במבה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הללו את התינוק של במבה!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד להתינוק של במבה!

ערך זה סוגד להתינוק של במבה!

הגעת לערך אשר סוגד להתינוק של במבה, אל הבמבה. -

Troll.png משתמש במבה הוכרז באיןציקלופדיה כטרול ונחסם לצמיתות.

"זה לא הבעל של סמדי בומבה ממאסטר שף?"
~ איש אקראי מהרחוב (שבטח מנוי לHOT) על במבה


"במבה זה זן של במבי?!"
~ נילס הולגרסון על הבמבה


"יש יש יש כמו במבה: שוש!"
~ שבתאי צבי על במבה והזיופים בעולם


"במבה עשתה לי בומבה בראש!"
~ שבתאי צבי על כאבי ראש


"כי אנחנו אחוות האסירים,במבה ונובלס זה טעם החיים!"
~ אחוות האסירים על טעם החיים


"אין אין אין כמו במבה של אוסם !"
~ התינוק של במבה משקר על במבה.


היסטוריית הבמבה

ממציא הבמבה הדגול, וולפגנג דה במבה

הבמבה (או בלשון זכר - בַּמְבּ) המקור של השם של הבמבה הוא במ ( כנרא זה קיצור של במבי ) זאת אומרת בא כאלו "במבי בא" הרעיון בא לפי הסיפור הילדותי " במבי " גם אחד ממרכיבי הבמבה הוא עיינים צרובים של עיני במבי צעיר בן יומיים עד 10 ימים כי רק אז עם מתבשלים ..
העולים החדשים מהארץ ההזויה הנ"ל הביאו עימם את המאכל, המורכב בעיקר מצמח "תירס" המריח כמו סמים. לבמבה השפעות מסוכנות על תינוקות וילדים ולכן כסימן אזהרה, על כל שקית במבה מצוייר תינוק מסומם, אבל לא מסבירים שהוא סמל אזהרה כדי לא לפגוע בכמויות השיווק הגבוהות שלו. יש האומרים כי כול מה שנכתב בפסקה הקודם הוא דרעק אחד גדול ושהבמבה הומצאה בידי איזה גרמני אחד ששמו היה וולפגנג דה במבה.

מזימותיו של התינוק של במבה לאחרונה, נתגלה שמשטרת ישראל חוקרת את התינוק של במבה שמדבב אותו טום סיטלקול, בעוון הבהלת ילדים וגרימה לסטיה מינית מתמשכת. בנוסף, מוסרת המשטרה שהתינוק מסרב לשתף פעולה ובוכה עד שמקבל כדור ויאגרה ובקבוק שוקו עתיר נוזל זרע-טימטומן מלאכותי. חוקרי תינוקות רבים, גם מן המפורסמים שבהם, אשר לא הצליחו להוציא מפיו אף מלה על המזימה השטנית של התינוק, החליטו להציב מצלמה בחדרו. הסברה היא שהתינוק השטני מחליף את דמותו לבובת מין בדמותו( כאשר נוגעים בה היא מפיקה קולות גניחה ורצון לזרע בפה) , ובשעת הכושר, מתגנב החוצה מהתא בו הוא עצור (דרך הרווחים שבין הסורגים) מבלי להשאיר עקבות כלל חוץ משביל של נוזל אורגזמה נשית. כעת, לרוב, מנסה החשוד לבצע את מזימתו: לאנוס בכוח את החיפושית "שוש" - אויבתו המנסה לגנוב את מקומו בשער עיתון פליבוי. שאר הפרטים לא ידועים,מפני שהתינוק אונס עד מוות את האנשים הקשורים למעשיו הזדונים. כל מה שידוע למשטרה מעבר - הוא שכאשר באה הבייביסיטר שלו - היא מוצאת אותו ישן ומכוסה בערמה של ויברטורים. בגיל ארבעים וחמש במבה התאבד כי הוא ידע שלא עומדים לעשות לו סידרה אך באופן מפתיע במבה נשאר חי וגנב את המצאי את הויקיפדיה בגלל הדיכאון

מרכיבי הבמבה

הבמבה מורכבת בעיקרה, כאמור, מצמח הטימטומן והיא הגורם השני העיקרי לתמותת הפנדות- שניזונות מהצמח. למעשה, בני האדם למדו את סוד הכנת הבמבה מהפנדה, שלאחר מכן שמה הלך לפניה המרכיב השני הוא תינוקות מדברים אשר בגללו החליטו לתת לתינוק את הכבוד לעשות הפירסומת של במבה - עם השנים השתכללה הבמבה ובני האדם אף הוסיפו לה בוטנים ובמבה אדומה שאותה מכינים אותו דבר אך בשביל צבעו האדום משתמשים בקטשופ בכדי להעשיר את טעמה הדוחה למדי. כמו כן אחד המרכיבים העיקריים של הבמבה הוא שקית אלומיניום שכן בלעדיה אין במבה ראויה לשמה... אבל אף אחד לא ידע שהמרכיב הסודי שאף אחד לא גילה אותו עד 2043 הוא עיני הבמבי העדין בן היומיים עד עשרה ימים .

