פיית השיניים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "פיית השיניים" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


"זה לא פייר! כשלי נופלת שן זורקים אותי לפח וכשלילד נופל שן לא רק שלא זורקים אותו לפח אלא גם נותנים לו מתנה?!"
~ דגם השיניים של השינניות על הילדים
"זה מפיית השיניים!"
~ אבא פרסי מפגר כאשר הראה לבנו עיפרון
"אידיוט! סיכמנו שתקנה לו משחק מחשב!"
~ אמא פקאצה על אבא פרסי בגלל המשפט הקודם

פיית השיניים הינה יצור קטן שמלא ב"קסם" ונצנצים, פיות השיניים עוקבות אחרי תורתו עתיקת היומין של אלילן הידוע בני סלע ובגיל מבוגר יותר עוברות לגור בערב הסעודית, משנות את שמם והופכות לשהידיות.

אזורי מחייה

אזורי המחייה של פיות השיניים הממוצעות הם מתחת למיטות של פעוטות וטף כך שיעמדו על המשמר ויהיו מוכנות לבצע בהם את זמם בכל רגע באמצע הלילה. פיות השיניים לא אוהבות לגור במקומות לחים במיוחד אך למרות זאת נוהגות להסתתר מתחת לבתי השחי של ילדות גאורגיות. לפיות השיניים בישראל אין כלל סכנה להכחדה ואף היוו מטרד גדול בעת תקופת העלייה הראשונה בארץ, שהגיעו לכאן בעדרים גדולים כאשר גילו על שיני הזהב של הילדות הגאורגיות שמתגוררות בארץ ישראל. בשנת 1939 החלוצים הראשונים פיתחו דרך לסילוק פיות השיניים באמצעות תכשירי הדברה, אך תכשירי ההדברה סיכנו את בריאותם של התושבים הקזחסטנים שהתגוררו ביישובים הסמוכים.

בוריס, מייסד המאפיה של פיות השיניים

פיות השיניים היותר אלימות מתגוררת באוזרים קרים ומוצלים יותר ונוהגים לעבוד באופן יותר "סודי", מתגוררים בדרך כלל בסמטאות חשוכות באיזור המרכז ומחכות לילד תמים שיעבור. בנוסף זן הפיות הזה נמצא בעדרים רבים באיזור הבורסא ברמת גן ואפשר לראות את הנדידה היפה מאד בעונות הקיץ החמות. הפיות מהתת-מין הזה חוות התעללות רבה באיזור המרכז מהתושבים המקומיים ונראה דלדול בכמויות במהלך השנים, כיום יש מספר ארגונים הפועלים לשיפור אורך החיים של הפיות כגון: "די להתעללות בביריונים", "גם הם רוצות להרביץ" ועוד מספר ארגונים פחות מפורסמים.

אנטומיה

לכל פיית שיניים מתלווה בדרך כלל זוג כנפיים עשויות מניילון או נייר צלופן, גיבנת, שרשרת ח"י וציציות. מבנה עמוד השדרה של פיות השיניים הוא עקום עקב הגיבנת שלהם. לפיות השיניים עצמם יש שיניים גדולות מאד, פי 3 יותר מהאדם. פיות השיניים היהודיות שונות לגמרי על פי האנטומיה שלהם ונראות יותר כמו עכבר עם כנפיים מאשר פיית שיניים, אבל לרוב מזלנו בישראל אין הרבה עכברים כאלה ורוב פיות השיניים הישראליות הם גויות יותר מאשכנזי משתנשא.

ארגוני טרור

פיות השיניים הם מאד חברותיות ובעלות מזג חברותי, עקב כך מסייעות כיום לרוב ארגוני הטרור להגיע למטרותיהם ועומדות בראש רובם. בשנת 1956 הקימו לראשונה פיות השיניים את האקדמיה ללשון העברית והשליטו את הטרור כמעט בכל ישראל, בשיתוף עם עמוס עוז ניסו לכבוש את ארץ ישראל עד שהטורקים והבריטים עצרו את תוכניותהם המרושעות וזרקו את כל האנציקלופדיות בספריות העירוניות לפח והחליפו אותם חזרה למגזיני פלייבוי. בשנת 2001 חזר ארגון הטרור של עמוס עוז והפיות וניסו הפעם ניסו להפיל את מגדלי התאומים אך ארגון אחר בשם "א'ל קעידא" גנב מהם את התוכנית והקדים אותם, תגובת י"ר ארגון הפיות:"אני מלשין עלייך!" ואכן מילים כדורבנות הן.

בשנת 2011 אכן מימש הי"ר את דבריו והלשין על בן לאדן.

בנוסף בשנת 1973 הוקם בסתר ארגון להפלתו של סנטה קלאוס שניסה להיות נחמד לילדים קטנים ולמשך זמן קצר אפילו לא לאנוס אותם ולחלק להם מתנות מתוך נחמדות ולא מתוך שוחד. הארגון כשל עקב כך שסנטה עלה על הארגון והתחיל להפגיז את הבסיס שנמצא היה באיזור 51 והושמד קליל תוך 3 טילי פאג'ר, מרגמה, נשק כימי ופצצת אטום.

פעילותם במאפיה

לא תמיד פיות השיניים מביאות כסף לילדים, לפעמים הפיות מוציאות את השיניים עם פלייר בזדון כדי להוציא סודות מדיניים מן הילדים הקטנים. לפיות השיניים מגוון עונשים לא אנושיים כגון: תלישת שיניים, עקירת אצבעות, גאולת דם והגרוע מהכל עששת. פיות השיניים פועלות במאפיה כבר שנים רבות ולא מזמן הפכו אפילו לפעילים בבורסה. בוריס הוא פיית השיניים החלוצית הראשונה שהקימה את המאפיה ומאז נוצר הארגון המפוקפק שאפילו המשטרה פוחד ממנו.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא פיית השיניים. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.