקוקאין. גוקו פוגש את בולמה, צעירה היפית יפיפיה, שמאמינה בימות המשיח ותחיית המתים. בולמה מספרת לגוקו הצעיר על כדורי הדרגון בול המסתורים: אם מצליחים לאסוף את כל שבעת הכדורים, הם יגשימו כל משאלה. גוקו מתלהב מהרעיון ויחד עם בולמה הם יוצאים לחפש את כדורי הדרגון בול.

במהלך הדרך הם פוגשים צב ים. צב הים מסביר להם שהוא מחפש את הבית שלו, האסלה, שם הוא גר. גוקו מסכים לעזור לו, והוא ובולמה מביאים אותו לשרותים הקרובים וזורקים אותו לאסלה. בגלל טעות מצערת, בולמה מחליקה על שלולית שתן והיא וגוקו נופלים גם לתוך האסלה. גוקו ובולמה מבקשים מהצב עזרה.

הצב הולך להזעיק עזרה, ומביא איתו במהרה את מאסטר כושי הנקרא גם כמה סמים, הזקן החרמן מאפגניסטן, בבוקר סוחר סמים ידוע על כל מי שמעז לקרוא לעצמו נרקומן בדם, ובלילה צב נינג'ה. מאסטר כושי אמנם לא מצליח להוציא אותם מהאסלה, אבל הוא מביא להם כדור דרגון בול נוסף. גוקו נהיה רעב ולכן מסניף את הכדור בנוסף לכך, תמורת עזרתו הנדיבה של גוקו, הוא נותן לו את הנימבוס, ענן ירוק מעופף, שרק נרקומן בדם יכול לעלות עליו.

גוקו התעלף בגלל ההסנפה ונפל מן הנימבוס בחזרה לתחתית האסלה. לאחר מה שקרה גוקו מקדיש את חייו לחיזוק הגוף, כדי שלא יתקע בתחתית שוב, ומתחיל להתאבק.


עלילת דרגון בול זי

אח של גוקו מחפש אותו בכדור הארץ, לאחר שנחת מכוכב אחר. אבל גוקו ופיקולו הורגים אותו והוא עוצר בתחנת הביניים לגהינום, האי המעופף של האל, שם הוא נלחם במיסטר פופו ואם ינצח יוחזר לחיים, אבל מיסטר פופו חדל כשקאמי מוצא אהבה ממבט ראשון והם מזדווגים. המפקד של ראדיץ, אח של גוקו, מקיטה הציטה מגיע לכוכב לאחר ששמע על כדורי הדרקון, והוא מביא איתו את הסלע- מתאבק מקצועי. גוקו שצפה בהיאבקות בילדותו מביס את שניהם ומקיטה נס בבושה.

מקיטה חוזר לכוכב של חבר שלו, אבל חברו, פריזה נפרד ממנו בגלל שאיבד את זנבו הסייאני במהלך הקרב עם אונן. מקיטה מבקש עזרה מחברו הטוב, גוקו, כדי להביס את פריזה. בקרב על כוכב נאמק, הכוכב של קאמי ושל פיקולו, מקיטה מת, וסאן גוקו הופך לסופר סאייה ערס ומביס את פריזה, וכשהכוכב עומד להתפוצץ הוא נמלט ברכב מסיבות החלל של פריזה. לאחר שנה פריזה חוזר להתנצל על המקרה, אבל הבן הטראנסג'נדר של מקיטה בא מהעתיד וחותך אותו למוות בגלל שפגע ברגשותיו. טראנס נותן לגוקו מרפא מהתקף שבץ, שיחטוף בעתיד, ומספר לו שהוא הבן של וגיטה ובולמה.

חודשים מספר לאחר המקרה, בולמה מתאהבת במקיטה כי הוא נהיה גבר האלפא לאחר שיאמצה נהרג. הם מזדווגים וטראנס, אז בת, נולד. כעבור חצי שנה הלוחמים נלחמים בסל, יצןור חד תאי אך מאוד חזק, אבל קרילין מציל את כולם בכך שחותך את סל בעזרת צלחת אנרגיה, ואנדרואיד 18, האחות החורגת של סל, מתאהבת בו והוא מנסה להזדווג איתה, אבל נכשל בגלל שהיא רובוט. הוא מבקש משנרון להביא לה איבר מוליד ילדים, וכך הם עושים ילד.במהלך הקרב גוקו מת מהאיידס שחטף כמה ימים קודם, בזמן שניסה סגנון לחימה בפעם השנייה עם אשתו. הוא מחליט להישאר בעולם הבא כדי להתאמן עם דמויות פילר לא חשובות.

