אסלאם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Protest-2188.jpg
אזהרה! ערך זה מכיל בדיחות על האיסלאם

קריאת ערך זה עלולה לגרום מהומות באירופה ובמזרח התיכון, ולהביא לקריאות "מוות לישראל ואמריקה".

"אבל אז מה??!! אני הייתי הצייר הכי טוב בכיתה תשאל את המורה נור א דין זה אומר שאסור לי לפסל??"
~ ילד מוסלמי על חוקי האסלאם


"אני הולך להיות מוסלמי כדי להתאבד!!"
~ אימו


"איך קוראיים לערבי עיוור: אחמד רגה"
~ הוריו של אחמד רגה


"אם יש דבר אחד שאני לא סובל... זאת הדת הזאת"
~ ביבי נתניהו על איסלאם


"למה הכרחתם אותי"
~ שבתאי צבי על טורקים עות'ומאנים


"אלוהים לא באמת דיבר אליי, כולה ניסיתי לצאת על 21"
~ מוחמד מסביר למה לא התגייס


"הן מנסות לקבל השכלה! הרגו אותן!"
~ מוסלמים שיעים לחבורת תלמידות


"אתה אוהב לפוצץ דברים? אתה אוהב לפוצץ את אישתך במכות? אז תצטרף עכשיו"
~ כרזה של האחים המוסלמים


ערכים באסלאם
אסלאם
Islamic Republic of America.jpg
"הנה יש לי אחת טובה- שיעי סוני ואיראני נכנסים למסגד באפגניסטן. אז הרמנו את המסגד"
~ ג'ורג' דבליו ערבוש מספר בדיחה


האסלאםעיברית: איןשלום, ידועה יותר בשיבוש איסלם) היא דת מונו-אוטיסטית-דיסלקטית, המאמינה שאדם בלתי נראה זרק ספר בשם הקוראן מהשמים על ברנש ערבי בשם מוחמד ופצע אותו קשות תוך גרימת נזק מוחי בלתי הפיך. כתוצאה מהפציעה, מוחמד החל להטיף לערבים במזרח התיכון על הדת החדשה המבוססת על שלום ואהבה, תוך כדי הריגת מאות אלפי אנשים שלא הסכימו להתאסלם.

האיסלאם, בדומה לנצרות וליהדות, שוללת את ממצאי המדע ומעדיפה להאמין לכמה אנשים שלא ידעו לקרוא וחיו באוהלים לפני 2,000 שנה.

היסטוריה

בשנת 600 בערך לספירה הנוצרית, הכוכב אלפא-פדופילי שנמצא כ-6 שנות אור מחוץ למערכת השמש שלהם החל לקרוס. כל תושבי הכוכב ידעו שהגיע קיצם והסוף לתרבותם המשגשגת. שני הורים אמיצים בשם צ'ובאקה ומחמודה החליטו לשלוח את בנם העולל מוחמד (שנקרא על שם האב), לכוכב מאדים, אחרי שראו כמה אנשים פיסחים ונכים שכלית יש בכוכב היחיד שיש בו חיים - כדור הארץ. החללית שהביאה את מוחמד הגיעה בטעות לכדור הארץ ונחתה במכה שבערב הסעודית.

אחרי שמוחמד גדל כילד מאומץ בבית ערבי חם (בכל זאת, זה מדבר), הוא החליט לטייל ולראות עולם. בגיל 15 כבר היה נשוי לשלוש נשים בנות 11, אך בכל זאת הוא עזב ורכב על הגמל החדש שהוריו המאמצים קנו לו תמורת ילדתם הבכורה. במסעותיו במזרח התיכון נפגש עם הרבה אנשי דת יהודים ונוצרים, ומהסיפורים שלהם החליט לחבר סיפור בדיוני שאותו ניסה למכור לעיתון "הארץ" השמלאני. לאחר ש"הארץ" פירסם את הסיפור שלו, מאות ערבים בסעודיה שמשתמשים בעיתון כנייר טואלט שלהם החליטו שזה דבר האל, מרוח בקצת חרא. לאט לאט הסיפור התגלגל והפך לקוראן שנהיה לרב מכר בינלאומי.

