קוביה הונגרית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


קוביה הונגרית היא כינוי למתקפת מוח קטלנית של ההונגרים שידועים ביכולת העל - טבעית שלהם לפתור קוביות הונגריות. (אם כי גם בונים חופשיים ובטטות ורודות שחיות באורנוס מסוגלים בעזרת סגולות הקסם החופשיות שלהם לפתור את הקוביהה) ישנם רק בודדים בעולם המסוגלים לפתור את הקוביה. בישראל אינם רשומים אנשים מהסוג האלו כיוון שכל ישראלי שמסוגל לפתור אותה הוא למעשה בעל שורשים הונגריים או שבא מאורנוס והוא בטטה מתחזה (אני אתפוס אתכם חייזרים מקוללים שבאו לחסל את המין האנושי) מוחאעחעאעחא. הקובייה מופיעה אף בסמל הונגריה ובסמל של השדונים האיריים, מ ה ע ו ב ר ע ל י י ?

הקוביה ההונגרית בסמל הונגריה

המצאת הקובייה

הקוביה הומצאה על ידי ארנו רוביק הממציא המרושע והקטלני צמא הדם שרוצה להשתלט על העולם. הדרך שלו לעשות זאת היא למצוא את החכמים בני האתנה והרייבנקלואים המסוגלים לפתור את החידה ולהפנט אותם להיות לו לעבדים.


צבעי המדבקות

דוגמא לקוביה הונגרית לפני שמכניסים בה את תכני ההפנוט

הקובייה ההונגרית תפסה תאוצה בעולם כולו בכך שילדים תמימים רק רצו לראות איך "הצבעים המסתובבים הופכים להיות מסודרים". מה שהם לא ידעו זה שהסיבוב מהפנט אותם עוד ועוד. הצבעים נבחרו בקפידה על מנת לדאוג את ההפנוט המרבי. אלו הצבעים שנבחרו:

  • צהוב - הצבע של השמש , שייכנס להם למוח שהם צריכים להשתלט על החלל.
  • אדום - כדי שיתעלמו מהדם.
  • ירוק - כדי שיהיו להם כוחות טבע קסומים וחזקים.
  • כתום - כדי שיקלטו שאין להם באמת כוחות טבע קסומים וחזקים (לאף אחד אין מושג מה הקשר בין זה לבין כתום...).
  • לבן - כדי שיהיו סטרייטים בניגוד לתושבי צפון תל אביב.
  • כחול - כי אחרת הם ימותו מצמא, זה נוראי וקטלני.
  • שחור - כדי שלא ידעו צער אחרי מעשיהם המרושעים.(נימצא בקוביות לבנות)
  • סגול - נועד להחליף את הכתום בקוביות גדולות או קטנות. (ראו גם שיבוטי הקובייה)

התוכנית של רוביק

קוביה הונגרית טובה היא קוביה הונגרית מתה!

לבסוף, התוכנית של רוביק נכשלה בעקבות המון ילדים מהופנטים שהתחילו לאכול את הקובייה ולשיר כמו חתולות מיוחמות. רוביק הפסיד את כל כספו והפך לקבצן. ועד היום ילדים ומבוגרים פותרים בהנאה מזוייפת את הקובייה. לאחר המוות של רוביק החליטו במועצת הקוביות לעשות תחרות שטותית לכול החנונים שמתלהבים מזה שיש להם שורשים הונגריים לפתור את הקובייה בזמן הכי קצר וכך לזכות בקוביית מין.

השיבוטים של הקוביה

כיום יש אלפי קוביות הונגריות, אשר נוצרו בשביל לממן חנונים מסכנים שחשבו להמציא קובייה הונגרית אפילו קשה יותר מהמקורית, אחת שאפילו צאק נוריס לא יוכל לפתור! וככה הומצאו קוביות עם יותר ריבועים.

משפחת הקוביות

משפחת הקוביות ההונגריות: מימין לשמאל: קוביה לערסים, קוביה רגילה, קובית WTF?!, קובית אתה בטח עובד עלי ולבסוף קובית מה?!!!!!!!??!?!?!??!@!?!?!?!?!!?!? השתגעת?!!?!!?!?!?

לחנון אחד היה משעמם מדי בשביל לפתור בפעם ה2151125694 את הקובייה ההונגרית, אז הוא החליט לעשות מהפך! ליצור את הקוביות האלו: קובייה 2X2: קובייה קטנה יותר בשביל שיהיה ניתן לערסים לפתור אותה.

ראו גם