איןמינים:אוטאקו

From איןציקלופדיה
(Redirected from אוטאקו)
Jump to navigation Jump to search
Japaneseflag.jpg אזהרה - יפני!
ערך זה הוא ערך יפני לכן רצוי:
  • לראות אנימות.
  • לקרוא מנגות.
  • לדבר ג'יבריש.
  • לשיר בקול רם: !!oshiete oshiete wo
  • לגשת לחנות מוצרי החשמל הקרובה ביותר לביתכם ולקנות משם את המוצרים המשוכללים ביותר.
  • לאכול סושי
  • לבצע חרקירי (במידה ואתם אימואים)
  • アメリカ

'אוטאקו (avishay')תבנית:'''ציטוט'''

הוא חנון מגרסה 8.19.025 שמקורה ביפן ומשם התפשטה לכל רחבי העולם. האוטאקו הוא זן מיוחד של חנון המתאפיין באובססיה למנגה ואנימה. נקבת האוטאקו נקראת פאנגירל או פוג'ושי. תופעת האוטאקויות אינה מחלה בפני עצמה, אמנם אוטאקוים (ביחוד ביפן) נמצאים בקבוצת הסיכון לחלות במחלה קשה ביותר ההופכת את החולה לזומבי המסתגר בביתו הקרוי היקיקומורי. כאשר ההיקיקומורי יוצא מפתח ביתו אור השמש שורף אותו והוא מתאדה. אוטאקוים הם לרוב תמימים ואינם מזיקים אך היקיקומורי הם זן מסוכן ביותר ומזיק לאנושות.

מקור השם

הדעה המקובלת בקרב החוקרים היא שמקור השם הוא בביקורו של קיסר יפן במקסיקו. בעת ביקורו במקסיקו טעם קיסר יפן טאקו. הטאקו היה ערב לחייך הקיסר ולכן הוא קרא: "אוו... טאקו...". טענה נוספת היא שמקור השם הוא במשחק הטאקי אמנם בשל מבטאם המוזר של היפנים, הם הגו את שם המשחק "אוטאקו". יש הטוענים שמקור השם הוא במסעו של איש אחד באוקינוס השקט. יום אחד טבעה ספינתו והוא נסחף אל חופי יפן. כאשר פנה אליו יפני ודיבר אליו (ביפנית), לא הבין הנ"ל מילה מדבריו ולכן שאל אותו "אני מה?" והתשובה שקיבל הייתה "אתה קו" ומאז הגיית המילה השתנתה לאוטאקו. עוד תאוריה היא שלממציא האנימה קראו טאקו קו ואז אני חושבת שהכל מתבהר.

מאפייני האוטאקו

האוטאקו הוא אדם חנון לרוב בעל מספר מועט של חברים שאינם אוטאקוים, או במקריים קיצוניים יותר כל חבריו הם אוטאקויים או שהוא חסר חברים בכלל. סביבת המחיה של האוטאקוים היא בחדריהם החשוכים, בבית הוריהם ובכנסים. מקור החיים של האוטאקוים (וע"פ רוב מקור האור היחיד אליו הם חשופים במשך כל חייהם) הוא מסך המחשב או הטלוויזיה. מרבית האוטאקוים מעריצים את פיקאצ'ו וצופים בפורנו מצויר בו תמנונים ענקיים אונסים נערות בתולות בעזרת זרותיהם דמויות איברי מין.

דת האוטאקו

האלה הראשית של האוטאקוים הארוהי סוזומייה. האוטאקוים סוגדים לה מדי יום חמישי בהבאת מנחות הכוללות בעיקר סושי. אוטוקוים אחרים מאמינים במפלצת הראמן המעופפת, אחותה החורגת של מפלצת הספגטי המעופפת. אך כל האוטאקוים מאמינים שיפן היא מקום קסום וקדוש. הפולחן מתבצע ע"י רביצת שעות מול מסך המחשב או הטלוויזיה או קריאת חוברות מנגה. פולחן המוני מספר פעמים בשנה ונקרא "כנס".