פרה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הסוד.png
הערה: סוד כמוס לפרה ולסוס

ערך זה הינו סודי ביותר, וחשוב שלא יהיה חשוף לעיניהם של כל היצורים התבוניים שאינם פרות או סוסים!

  • נא לא לשתף את התוכן החשוב בערך זה עם אלו שאינם פרות או סוסים
  • סוסי ים ופרות ים הם תחום אפור, אנא התייעצו עם מומחה בתחום


"מוו"
~ פרה על פרה
"טסססס"
~ פרה על גריל
"הייתי רוצה פטמות כאלה!"
~ צ'אק נוריס על פרות
"מוווו!מוו!מו!מו!אמא!אמא!אמא!מו!!!"
~ אחות קטנה ומעצבנת על פרה
"תפסיקו לקרוא לי חדווה! קוראים לי בכלל סטפני!"
~ הפרה חדווה אהובה על עצמה


עדר פרות

הפרה הומצאה בשנת 1,666 לספירת המאיה לכבוד הולדת מאיה.

מאפייני הפרה

הפרה מאופיינת בלב, רגליים, ראש, ופטמות. הפרה מצויידת בגרון תת-קולי המסוגל להשמיע קולות זעקה שרק סינים, הודים, עגבניות ושאר ירקות יכולים לשמוע, (הקול מתואר כ"מו"), ועל כן הפרה מקודשת לכל אלה. בנוסף פרה הינה כינוי לאדם מלא או עגלגל , עוד כינויים באותו הקשר הם : בטטה, דבה, גוש שומן, מי ירצה להסתכל עלייך בכלל יא שמנה וכו'.

העטינים

הידועים בשמם "פטמות" נועדו להטיז נוזל לבנבן (המכונה "חלב") על אהוד אולמרט. בתחילה, אין הפרה כללה עטינים. מאוחר יותר, הוחלפה בטנה בבליטות ורודות אלה כאשר שבתאי צבי ראה בפרה דרך לפתור את מצוקת הרעב באפריקה.

מקדונלד'ס והפרות

לפרות היסטוריה ארוכת שנים-עם חברת "מקדונלד'ס", בה הפרות נהגו לאכול במשך שנים עברו. מאוחר יותר הבינה הצ'יפסייה הנ"ל כי פרות אלו הן פוטנציאל רווחי, ועל כן החלה להחליף את בשר האולמרט בבשר הפרות.

בודהיזם והפרות

שאר הירקות (הנקראות "בודהיזם"), מחשיבות את הפרה לקדושה בשל הקולות הנדירים שהיא משמיעה, הנקראים "געייה". בשל כך, נבנתה "פרת הזהב", בשנת מגו"ג, אך נשברה ע"י פרת משה רבינו

שביל החלב

שביל החלב נוצר כאשר צ'אק נוריס נתן בעטה מסובבת לעדר פרות והעיף אותן לחלל, אחרי שהן עברו את האטמוספרה הן היתפוצצו והשפריצו חלב לכל עבר על כן נקרא שביל החלב, שביל החלב.

מוזיקה

מחתרת הפרות הנורבגית פיתחה את סגנון המוזיקה המכונה היום "רוק", לאחר שהתחברו עם חברתן הטובה ביותר, הלאמה. רוקה של הלאמה עודד את יצרן של הפרות לפתח סגנון נועז זה.

מלחמות הפרות

מלחמת הפרות הראשונה

מלחמת הפרות הראשונה פרצה בשנת 1,666, עם הקמת הפרה. האלפקות, אויבן של הלאמות, שהן חברן הטובות של הפרות, קינאו בפיטמותיהן של הפרות, על כן שהיו גדולות יותר. לפיכך, פרצה מלחמת יריקות חסרת מעצורים. הפרות ניצחו.

מלחמת הפרות השניה

מלחמת הפרות השניה פרצה בשנת 2,666 כאשר מקדונלד'ס החליפו את בשר האולמרט שלהן בבשר הפרות. הפרות התקוממו נגד צלייה זו ופרצה מלחמת פרות שניה. הפרות ניצחו.

פרות קדושות

פרה קדושה

הפרות הקדושות הן הפרות שנוצרו בבריאת העולם, כאשר ישו היה בתוך המערה שלו וכרסם את חתיכות הלחם הקטנות שמחלקים בכנסיה. ג'רי הבתולה מקנזס הלכה אל השדה ולקחה שלוש פרות. בלילה הקודם לוח ברזל שטוח עף בשמיים ואור ירוק האיר על הפרות האלו.
ג'רי הביאה את אחת הפרות למשרתות שלה, חואניטה ורוחמה. הן האכילו את ישו בבשרן של הפרות וכאשר הן גמרו את זממן בו הן הלכו לסוויטת אפרודיטה במלון חובזה.
פרות אלו הן פרות שמאמינות בישו והולכות כל הזמן עם צלב הזהב שלהם שתלוי להן על הצוואר. קשה מאוד לחלוב אותן ובמיוחד לרצוח אותן, כי הן אוהבות לנשנש גרבילים ושוקוחומים.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על פרה.