פוקהונטס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
חנוטהונטס לאחר חניטה
"פוקהונטס זה סוג של פוקימון?"
~ אש קאצ'ם על פוקהונטס
"חכם הכרוב מן הפוקהונטס"
~ שבתאי צבי על פוקהונטס
"תימניה בלבוש מינימלי?!"
~ בועז מעודה על פוקהונטס


פוקהונטס הייתה נערה אינדיאנית מתקופת הפרעונים. הוריה האמינו בפולחן החנוטיזם הקדוש ולכן קראו לה פוקהונטס על שם חנוט קדום מתקופת שמעון פרס. במהלך חייה סבלה מהתמכרות קשה לבמבה ונפטרה כתוצאה מתסמונת הבוטן המשוגע. לאחר מותה נחנטה ושמה הפך לחנוטהונטס.

הולדת פוקהונטס

הכל התחיל כאשר אמא פוקהונטס ואבא פוקהונטס יצאו למסע במדבר מצרים הקדום לשם טקסי פולחן קדומים. לאחר זמן מה הם אבדו במעמקי הפירמידה והיה להם משעמם, אז הם החליטו שבא להם פוקהונטס. אמא פוקהונטס המליטה את פוקהונטס בכפר כפרי קטן בשם מעלה חמורבי או בשפה האינדיאנית המסורתית "מעלצ'ה חמורביצ'ה".

ההתמכרות לבמבה

בזמן השהות בבית הספר התיכון לאינדיאנים הצטרפה פוקהונטס לכת החנוטיזם שם התמכרה לסם הקרוי במבה. תחביבה העיקרי היה לעשן במבה כאשר הביסלי המחובר אליה משמש כבאנג. ההתמכרות הקשה הובילה אותה למספר ניסיונות התאבדות בתוך החנוטיפי(אוהל אינדיאני מסורתי) בו גרה. פוקהונטס הוכנסה למנזר שתקנים של שבט הטאיינו שם התגלתה אצלה מחלת הבוטן המשוגע. בזמן שהותה במוסד הכירה את ג'ון ספינץ', יורד ים שהגיע בספינה מאנגליה על מנת לשתוק עם שתקנים ולדפוק בחורות ממוצא אינדיאני או עיראקי. פוקהונטס התאהבה בג'ון אך הוא לא התייחס אליה ברצינות ונהג לכנותה במבהונטס המשוגעת.

מותה של פוקהונטס

מצבה של פוקהונטס היה אנוש, היא ברחה ממנזר השתקנים פעמים רבות בשביל להתייחד עם חבריה הבוטנים במפעל של במבה שוש, שם היו חיקויים זולים של במבה. דבר זה גרם לה להיות חנוטה בתוך עצמה(משמע להכנס לדכאון חנוטי עמוק), שבסופו נפחה את נשמתה. הוריה החליטו שעל-פי מסורת החנוטיזם הקדומה הם יחנטו אותה. לאחר החניטה (שנערכה בחג החנוטה לאחר הדלקת החנוטייה) החנוטהונטס נחטפה על ידי חייזרים ומאז נעלמו עקבותיה.