לאחר שבע שנים אונן מוצא זיווג, אבל היא מסרבת, לכן אונן מתחפש לסופר סאייה מן ורוקד ריקוד חיזור שמושך אותה אליו. צ'יצ'י מולידה את שמעון. גוקו חוזר לחיים לאחר שפתח את מצב סופר ססאייה ערס 3, כדי להלחם עם מסטיק.גוקו מבקש מהשופט בגן העדן שיבפוך את מטיק למסטיק בזוקה טוב ולאחר עשר שנים בורח יחד איתו לאי בודד ומאמן אותו לגדולות

דרגון בול סופר

לאחר ארבע שנים לאחר אירועי המסטיק בשיער, בן דוד של וויספר, חתול המחמד של מיסטר פופו מטלפן עליו ואומר שיש לו תחושה רעה והוא מאוד עצוב אז הוא מחליט להרוס כוכבים אחרי שהוא אוכל אצלהם. לבינתיים בכדור הארץ מר שטן, אבא של אשתו של אונן, רוכש מגוקו סמים שגידל בהשראת אשתו, ובגלל שהוא הרוויח הרבה כסף, היא מאשרת לו לצאת להתאמן בעולם הבא. בזמן שגוקו בעולם הבא מרים משקולות. משפחת מקיטה יוצאת לבילוי בפארק, שם טראנס מגלה את הנטייה המינית שלה לבנות, ושואפת לשנות מין. בולמה זונה את עינייה לגברים אחרים בפארק ולכן מקיטה נוטש את הפארק בכעס, לאחר שהספיק להצבע בדיו מתמנון שאכל.יומיים לאחר מכן בולמה חוגגת יום הולדת שלישי בשנה כי היא עשירה אז מותר לה והיא מזמינה את כל הלוחמים חוץ מהארס, בן דודו של חתול המחמד של מיסטר פופו. הארס כועס ובא לבחון את האוכל במסיבה וזאת הייתה אהבה ממבט ראשון. אבל כשגוקו מגיע, והופך לסופר סאייה גיי, הארס והוא מתאהבים ומקיימים יחסים אגרסיבים בשמיים. בולמה מקנא, כי כבר הכריזה בעלות על הארס ברגע שסטרה לו, ולכן זונה לקופידון, חברו של הארס.


גוקו במצב סופר סאייה גיי

לבינתיים אחד מחיילותיו האחרונים של פריזה, המפטי דמפטי ניסה להחיות אותו בעזרת הדרגון בולס שהחליף בסמים עם כנופיית פילאף החזקה. לרוע המזל היה צריך להדביק את חלקיו בדבק סלוטייפ כי כשאימפריית הסמים של פריזה התמוטטה, המפטי דמפטי הפך לסקאמר הודי אבל נעשה לו סקאם על ידי שמעון. פריזה רוצה להחזיר את כספו ולכן הופך לגולדן פריזה כדי שיוכל לשלם על זרעי הסמים. מר שטן הנעלה מנסה לסחור בסמים עם פריזה על כדור הארץ, אבל זה לא מוצא חן בעיני המלאך השומר קופידון ולכן הוא מחזיר את הזמן לאחור. אחר כך קרילין השוטר בא לעצור את פריזה, פריזה נאבר, לכן קרילין מת, וגוקו בא והופך לסופר סאייה קוק ושם אותו בתא ביחד עם סל בגהנום. בזמן עתיד מהיום ההוא גוקו נלחם במתחזה שחור עור שלו בעתיד של טראנס, ואז בא האל הטהור לוקי, ומתמזג עם גוקו השחור והופך לפנריר החזק אך ברגע המשבר בא האל היחיד והחזק מכולם ניסים מזרחי אדרי בן זכאי ומשמיד אותו. הלוחמים חוזרים לעבר.

מלחמת היקומים- בעונה הזאת יאמצה מגלה את הבורסה ומתעשר. המלך של הכל, ניסים, מארגן משחק מונופול בין היקומים, ומי שפושט את הרגל ניסים לוקח ממנו את כל הסמים שיש ברשותו, ונותן אחוז יחיד מהם ליקום המנצח. בבורסה של יקום שבע יושבים עשרה אנשים- יאמצה- הלוחם החסון, קרילין- הלוחם הקירח, אונן- הלוחם שיש לו על מה להגן, גוקו- הלוחם המסומם, מקיטה- הלוחם הרגזן, האנדרואידים- אחים למחנה, פריזה- הלוחם בעל הדם הקר (איש המכירות), כמה סמים- צב הנינג'ה. פיקולו- הוא נהפך לירוק מעישון יתר. טינשן האן נאלץ להעדר כי היה לו ניתוח בהסרת ליזר. ביקום אחת עשרה היו שלושה פנתרים מהעשירון העליון, הרמס, טיר, ומרקורי. הרמס קנה מניות על יקום 9, עד שלבסוף הצליח לספח אותו ליקום אחת עשרה. ניסים לקח את הסמים של יקום אחת עשרה וטפטף אחוז אחד לקופה. יקום 7 קנה את המניות של קוקה-קולה, וכשמכר אותם ליקום שלוש, הצליח להשמיד את כל שאר היקומים חוץ מאחת עשר ושלוש שהיו עשירים. גולדן פריזה קנה את יקום שלוש והפך אותם לרובוטים יוצאי ים. יאמצה הפך לאולטרה איש עסקים ומכר את יקום אחת עשרה ליקום שלוש שקברו אותו בחוף. בסה"כ יקום שבע סחר עם שבעה יקומים אחרים, ולכן קיבל 7% מהסמים שניסים קיבל. הלוחמים חוגגים בכדוה"א.

