עכבר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
העכבר צובר מידע

עכבר הוא בעל חיים אלקטרומגנטי תת-ימי, ממשפחת המכרסמים, המשומש כיום על ידי בני אדם כמכשיר להעברת מסרים חינוכיים למחשב, לוח אם ואיברי גוף אחרים. הקולות שהעכבר משמיע נקראים קליקים (להלן- דאבל קליק, קליק ימני ועוד...).


היסטוריה[edit]

בתקופה הקודמת לימי הביניים, המוח האנושי ידע לנצל לטובה אנרגיה סולרית, כימית, גרעינית, וכמובן אלקטרו-ביולוגית. הפיתוח הטכנולוגי המהיר באמיפריה העות'מנית הוביל לקפיצה משמעותית הידועה כיום בשם הידוע לכל- "המהפכה הצרפתית". אחד הדברים הגדולים שהמהפכה הצליחה להפוך זה הפיכת הגליוטינה לכלי עבודה חשוב, בו משתמש המין האנושי עד היום, במיוחד בימים קשים אלו. הימים הראשונים של ימי הביניים מאופיינים בחוסר ניידות של כלי-טייס רבים בגלל שהנפט לא היה בהישג ידם של הוגי דעות רבים.

איש רגיל כאשר הוא רואה עכבר

אך כל זה לא מסביר כלל את התופעה המדהימה של הפיכת העכבר מחיית מעבדה לבנה למוביל בתחומי הטכנולוגיה הכימית של המזרח הרחוק.

טכנולוגיה מתקדמת[edit]

אין להתיחחס לקיומו של עכבר ליד המחשב המודרני כתורה מסין. ניתן לפרקו לרכיבים תת- אטומיים על ידי מיקסר, ספקטרומטר מסות, או לחילופין- על ידי כל מכשיר כבד אחר. ארגוני בעלי חיים כמו "עלה ירוק", "בשר זה אוכל" ו"תנו לחיות" יכולים להתלונן על יחס לא שוויוני כלפיהם, אך בעיה זו ניתנת לפיתרון על ידי גליוטינה, כלי שימושי ביותר בתנאי מעבדה.

הרכב העכבר[edit]

  • מוח (נראה ככדור, בגלל התנועה הסיבובית שתפקידו לבצע)- לא קיים בדגמים חדשים
  • גוף העכבר (המטרה לא ברורה)
  • עיני מרגלית (נראה ככפתורים, כנראה לצורך הפחדה)(זה מפחיד!)
  • זנב (לאפשר הארקה או הארכה) - מתחיל להיעלם בדגמים החדשים
  • רגליים (לצורך כיוון הווליום)- לא קיים דגמים ביתיים
  • גלגלת (קישוט חסר צורה)

ראו גם[edit]