שביל החלב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"שביל החלב? אני חי בשביל החלב!"
~ מנכ"ל תנובה על שביל החלב
"גברת עם סלים- את חוסמת את כל השביל"
~ אריק איינשטיין על קשיי תחבורה


שביל החלבאנגלית: Milky way תרגום מכונה: שביל מילקי) הוא הדרך של כולנו לעולם שכולו טוב. חוץ מזה שביל החלב היא גם הגלקסיה שבה ממוקם כדור הארץ ועוד כוכבים שמלאים בחייזרים שעשויים מחלב שהחמיץ.

היסטוריה

שביל החלב נוצר לפני כ-3 מיליארד שנה (על פי שעון השמש) בערך באותה התקופה כאשר חברת תנובה הוקמה לראשונה. הכוכב הראשון בשביל החלב היה המפעל של "תנובה". מיד לאחר מכן החל הזיהום הגדול, במהלכו הדנ"א של מיליוני חייזרים עבר מוטציה עקב חלב חמוץ, מגעיל ורדיואקטיבי שנמכר שתוקפו כבר חלף לפני עידנים. ההרמוניה בחלל פשוט נהרסה כשתנובה רק החלה ליצר את הגבינה המגעילה הזאתי מחלב מקולקל. הכוכב הראשון שהושמד קליל עקב המפעל היה קריפטון - כוכב הבית של סופרמן, שעקב השמדת כוכב הבית שלו טס ישר לכדור הארץ כדי לנקום באנושות, מה שהוביל לסגירת המפעל הקיים ופתיחת מפעל אחר בשם "עלית" מאוחר יותר. בשנת מיליארד לפני הספירה נוצרו כוכבי הקשת בענן הראשונים שמשערים שבהם התשייבו חדי הקרן הראשונים שבשנות גיל הזהב שלהם עברו להתגורר בכוכב הלכת נפטון ששם יצרו ציוויליזציה שלמה שמתגוררת שם עד היום.

לאחר פלישתם של חיידקי הביו לגלקסיה, חברת טרה נרתמה לעזור והשמידה את רובם ואת הגופות שלהם הכניסה לתוך יוגורטים ומשקאות דוחים כדי שבני התמותה הטיפשים היקנו אותם ויגעלו. הגופות המרקיבות של חיידקי הביו רק גורמות לחלב בשביל החלב להחמיץ יותר ויותר, ולמוצרי החלב של החברות בארץ להיות מגעילים יותר ויקרים יותר.

תאוריית החמצת החלב

שביל החלב נמצא כרגע בסכנה ממשית להחמצה, חוקרים משארים שברגע שהחלב בשביל החלב יחמיץ זה יהיה הסוף של האנושות כולה ושימוש היחיד של שביל החלב יהיה בתור תערובת לבלינצ'ס.

כיום התאוריה הורחבה ונחקה יותר לעומק והתברר שישנם שתי אפשרויות לעתידו של שביל החלב:

  • במטבח הרוסי.
  • בסופרנובה(supernova) היא תופעה שבה כוכב מסיבי מתפוצץ משום שהלחץ שההיתוך הגרעיני יוצר בו כלפי חוץ אינו מספיק כדי לאזן את משיכתה האדירה של הכבידה העצמית שלו פנימה.

כמובן שהאופציה הראשונה יותר הגיונית והשנייה רק תאוריה שלוקחה מתוך התרילוגיית הסרטים של מלחמת הכוכבים.

הניאגרה הענקית

הניאגרה הענקית וכמו שאפשר לראות ישנו גוף שמימי, חום וענקי באמצע

הניאגרה הענקית היא מקום מוצאם של רוב הכוכבים. הניאגרה היא בעצם אסלה ענקית בלתי נראית שממוקמת במרכז הגלקסיה וממנה מגיעים רוב הכוכבים, באמצע הניאגרה יש סוג של גוש חום ענקי שלא כל כך ברור איך הוא הגיע לשם כנראה בדרך קסם.
כל מילניום נוצרת סתימה בניאגרה הענקית מה שגורם להצפת כוכבים ויש ריח עז של קקי שמתפשט במרחק של 15 שנות אור מהניאגרה חלק מהכוכבים שסובלים מהתופעה הם: מרקורי, פלוטו וכמובן פתח תקווה עם המקרה החמור ביותר. את התופעה אפשר לראות רק דרך טלסקופים מקצועיים, בנוסף רוב המדענים רואים תופעה זה חושנית ומעוררת תשוקה.
ההסבר של המדענים לתופעה הוא שכל מילניום הגלקסיה שלנו מגיעה למספר גדולה מדי וכדי להתרחב כל הכוכבים מסתדרים בצורה של אסלה וחלק נשאבים פנימה וברגע שנשמע קול היפר טרסקקתי (פלוץ) אפשר להבין שכ-500 כוכבים נשאבו לתוך הלא נודע וכנראה בחיים לא יצאו משם וגם אם כן התראומות שלהם יהרסו להם את כל חייהם. גששיות סיור רבות נשלחו לחקור את האיזור אך אף אחת מהם לא חזרה, בלי הפרעות אישיות חמורות.

הימצאות חיים

לאחר בדיקה מגישה של מספר חליליות גישוש, אפשר לראות בוודאות מספר רב של חיידקי ביו קטלניים ביותר שאוהבים לפוצץ כוכבים, להשמיד את האנושות ואף להעלות את מחירי הדלק האינטרגלקטי. חיידקי הביו נמצאים לרוב בגלקסיות נידחות אי שם בסוף היקום למרות שרוב הנחילים אוהבים להסתתר דווקא באקטימלים וויטמינצ'יקים.

תאוריות נוספות

יש מספר תאוריות המעידות על היווצרות מפעל נסתר של החברה Ferroro roshe, בגלל שהם מאמינים שהניאגרה הענקית הינה סוכריה.

תאוריית המיתרים מנסה להוכיח שקיים חוג חינמי של למידת אקורדים בסיסיים על גיטרה.

תאורייה נוספת שנחקרה על ידי הפילוסוף הדגול טל מוסרי היא ששביל החלב, הינה תוכנית טלוויזיה בערוץ הילדים אך אף אחד לא יסתכן כדי לפתוח את הערוץ ולבדוק.

ראו גם