צ'יפס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"המבורגר, קולה צ'יפס ושתייה"
~ עובדת במק'דונלד'ס על צ'יפס
"סקס סמים וצ'יפס"
~ בלרוסי ממוצע על צ'יפס
"שיפש"
~ ילד קטן על צ'יפס
"!Fish and Chipes, I'ts Greate"
~ בריטי עם הומור חלש על צ'יפס
"קלוריות! לאאאאאאאאא"
~ דוגמנית על צ'יפס


צ'יפס הוא מאכל העשוי מתפוחי אדמה. הצ'יפס מוכר בעיקר כמזון משמין מאוד ולא בריא.


המצאת הצ'יפס

הצ'יפס, המוכר בכינויו צ'יפס, הומצא במסעדת מזון מהיר אמריקאית, כאשר אחד מהטבחים ניסה לחתוך עוף על מנת לטגנו בשמן עמוק, אך בטעות חתך אחת מאצבעותיו. על מנת לחסוך בחומרי גלם, טיגן אותה בשמן עמוק עד שהזהיבה ונהייתה פריכה. הוא שם אותה על צלחת וביקש ממלצר מזדמן להעניק אותה ללקוח כלשהו על מנת שיטעם אותה. הלקוח אהב את טעמה של האצבע, וביקש מהמלצר למסור לטבח שהוא מעוניין בעוד. בלית ברירה, הטבח נאלץ לחתוך את שאר אצבעותיו על מנת שהלקוח יהיה מרוצה. הלקוח קיבל את מה שרצה והלך, אך מספר אנשים שראו את הלקוח המרוצה והזחוח רצו לברר על מה כל העניין. המנה הזאת נהפכה ללהיט, אך לא נשארו אצבעות. הטבח המסכן לא ידע מה לעשות. לפתע הוא שמע שירת מלאכים, וראה קרן אור שמאירה על שק תפוחי אדמה בפינה נידחת במטבח. עד היום הטבח טוען שהמעבר לתפוחי אדמה נגרם בגלל סימן אלוהי, בעוד ששאר מי שהיה עד לזה (כלומר שני עכברים וחצי) טוענים שזה משום שבמסעדה היה חור בתקרה והיא הייתה ממוקמת ליד אולם אופרה. מאחר והיה לו חוסר באצבעות, הטבח ביקש מעוזריו לקצוץ את תפוחי האדמה ולטגן אותם בשמן עמוק. כך הומצא הצ'יפס.

קבוצות הערצה

לצ'יפס נוצר קבוצת מעריצים שאף יצרו פולחן לו והם סוגדים לו ומקריבים לו קורבן (לרוב צ'יפס). הקבוצות הללו מכינות צ'יפס, אוכלות, שרות, רוקדות ומחרבנות את הצ'יפס לסיר מיוחד שנקרא "סיר צ'יפס" שבתוכו, הם מכניסים תולעים שהופכות את החרא שנוצר מהצ'יפס לחומר שנקרא diHydrogenMonoxide או בקיצור DHMO. החומר הזה הוא מרכיב חיוני מאוד בתרכיז "אנטימייפל" שהוא תרכיז שיוצרים על מנת להרחיק ילדי מייפל ממך.

סוגי צ'יפס

לצ'יפס ישנם כמה סוגים שונים:

  • צ'יפס קלאסי - צ'יפס קלאסי רגיל וטעים
  • צ'יפס זיגזג - צ'יפס ששינו לו את המבנה המולקולארי וגרמו לו להזדגזג
  • צ'יפס מק'דונלד'ס - צ'יפס שמסוגל לשרוד במשך שנה ולא להתקלקל.

מנות מפורסמות

  • המבורגר צ'יפס ושתייה
  • פיש & צ'יפס
  • צ'יפס עם גלידה
  • צ'יפס עם מילקשייק
  • צ'יפס בטעם שוקולד
  • שוקולד בטעם צ'יפס

שוקולד צ'יפס

השוקולד צ'יפס הוא אגדה אורבנית כיוון ששוקולד אינו יכול להיות צ'יפס וצ'יפס לא שוקולד ובכלל, הדבר המוזר הזה נראה יותר כמו קרמבו.