עיר טקילה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"בגלל זה תל אביב היא אהובה עליי!"
~ שבתאי צבי על תל אביב
"כי מוכרים שם מנגה?"
~ אוטאקו על שבתאי צבי

עיר טקילה היא העיר הקדושה/בעל הערך הרב ביותר בכל מדינה. עיר זאת היא עיר המלאה בטקילות בזנות ובכל מיני דברים שיש בערים חשובות. בעיר הטקילה יושבים הרבה מאד אנשים לא חשובים שדנים על שום דבר במשך יום שלם.

משמעות המילה טקילה היא מהתנ"ך "וילך משה למסיבת טקילה פרועה בירושלים וידון על פוליטיקה ללא משמעות טכנית" (פרק ז' פסוק ז' ספר: מה זה משנה?)


. לא תמיד כל הערים הטקילות הם מגניבות בצורה כזאת יש ערים מסוימות שמאוכלסות בחנונים/אנשי דת לא חשובים שרק הורסים את הארץ היפה (בדרך כלל).

ירושלים טקילת המדינה

משמעות ערי הטקילה

לערים הטקילות אין שום משמעות, עיר הטקילה הראשונה הומצאה על ידי הגרמנים הם קראו לזה עיר בירה בגלל שהם אהבו מאד בירה. אך לאחר מיכן המציאו את מוסקבה שם חשבו על סיבה משמעותית לשתות טקילה בלי הפסקה, אז הם המציאו לזה משמעות גאוגרפית ודתית כדי לעשות יותר מסיבות טקילה. אחד הדברים המוזרים ביותר בערים הטקילות היא שגם במדינות ערב יש ערים טקילות, זה די פרדוקסלי.

עיר טקילה בישראל

העיר הטקילה בישראל היא ירושלים כמובן! שם אפשר לראות מיליוני דוסים חוגגים על אלכוהול רק בגלל כל מיני חגים שהם המציאו. עובדה מעניינת היא שרוב הכסף שמושקע על הממשלה הוא מהכסף שהחרדים מבזבזים על אלכוהול בכל החגים האלה. תל האביב היא העיר הטקילה השנייה במדינה כי יותר כיף שם בגלל שמוכרים שם מנגות! תל אביב היא העיר השנייה בגודלה בארץ וגם היא נחשבת לטקילת המדינה בגלל ששם יש יותר טקילה אך ששם אין דברים משעממים חסרי משמעות כמו ממשלה, כנסת, דוסים או חרדים.

ערי בירה בעולם

יש מדינות שבהן דווקא אין ערי בירה לדוגמא הוותיקן. בוותיקן אין עיר בירה רשמית בגלל שכל המדינה משעממת ומלאה באנשי דת חסרי חיים, אז אין צורך בלהכין עיר אחת כזאת שתרכז את כולם (הם החליטו שיש כבר מספיק). לרוב המדינות בעולם יש ערי טקילה ויש כאלה שהערים באם הם באמות טובות ולא מסוכן בהם בכלל כמו איראן (שם לא מסוכן לדוגמא והרמה הביטחונית גבוה מאד, כדי לגרום שם לפיגוע צריך לפחות ללבוש סוודר כדי להחביא את הנשק). רוב חולי הנפש מתגוררים בערים אלה ורמת הביטחונות שלהם לא גבוהה במיוחד כי יש דברים יותר חשובים לעשות לשר הביטחון מאשר להגן על אוטובוסים מפיגועים. מה שמוזר בערי טקילה שרוב האנשים בכל המדינות גרים בערי הטקילה וכל שאר האנשים החכמים יותר מתגוררים באזורים חכמים, למרות שלא צריך להיות גאון כדי לא להתגורר שם.

ראו גם

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא עיר טקילה. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.