מצוות האיסלאם

בקוראן ישנם עשרות מצוות שלפיהם מתבקש המוסלמי להתנהג. אך ישנו הבדל קל בין מה שכתוב בקוראן לבין הפירושים של האימאמים וכהני הדת המוסלמים.

דוגמאות לכמה מצוות שמובאות מהקוראן, וליד הפירושים של האימאמים:

  • תנהג באישתך בכבוד - המטבח הוא מקום מכובד מאוד.
  • תנהג בכל אדם בכבוד - מי שאינו מוסלמי אינו נחשב לאדם.
  • תלך בדרכם של חכמי הדת - תאמין לכל מה שהאימאם שלך אומר, אפילו אם הוא לא סיים כיתה ב' והוא חושב שכדור הארץ שטוח.
  • תתפלל חמש פעמים ביום - ואם אתה רק יודע לספור רק עד 4 אז הרווחת.
  • תתרום לצדקה - חמאס, אל קעידה וכו'.
  • הבדל בין קודש לחול - אל תעשה אותו דבר עם אזרחים וחיילים.
  • תצום ברמאדן - אם הכופרים האלה, היהודים, צמים יום שלם אז אנחנו נצום 40 יום! נראה להם!.
  • תלמד והעשר את הידע שלך (אלא אם את אשה) - תלמד בעיקר כימיה והנדסה, זה יועיל להמיר כופרים.


מאפיינים עיקריים

"יש! הורדנו להם כמה בניינים! מה הם כבר יעשו, יפלשו לעירק?"

המוסלמים ברובם חיים במדינות לא מפותחות, וזה שהם מוסלמים אדוקים לא בדיוק עוזר למדינה שלהם להתקדם. למשפחה המוסלמית הממצועת יש כ-9 ילדים, וזאת למרות שהם יכולים להאכיל גג 3. אך כמו לחרדים רבים, זה לא מפריע להם להביא המון ילדים כי "אלוהים" אמר להם.

ברוב המדינות המוסלמיות החינוך לבנים הוא חובה, ולבנות חובה לסתום את הפה. הלבוש המוסלמי הוא פשוט ביותר ומושפע רבות מסרטי מלחמת הכוכבים, שאחרי שהמוסלמים צפו בו הם לקחו קצת קשה את הקטע של הגלימה. לנשים יש מגוון רב של תלבושות נינג'ה מסורתיות, ואם הן בוחרות ללבוש משהו אחר שמראה אף או אוזן - אז לא יהיה להם יותר צורך ברופא אף אוזן וגרון.

נינג'ה מוסלמית טיפוסית

היום הקדוש ביותר למוסלמים הוא יום שישי, וזה כי הוא היום היחיד בסוף שבוע שלא תפוס על ידי דת אחרת. בכל יום שישי מאות מיליוני מוסלמים נוהרים למסגדים כדי להסתכל על שטיחים ולצעוק "מוות לישראל" "מוות לאמריקה" ולפעמים הם גם מוסיפים על פי הצורך "מוות לבריטניה".

דברים שהמוסלמים מאמינים בהם

המוסלמים, מאמינים בנחשים מדברים שעוסקים בירקנות ומוכרים תפוחים. ממצאים מדעיים מצביעים על שימוש יתר בסמי הזיה כגורם לאמונה המטופשת הזאת. כמו כן, המוסלמים מאמינים שקובייה גדולה (הכעבה במכה) נפלה מהשמים על ידי אלוהים ומאז הם סוגדים לה. כנראה כתוצאה מכך נוצר משחק השש בש.

מלבד אמונה בחמור מעופף (כן, כן) הם טוענים גם שכדור הארץ הוא מרכז העולם והשמש סובבת סביבו. כנראה שאם מספיק אנשים מאמינים בזה זה חייב להיות נכון.

בתמונה: מטאור

טענה נוספת של המוסלמים היא שהיהודים הם מקור כל הצרות שלהם ושל העולם, טענה שקיבלה חיזוק כאשר האו"ם גינה את ישראל בהחלטה 666 האומרת - 'על היהודים להפסיק במלאכת העשיקה שלהם, וכן עליהם להתנצל בפני יפן על הירושימה ונגסקי'.

ראה גם וחדשות היום:

bar:Islam gl:Islam ka:ისლამი mwl:Eislan nds:Isslamm