קונאן אובריין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

קונאן כריסטופר או'בריין נולד מתישהו ב- 1963, וכיום הוא הבנאדם הכי מצחיק בעולם. קונאן ידוע כילדותי, בעל רחמים עצמיים קשים וכנראה מנהל רומן עם מקס ווינברג, המתופף של להקת תכנית הלילה שלו. קונאן התפרסם גם בזכות השיער הקופצני והייחודי שלו. קונאן החליף את ג[']יי לנו ב-Tonight Show עד ש-NBC (ראשי התבות של Naughty Boys Club) החליטו לסיים את כהונתו של מלך הלייט נייט לאחר 7 חודשים קצרים בהם עשו כל מה שביכולתם על מנת לחבל בו. כיום קונאן מגיש את התוכנית "קונאן" ב-TBS.


היסטורית קונאן

מוצאו של קונאן אובריין הוא אירי. הוא מאמין חזק בדתו עד כך שהוא שומר כד מלא בזהב עם ציור של קשת עליו מתחת למיטה. לפני כ-2.743 ראה מייקל ג'קסון את קונאן רוקד ריקודי עם איריים עם שחקני הקווידיץ' מהארי פוטר 4. לקונאן יש תוכנית לילה מאוחרת בשם Late Night With Conan O'brien!. [1] תכניתו לא משתווה בשום צורה לתוכנית של ג[']יי לנו. אך למרות מה שכולם חושבים, קונאן וג[']יי חברים טובים. כקונאן התארח אצל ג[']יי הם נזכרו שהם קבעו להיפגש וקונאן ביקש שג[']יי יבוא אם מכונית אחת מתוך רבים שיש לו שעושה רעש בצופר של "צקארבינצ'קי" [ציטוט מדויק], ואכן, הוא בא עם כזה אוטו בגודל של ממוטה. בתוכניתו של קונאן דבר מאוד מושך הוא מקס ווינברג, מתופף הלהקה. כל פרק קונאן ומקס מנהלים דיון קצר של 2-6 שניות ולפעמים בהמשך התוכנית מדברים על שטויות מופלצות כמו: התחברוה בשיקגו, מה הם עשו אתמול בלילה במיטה ועוד. מקס ידוע כבנאדם חרמן ומסוכן לכל אישה יפה פלוס. זהירות !!!!!! עוד מותג בתוכניתו של אובריין, ג'ואל גודארד - קריין התכנית. ג'ואל ידוע כבנאדם עם פיגור שכלי קשה ללא חנינה לתיקון מהקב"ה. ג'ואל ידוע גם בילדותיתו [כמה שהוא ילדותי], בדומה לאובריין.

פינות מיוחדות בתוכנית

בתוכניתו של קונאן אובריין שלל פינות זהובות וקורעות מצחוק. לדוגמה: הקראת מודעות מוזרות בעיתון [שלפפעמים הם עורכים את זה]. הערה: לג[']יי לנו גם יש פינה כזו, כי הוא העתיק מהתכנית של קונאן. עוד פינה, השולחן הנוסע. מדי פעם, בין הזמן שהאורחים מגיעים, קונאן בוחר מישהו מהקהל, לוקח אותו לשולחן שלו, מתניע ושניהם נוסעים כל מקום אפשרי. האפקטים האלה הם הדבר הכי יקר בעולם, ולכן קונאן נחשב כעשיר. [האפקטים הנ"ב -נזכרים בצד, הם מסך שמוקרן עליו סרטון של מצלמה מצלמת נסיעה במקומות שונים].

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא קונאן אובריין. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.