בני סלע

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מספר האנשים שבני סלע אנס מרגע התחלת הקריאה של ערך זה.

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif"אני לא אשם שרציתי נשים אחרות, אשתי נראית כמו ג. יפית"
~ בני סלע על אישתו
"בני מראה לי איך עומדים על הידיים ואני מראה לו את התחתונים. בני בני ילד רע!"
~ איזו כלבה אחת על בני סלע


פרופ' בנימין ישראל זאב סלע הכהן (יצא לאור ב1971 ונרקב בכלא כמו קומפוסט), בנו של הפוליטיקאי אבא אבן, הוא חוקר חברתי ידוע ומכובד ורב גדול בתורה. שיש החושבים בטעות שהוא האנס המפורסם ביותר במדינת ישראל (רשמית התואר שמור למשה קצב), אשר זכה ל-220 שנות מאסר. במהלך שנת 2006 יצא לחופשה בת שבועיים, מבלי ליידע מראש את משטרת ישראל ואת רשות בתי הסוהר. בני סלע גם כותב ספרי אימה לילדים תחת השם הבדוי "בני גורן" ולעתים גם תחת שם העט "יובל המבולבל".

ילדות, נעורים, כישלון

Notzitut.png
ראה גם ערך באיןציטוט: בני סלע.

בני סלע נולד למשפחת אבן, לאבא אלכוהוליסט ממשפחת אבן ואימא סאדיסטית [1] ממשפחת גרניט בתל אביב. לבני סלע היה אח יחיד בשם תום אבני, אך שני האחים הופרדו בלידתם ועד היום הקשר המשפחתי ביניהם אינו ברור. בכיתה ו' המשפחה עברה לקיבוץ, כי בני הצעיר גילה התעניינות רבה מדי בסבתות.

לטענת האנס, במשך חייו בקיבוץ, בנות רבות ראו בו קורבן פוטנציאלי ומצאו לנכון להתעלל בו מינית. כפי שניתן להבין מדבריו, בנות אהבו לקשט אותו בסרטים ורודים, להלביש עליו את שמלותיהן, למרוח אותו בליפסטיק ואיפור זול ולצחוק עליו. זו הסיבה שבגללה סלע ביקש במשך כל ימי נעוריו סירוס כימי [2].

אביו האלכוהוליסט, שמדי פעם הכה את בנו על חוסר גבריותו, פעם מצא אותו לבוש בחצאית מיני, מאופר ועם עגילי זהב ענקיים באוזניו, לאחר שאחת מאלפי הבנות שנהגו להתעלל בו בקביעות ( ששמה הייה ריקי גל ) התגנבה אל ביתו של סלע, בצעה בו את זממה וברחה דרך החלון. על כן שירה "בני, בני, ילד רע; אני אוהבת את בני - ילד רע".

כתוצאה מהטראומה הנפשית הכבדה שנגרמה לו, אביו של בני סלע מצא עבודה בחברת החשמל, טיפס על עמוד חשמל גבוה והתאבד בקפיצה לעיני בנו, כניסיון לגרום לו לחשוב שנסתרות הן דרכי האל. ניסיון זה הצליח וכתוצאה מכך בני סלע חזר בתשובה והחליט להיות רב רפורמי.

במשך כל נעוריו (עד גיל 16), הרגיש בני כחסר מטרה בחיים, כאדם אומלל ומעורר רחמים. סיטואציות מפחידות מחייו עם אימו גרמו לו לקרע פנימי כבד ולחוסר ביטחון עצמי.

כאשר שמע על פועלו של הנשיא קצב - אמר לעתונות = "גם אתה ברוטוס"!!!

החיים הרומנטיים

בני סלע ידוע כמאהב עדין, מעיין קזנובה מודרני, ונודע במהלכי החיזור הרומנטיים שלו [3]. הקריירה המבצעית שלו הושפעה רבות מהרומנטיקה המבעבעת בעורקיו. חלק גדול מהמקרים בהם הואשם הם למעשה אי הבנה גדולה: נשים שונות נכשלו בהבנת מהלכי החיזור שופעי הרגש שלו, וחשבו אותם בטעות לאונס אלים ואכזרי.

בני סלע מצא את עצמו בחיים בשנת 1987. בתקופה של סוף שנות ה-80 - תחילת שנות ה- 90. בני חי חיי מין מגוונים, אשר כללו מעשים מגוונים ב-4 בנות. בית המשפט המחוזי קטע את תקופת נעוריו היפים בשנת 1993, על ידי כך שקבע שבנות אלו לא נהנו מתקיפותיו. בני הוטרד על ידי בית המשפט פעם נוספת ב-1995, כיוון שאיזו נערה שנאנסה על ידו טענה שהיא בת משפחתו.