20px-Stop hand.png אזהרה!
הפסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה!דמויות

 • גוקו-הדמות הראשית עם הזנב של קוף(עישן מספיק כדי לגדל איברי מין, איבר המין הרגיל שלו נשר...).
 • אונן-הבן של גוקו. יש לו כוח מיוחד שהוא יכול לחמצן את השיער ולהוריד חימצון מתי שהמנהלת לא מרשה.
 • שמעון-הבן השני של גוקו. הוא גמד הוא בן 8 וכבר מחמצן. הילדים של היום...
 • ציצי-אשתו של גוקו. אין הרבה פרטים עליה, כי רואים לה רק את הציצי. אתם כבר יכולים לדמיין מה היא עושה...
 • מקיטה-צ'יטה היה האויב של גוקו עד שציצי החרמנית "דיברה" איתו יפה שאסור לשנוא.
 • טראנס-הטרנסקסואל של הסידרה, בעל משיכה עצומה לאונן בסתר.
 • קרילין- הבנאי הלא מוצלח מהדלת ממול.
 • פיקולו- מלפפון חמוץ בהכחשה.
 • כמה סמים- בבוקר סוחר הסמים הטוב ביותר בין בני האנוש, בלילה צב נינג'ה.
 • מיסטר פופו- אבא של ניסים מזרחי אדרי בן זכאי, גר על האי הענן הקדוש עם ירוק קטן בכדור הארץ.
 • ירוק גדול- אל כדור הארץ הקודם.
 • ירוק קטן- אל כדור הארץ הנוכחי.


 • ניסים מזרחי אדרי בן זכאי- האל של הכל.
 • וויספר חתול התהיות- חתול המחמד של מיסטר פופו.


 • הארס- אל ההרס של יקום שבע, קרוב משפחה של וויספר
 • קופידון- העוזר המלאך של הארס.
 • מר חזיר אדיר- גיבור כדור הארץ לאחר שכמעט מנע מהארס להשמיד את הכוכב בדו קרב של אבן נייר ומספריים.
 • פריזה- מקרר חי.
 • סל- טלפון סלולרי חד תאי.
 • מסטיק- התגלמות של פטריק סטאר.
 • בולמה- הבוקסר של מקיטה.
 • הדג המדבר- דג אומלל שנרצח על ידי גוקו בפרק הראשון.
 • באטמן- הסיידקיק של יאמצה.
 • לוקי- אל קאיו מיקום 10 בגיל ההתבגרות.
 • צבא הריבון האדום- צבא ארצי חזק מאוד שאיבד את גדולתו כשיאמצה ערק ממנו ללוחמי הזי.
 • שבט סאייה- קבוצה ליברלית של יוצאי חלל אוהבי עצים.
 • בני קולד- גזע של מוצרי חשמל להחזקת אוכל.
 • הסלע "The Rock"- איחר לאליפות העולם ה-23 ולכן לא אתגר את גוקו בגמר במקום פיקולו.
 • מלך העולם- הכלב האל המדיני של כדור הארץ.
 • באבא מגדת העתידות- אחות של כמה סמים, נולדה כאתאיסטית, בגיל 6 התחזקה והתגיירה, בגיל 23 *התנצרה, ובגיל 67 התאסלמה, כיום, בגגיל 116 היא מאמינה בכוחות הפנימיים שיש בכל אדם.
 • כנופיית פילאף- מחפשים את כדורי הדרקון מאז 1984.
 • שנרון- הדרקון הנצחי שנהרג פעם.סיפורי צד

הבשורה על פי בלו פופו

לפני האירועים שהוזכרו בכתובים הללו, כתב בלו פופו, אויב אחרית הימים של פופו את דרגון בול גיטי. בנבואה הזאת כתב פופו שמאסטר כושי יעלה להתאמן באי האל בפקודת מיסטר פופו, והשמועה תגיע לכנופיית פילאף. הם ישלמו למאסטר כמה סמים תמורת מידע על היוצר של כדורי הדרקון. הוא יספר להם על הכדורים השחורים, המהדורה היחידה שנוצרה על ידי פופו בכבודו ובעצמו. הם יעלו על אי האל ואחרי אי הבנה גוקו יהפוך לילד בגלל בקשת משאלה שגויה מהכדורים הללו. המלך סקווידוויד מספר לגוקו שאם לא ימצא את הכדורים השחורים שהתפזרו ביקום תוך שנה, יתפוצץ כדור הארץ. בסוף מסתבר שהכדורים הללו היו בכלל הקקי הקדוש, שחור משחור של פופו. ובבשורה השקרית הזאת, חילל בלו פופו את מיסטר פופו.

הבשורה על פי מיסטר פופו

ידועה גם בתור "דרגון בול סופר" כתוב זה נכתב על ידי פופו, כדי להפריך את הבשורה על פי בלו פופו.