קידום

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

קידום לך תצטנן בע"מ הינה חברה רשעית, שהוקמה על מנת להכין את תושבי הארץ לעינוי הנקרא בשפת העם "בחינה פסיכומטרית".


צבע אדום

צבעה המייצג של חברת "קידום-לך תזדיין בע"מ" הוא אדום, לזכר נשים במחזור שהתאבדו במהלך הקורס המייגע.

לימוד אוצר מילים

בתחילת הקורס מספקת "קידום לך תצטנן בע"מ" לכל תלמידיה חוברת אדומה ובה מקבצי אותיות רנדומליים לחלוטין. לחוברת זו קוראים "מילון מילים וביטויים" והיא כוללת בתוכה מעל 10 מילים נרדפות ל"מת", 5 מילים נרדפות ל"רפסודה" ואינספור מילים בעלות 2 משמעויות שסותרות אחת את השניה.

כמו כן, ניתן למצוא במילון את המילים הכי לא שימושיות בשפה- כמו "ספיח", "לכיש", "בוקי סריקי", "אימום", "אסדה", "אישקוקה" ויצירות אמנות של האקדמיה ללשון העברית.

במהלך השיעור הראשון, המדריך אומר שלימוד אוצר מילים נחוץ על מנת להצליח בבחינה והתלמידים האומללים יושבים לשנן 3000 מילים מומצאות בתיקווה ש-10 מתוכן יופיעו בבחינה.

מדריכים

מדריכי "קידום לך תצטנן בע"מ" הם אנשים עצובים, שבבחינה פסיכומטרית קיבלו 760-800 ומאז חוזרים ועושים עוד ועוד בחינות פסיכומטרי על מנת לקבל הצדקה לכך שהם נשארו בחיים בבחינה הראשונה.

חלקם אף ניגשים לבחינה, כאשר מטרתם היא לקבל 200 בבחינה ולא נקודה אחת יותר. רוב מדריכי פסיכומטרי ידועים בשל התמכרותם לתרגילי חשיבה כמותית, סיגריות ומזגנים.

ספרים

כל תלמיד קידום זוכה בלוטו ומקבל 3 ספרים ששוקלים ביחד כמו חנה לסלאו. הספרים הללו יהוו חלק בלתי נפרד מחיי כל תלמיד קידום לך תצטנן, שכן הם ישמשו ככלי להתאבדויות הכי יעלות בכל הזמנים.


סימולציות

בסופו של כל קורס מגיע השלב שבו התלמידים ששרדו את תחילתו ניגשים לבחינות סימולציה. אין בידינו כרגע מידע על הסימולציות כי אין עדים ששרדו את כולן ומוכנים לתת לנו עדות על רצח עם זה.

קובי פרג' מתנשק עם שליו אלטיט בן זוגו כל היום