לא מזמן גילו חוקרים עוד מרכיבים חשובים בבמבה, והם: נפט, סולר וכל דבר אשר יכול להתניע מנוע של מכונית. הבמבה, כמו שידועה בנזין בתחנות הדלק, מספר 666 דליק במיוחד. המדענים מצאו כי לבמבה יכולות המיתה מיוחדים: היא נכנסת עמוק עמוק לקיבה, לאחר מכן עוברת דרך המוח, ונתקעת לשלושה ימים באיבר המין. הבמבה לא נמסה באשר ידועה במרכיבה החשוב ביותר- בטון.

הבן אדם הראשון שאכל את הבמבה (יעקוב נזרוב) ראה שמשהוא קורה לאיבר מינו... הוא הוקטן ב 90% ממה שהיה, שזה: 0.000000000000000001 ננומטר

הבמבה בראי הדורות

  • הבמבה הומצאה בשנת 666 לפני הספירה בכפר עני בקרבונקליה.
  • הבמבה הייתה מאכלו החביב ביותר של ראש הכפר טרימפולומפוס, שאהב למרוח על הבמבה בוץ טרי שעבר במערבל במבוק.
  • הבמבה יובאה מקרבונקליה לישראל ע"י קקשקב בומבוק.
  • לתינוק הבמבה יש קשר משפחתי ישיר לעודד פז.
  • ידוע כי המאכל במבה משומש על ידי רוצחים כרעל החזק בעולם.
  • הבמבה הושתלה באדמה, כיוון שחשבו שמהבמבה יצמח עץ במבה.
  • הניסוי שקרה בריבוע הקודם נכשל והבמבה הצמיחה שיח ולא עץ.
  • "המקרה שקרה בריבוע שלפני מעיד על כך שהבמבה חסרת גבולות ויכולה לעשות מה שהיא רוצה"

אומר תינוק הבמבה בזמן שאונס את נסראללה

  • כיום מנסים לפתח רעל חזק יותר שכולל את כל המרכיבים שהוזכרו קודם, עם תוספת קרם "נוגט"

סכנות הבמבה

למרות מעלותיה הרבות של במבה, ישנן תופעות לוואי רבות שראוי לקחת בחשבון לפני אכילתה. תינוקות האוכלים במבה יצמיחו תלתל כתום בודד וחיתוליהם יהפכו כחולים. בנוסף, הם ישארו תינוקות לכל ימי חייהם. מבוגרים הניזונים מהבמבה יוכלו לחלות בצחלפת עציצים, בשפעת הדגים, שלכת שיער של איבר המין, שלכת איבר המין, גילוי אריות עם כלב, גילוי אריות עם אחותך, גילוי אריות ביער, חשק לדחוף מקל בתחת, קלקול מוח, טמטמת הנילוס, מראה פנים של ערבי, אוננות קשה, הזערת איבר המין ב17- סנטימטרים, לעסת העפרונות, לעסת זנבות חתולים, מיגרנות בתחת, לחשוב שאימא שלך היא ג.יפית, להתאבד מהמחשה הזאתי, להחנק מהבמבה, להחנק מהידיע שאכלת במבה, לפנטז על שוש, לאונן לכלב, נשכת הכריות, ובאיידס עקב אכילתה. בנוסף, ישנן שמועות שעור האוכלים יהפוך לסגול כ-25 שעות מרגע אכילת הבמבה. המדענים אינם סבורים על זאת אך הם ערכו ניסויים קשים אשר הוכיחו כי זה כן קורה, תוך יום. כאמור, הם ספרו 25 שעות. מניסוי זה הם הסיקו מסקנה מאוד חשובה, ביממה ישנם 25 שעות.

המדענים ערכו ניסויים נוספים ומכך הוכחו שישנם 61 ימים בחודש, 25 שעות ביממה ו6.66 ימים בשבוע.

במבה וביט 69

הלהקה ביט69 הייתה המכורה ביותר לבמבה. ביט69 מתו מהבמבה בשנת 1889, בשל לקיחתם הרבה של הבמבה בהופעתם המפורסמת מופע החתולים אשר התמוטטו באמצע והחתלים אכלו אותם. המדענים גילו זו לאחר מות הלהקה:" גילינו כיום, ה54 לינואר, 1068495, ביום 6.66, בשעה 24.19- ביט69 חלו בנשכת זנבות החתול.

השיר של במבה

"אין, אין, אין כמו במבה!
אין, אין, אין כמו במבה!
לא היה כמו! לא יהיה כמו!
במבה!!!"
השיר של במבה נראה כביכול תמים לחלוטין עם הרבה חיוכים, צחוקים, מוזיקת רקע קצבית למסווה וכמובן המון במבה. אך האמת של שיר הבמבה הוא לא אחר מאשר- שאם תתרגם את השיר להודית, אחר כך ליוונית ולבסוף לצ'רכסית ואחרי הוספת ניקוד חזרה לעברית משמאל לימין- תוכל לשמוע את התינוק של במבה אומר לא פחות מאשר:
" קנו, קנו, קנו רק במבה!
ותאנסו את המורה שלכם!
לכו תשדדו בנקים! תרצחו אנשים ותשלחו לי את המעיים בדואררר!!!!! ררוקקקק!!!!"

הדבר עורר שערוריה רבה בקרב ארבעת האנשים הסופר משועממים שגילו את זה.
בד בבד, אם תריצו את השיר אחורה תוכלו לשמוע בברור "I Berried paul" ולספקנים: "bamba sous"

במבההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אין אין אין כמו במבה!!