מדינה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מדינה הינה מקום מוגדר בעל גבולות לא מוגדרים שנשלט ע"י הממשלה שלה או של מדינות אחרות (כגון מדינת ישראל-המדינה הכי פראיירית ועשירה בעולם). במדינה יש אנשים כלבים ואפילו ערסים (בחלקן-בקנדה אין, אבל יש שם כמה זבאלות). ידוע כי המדינות חולקו לשלושת הדתות המרכזיות בכדור הארץ- אלף ואחת מדינות לנצרות, מאה אלף ושתיים לאיסלאם, ועוד 3 מדינות לדת הפאקצית.


חלוקת המדינות[edit]

את המדינות מחלק גוף מסחרי הנקרא האו"ם. ידוע כי לפני כ-60 שנה אותו הגוף חילק לדת הכל כך מנודה שכולם שונאים אותה מדינה- מדינת היהודים. האו"ם נוהג לחלק מדינות ע"י מכירה פומבית בה שואלים כל מדינה כמה יש לה להציע בעבור אותו המקום-כך בוחרים באיזה דת צריך ליישב את המקום. ישנן מדינות הנמנעות מהצבעה כיוון שהן נגד אותך מדינה והן פשוט לא רוצות לצאת חארות.

ריבוי נציגויות[edit]

בגלל שיש הכי הרבה מדינות ערביות\אסלאמיות בעולם בכל הצבעה על מדינה לערבים הם זוכים, חוץ מבהגרלה הקטנה על 200 קמ"ר באזור הים התיכון שנקראים בשם "רצועת עזה", ועל עוד 100 קמ"ר באזור שומרון שנקראים "רמאללה", בהגרלה הבינונית, ובהגרלה הגדולה על שטח מסויים שנקרא "ירושלים" בערך באיזור "רמאללה", וכמובן שהם גם לא זוכים בהגרלה הענקית על מטר-רבוע שנקרא "תל-אביב"- ולכן אין להם את הזכויות להקים שם מדינה חדשה עד שיכבשו את המקום כמובן שלא באישור האו"ם.


חלומה של כל מדינה קטנה[edit]

חלומה של כל מדינה קטנה, כמו כל ילדה קטנה, הוא כמובן לא "ברבי", אלא פצצת אטום. כל המדינות רוצות פצצה כזאת כי זה פשוט פ33ה 9קא3ית!!!!1 ואפשר לאיים איתה שישראל תפסיק להעשיר פקצאות ולחמש את גדודי הערסים ואת וועדות ההתנגדות שלה שנקראות בשם כולל צה"ל.


חלומה של כל מדינה גדולה[edit]

החלום של כל מדינה גדולה הוא כמובן לא לאיים על ישראל עם פצצות, אלא לשלוט בה כמו במריונטה ולגרום לראש ממשלת ישראל לעשות כל מה שבא לך (שליטה בראש ממשלת ישראל היא כמו שליטה בפתיחתו של בקבוק קולה- לנער קודם ואז ליצור בשעת הפתיחה "אפקט הר-געש" אופשוט שהכל נשפך מסביב וגורם לכולם להתרגש\לכעוס, או שתבחר לפתוח ולסגור פעם אחר פעם - דבר שייאפשר לך להנות מכל העולמות- יכעסו קצת וגם ירגעו קצת והכל יעבור על מי מנוחות), וכך תוכל גם להפטר מהגדודים וגם להנות קצת ממשחק נחמד באזור הכי סוער בעולם. כיום נשיא מועצות הברית שולט בראש מדינת ישראל.


חלומה של כל מדינה בוגרת, משכילה, ואחראית[edit]

חלומה של כל מדינה בוגרת, משכילה, ואחראית הוא כמובן להדמות לקנדה. ההדמות לקנדה דורשת מציאות של כמה מאפיינים שיש לקנדה-

  • איסור שהות לערסים ו9אק3ות!!!1במדינה.
  • איסור מכירת שלל מוצרים של מקדונלדס.
  • איסור שלטון קומוניזם במדינה.
  • חיוב הורדת המים באסלה ארבע פעמים ביום לאות הזדהות עם מפלי הניאגרה שצריכים לעשות את זה קצת יותר זמן ובכמויות גדולות יותר וכמעט בלי המזהמים שיש באסלה.
  • אכפתיות בנושא בעיית המים במדינה ובזבוז המים למטרות לא מובנות (זאת הבעיה בקנדה, יש יותר מדי מים).

האולימפידה[edit]

האולימפידה נועדה על מנת לקבץ את כל המדינות יחד פעם בארבע שנים על מנת לשחזר את אירועי מינכן. כל המדינות אמורות להתכנס שם על מנת להתקומם נגד המשטר של מועצות הברית וישראל בנוגע ליחס הנודע לשמצה ביחס לגרבילים, והזמינו גם אותן על מנת שיהיה שמח. כאשר כל המדינות מתקבצות יחד בבית של מדינה מארחת בריטניה צוחקת על גרמניה, איראן צוחקת על העולם, וכולם ביחד צוחקים על ישראל, ונותנים לה פרס תנחומים- האולימפידה זהו הזמן היחיד בו מתכנסות כל המדינות בשביל לצחוק על ישראל (ישראלאף פעם לא עולה למונדיאל-שגם אז ברטיניה צוחקת על גרמניה, ואז הם מפסידים).


הארווזיון (יורו-ויז'ן בלעז)[edit]

הארויזיון הוא עוד ארוע בו מתכנסות מדינות על מנת לרדת על ישראל. הפעם מדובר במדינות אירופה. ידוע לכולם כי ישראל לא נמצאת ביבשת אירופה מבחינה גאוגרפית, אך מבחינה לקקנית היא מתאימה להשתתף בחגיגה (חוץ מזה שאם ישראל לא תהיה, לא יהיה על מי לצחוק חוץ מעל האיריים, ועליהם כבר צחקנו מספיק כמו על בריטניה וגרמניה). בגלל שישראל לא מתאימה מבחינה גאוגרפית להכלל ביבשת אירופה, היא לא נמצאת ברשימת המדינות החברות באיחוד גלקטי האירופאי. בשל העובדה הזו בדיוק מתכנסות מדינות אירופה וצוחקות על ישראל. ישראל כ"כ רוצה להצטרף ל"איחוד" כמובן כדי שתוכל להבריח אזרחים למדינות אחרות באופן (כתיב-"לגלי", קרי-"לגלגני"), וכך תיפתר "בעיית הערסים". השם לחגיגה נקרא "יורו וי'זן" כי- יורו=אירופה, ויז'ן=ויזה ("ויזת האיחוד האירופי").