פובידל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "פובידל" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


"זה כדאי!"
~ ג. יפית על אכילת פובידל


"בלהבלהבלה פובידל מרושע בלהבלהבלה ילד נחנח בלהבלהבלה יציאת מצרים!"
~ פה שח על פובידל


Toxic2.png ערך זה שיך לאימפרית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע,איןציקלופדיה אינה אחריית לנזקים שיגרמו מקריאת ערך זה.


פובידל הוא ממרח מרושע המוזכר בתנ"ך (ת'ילד נחנח) כחלק ממתכון הרשע של ג. יפית להריגת גרבילים ואת בני ישראל. הפובידל מכיל כמויות בלתי הגיוניות של צבע מאכל רווי מאסון צ'רנוביל, גרביל מחוץ, פונים קסומים ומעט מחוכמת החיים של אלון מזרחי.


היסטוריית הפובידל

הפובידל הראשון יוצר על ידי שבתאי צבי, שהפציר ואמר כי הפובידל הוא המשיח הבא של בני ישראל. לאחר שמוסלמים צלבו אותו באשמת הסנפת חומוס, הגיע צ'אק נוריס ואימץ את הפובידל המוכה לחיק משפחתו (ראו ערך: משפחת סימפסון). לאחר שליאונידס עשה על צ'אק נוריס את טריק ה- "This is sparta!" הפציר ואמר כי זה לא ספרטה, אלא פטריק, ובזמן שכל הספרטנים מתו מצחוק עקב פרקים לא חינוכיים של דורה והזנב של בוטס, לאונידס לא הקשיב ולא ויתר ומכר את הפובידל לישמעאלים במצרים. לאחר (954984984984984984984984 שנות גרביל) זמן לא רב, מצאה ג. יפית את הפובידל בבורות מגמה במצרים, בעודה משתמשת בבורות אלו לפרסומת להסרת כתמי דר' פישר ומגמה מנעלי גוצ'י (זה כדאי!) והחליטה שזו העת להזמין אותו לדו-קרב מפלצות. לאחר שניצחה אותו עם קלף בשרוול, לקחה אותו איתה לקהיר, שם הזמינו בית מלון ועשו את זה כל הלילה (הכוונה לכריכים). לאחר שבילה איתה 2398409123840923840923840293840394829238490238409238409238490238409234823094823 וחצי שנות נישואין, הפובידל נסע ברחבי כל העולם ותפס את כל הפוקימונים, ובכך הרס את חלומו של אש להיות מאסטר פוקימון. בתור נקמה, אש תקף את הפובידל עם פיקאצ'ו, וכך הפובידל שקע בתרדמה שהרגה את כל העולם, מעט אחרי אסון צ'רנוביל. הוא לימד את העולם לחרבן במכנסיים ולכתוב ערכים שגויים במילון כמו אבא- ההורה הביולוגי שלך. מי ממציא כזאת שטות?!
מאז הוא נוסע ברחבי כל העולם ורוצח שפחות מסכנות, טף, זקנים, ילדים ונשים בהיריון מרוח הקודש, למרות שהייתה יוצאת מן הכלל (זונתו מכרתו מרים). לאחר הרצח שלו הוא הוזמן על ידי צ'אק נוריס לדו-קרב דרדסים, אך היות ודרדס-מסניף ברח כדי להזריק דרדס-תותים, הפסיד הפובידל וקיבל את העונש לנגב את התחת של כל הזקנים בעולם אחרי שהם מתעטשים. ומאז כל הזקנים ישנים בשלווה בידיעה שאם יתעטשו ינגבו להם את התחת חבורה של גרבילים מוזרים ואמיצים.

לאחר מה שקרה עם צ'אק נוריס, הפובידל נהיה רוח אכילה שצורחת "לאסי, שובי הביתה!" אל עבר גברים ראנדומאלים ומנסה לאכול ציזבורגרים כל עוד נפשה בה. כמו כן, היא התוודתה בראיון בתוכנית האינטלקטואלית "אני האווירון" על נטייתה המינית, ומאז היא הולכת עם כתפיות הזעה ושלייקעס. היא נמצאת בבריחה מתמדת מצ'אק נוריס כיוון שבגדה בו עם גרגמל אבו שפירא. היא לא יכולה למות היות והיא רוח, אך כיוון שצ'אק נוריס הוא כל יכול הוא יכול להרוג את כולם.

קרובי משפחה

הפובידל הוא קרוב משפחה של גסטין ביבר והוא זה שגרם לו להישמע כמו בת עם קול שבור. הפובידל מהווה חלק מהותי ממלחמת השחרור ומעליית מחירי הקוטג' בדיוטי פרי (זה כדאי!). ארה"ב שלחה את מיילי סירוס, וקנדה הגיבה בביבר. לאחר זמן לא מועט, יצר שבתאי את רבקה בלאק. ארה"ב שלחה את רבקה בלאד ואת הפובידל, שאמור לחזק את יכולת השירה שלה ולגרום לה לנפץ חלונות בגלל הקול הנוראי. לפובידל יש עוד 88239482347 אחים ואחיות (או כמו שאמרו חז"ל (חכמי זבל הלאום): "וואו, אמא שלו צריכה תחביב!"), רובם פעילי חמאס וזמרי ראפ ו- 45827349 ילדים. הילדים הידועים מהם הם: צביקה פיק, שלום לך, ג'ק המחזק ואיציק אבוטבול.

הכנת פובידל

הנוסחה הגרבילית הידועה להכנת פובידל היא:

התוצאה האנונימית של נוסחה זו היא 5, אך מדענים רבים חושבים שיש לה קשר למשקה הדגים של דר' פישר.

בעיקרון, כדי להכין פובידל זקוקים למצרכים הבאים:

  • פובידל
  • כוחות הקסם של האווטאר
  • פונים מהתוכנית "החדר של חני"
  • לבנה שנשברה ע"י צ'אק נוריס
  • גרביל (רצוי דרוס)
  • קרינה מייננת מאסון צ'רנוביל. אם אין, ניתן לפוצץ את הכור הגרעיני הקרוב לביתכם וזה גם יעשה את העבודה.
  • טרול "U MAD?"
  • סדרת הספרים החינוכית של היטלר לילדים ונוער
  • צפרדע, לעידון הטעם.

-- חשוב להזכיר שאם מחשבים את הערך הנאו-פרומונטולוגי האגרונצנטי של הפובידל הרוחני ע"פ הפילוסופיה של שפיל הפיל והתוצאה יוצאת 3.2123123 במקום 3.9999999999999999, סימן שיצא לכם גרביל ולא פובידל. הודעה זו תשמיד את עצמה בעוד חמש שניות. בתיאבון! *