בית המשפט שיחרר את בני כדי להמשיך את הקריירה שלו כחוקר חברה ורב, עד שנת 1999, בה הוא זומן פעם נוספת.

בין השנים 1995 ל- 1999, בני הרגיש מאוד חופשי ומשוחרר. הוא השקיע את כל כולו במעשים מגונים, אונסים ומעשי סדום. לפי טענתו, הוא אנס בסך-הכל 13 נשים, והודי אחד. אך בית המשפט דן באישה נוספת, שככל הנראה לא הצליחה להבהיר לעצמה אם יחסים אלו היו בכפייה או מרצון.

בית המשפט החליט שהקריירה של בני סלע מתפתחת במהירות יתרה ועצר אותו. במהלך מעצרו, גברו עליו היצר הרומנטי והרגש ולכן כתב מכתבי אהבה מלאי איומים והטרדות לחברותיו. במקור, בני סלע היה אמור להשפט ל-220 שנות מאסר, אך בית המשפט קיצץ את התקופה ל-35 שנים על התנהגות נאותה.

במהלך חייו בכלא, בני סלע נדקר פעמים רבות על ידי אסירים אחרים, כיוון שנהג לקרוא להם בשמות גנאי, וכשהתקרבו, חשף בפניהם את איבר מינו ועינג את עצמו. מאוחר יותר, בעת לכידתו, הכמות הגדולה של צלקות על גופו, רמזה לשוטרים שמדובר בבני סלע.

היציאה לחופשי

במהלך נובמבר-דצמבר 2006, בני סלע החליט לצאת לחופשה. הוא ביקש ממזכירה לרשום אותו לטיול לבית משפט, אירגן את חפציו ויצא לדרך בליווי אנשי שירות בתי הסוהר. ניידת של שירות בתי הסוהר היתה עמוסה מדי, ולכן הם העבירו אותו לידי המשטרה. בזמן שניידת משטרה עמדה בחניון והשוטרים שתו קפה ואכלו סופגניית חנוכה, בני סלע יצא מן המכונית והלך מבלי לטרוח להודיע להם.

הפניקה בעקבות ההימלטות המתוחכמת עברה בכל משטרת ישראל. אורגנו צוותי ענק שהלכו ברחובות ושאלו "ראיתם אולי את בני סלע? לא? טוב, לא משנה", הזעיקו מתנדבים רבים שעברו מבית לבית ובדקו אם אחד מבני המשפחה הוא אנס. לציבור נמסרו פרטים מזהים של בני סלע: "הוא לבש חולצה לבנה ומכנסי אסיר חומים והיה אזוק בידיו". בנוסף, צוות משטרה אחד חיפש סביב בית המשפט בשמך כל השבוע[4].

במהלך חופשתו, הוקמה ועדה שנועדה לחקור את האירוע, אבל כיוון שהוא עוד לא חזר, הוועדה נסגרה. הציבור, ששמע על כך שנותנים פרס כספי רב על תפיסתו של בני סלע, שיתף פעולה רבה עם המשטרה ומסר על בני פרטים רבים [5]. הנשים המזועזעות שינו את אופנת הציפורניים שלהן [6] וכל המדינה הייתה בבהלה.

בני סלע משחק בתיפסוני עם המשטרה

תפיסתו

בני סלע, לאחר שבועיים של חופשה מהנה, במהלכה הוא זכה לפירסום רב, טיולים בכל המדינה במכונית גנובה, שק שינה וסכין, הגיע בטעות למחסום משטרה. השוטרים ראו בו גנב מכוניות ערבי ולכן בהתחלה רצו לשחררו. כשבני המבוהל התחיל לברוח, המשטרה פתחה במרדף אחריו, בו השתתפו: 4 מסוקים, 6 ניידות, 3 סירות סיור, 3 פרשים ורגלי אחד(מפכ"ל המשטרה). בתחנת המשטרה, בני סלע זוהה על ידי כך, שפשט את מכנסיו והחל לבצע בעצמו מעשים מגונים. השוטרים ששמחו לראות שהגנב שלהם הוא בני סלע, בכבודו ובעצמו, החלו להכותו ולהשפילו למול מצלמות, במטרה להוכיח שליטה מלאה במצב. בני סלע נתפס תחת השפעת סוכריות קופצות.

מקורות