פסיכומטרי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

פסיכומטרי, או הבחינה הפסיכומטרית כפי שהיא נקראת על ידי "המרכז הארצי לבחינות והערכה", הינו שיטת עינויים שפותחה על ידי השטן ומבוצעת על ידי שליחיו עלי אדמות- "המרכז הארצי לבחינות והערכה".

הבחינה דוחקת רבים מהנבחנים למעשים נואשים.


הרקע ליצירת המבחן

כאשר נוצר הגהנום, השטן חיפש דרכים להתעלל בנתינים שהוקצו לו. הוא שאב לבה ממעבה האדמה, פיתח אש חמה שלא נכבית לעולם והמציא את רוני סופרסטאר. אך הגהנום התרוקן מהר מאוד מאנשים, כי אף אחד לא אוהב לסבול, ונשמות רבות של אנשים היגרו והתגלגלו לעולמינו ונוצר בעולם פיצוץ אוכלוסין. אלוהים ראה איך עולמו מתקלקל עם כל הנשמות העודפות ופנה לשטן, מפני שראה שבגיהנום הייתה לאחרונה ירידה בריכוז האוכלוסיה, וביקש ממנו לעזור לו לגרום לאנשים לעזוב את העולם.

הקמת המרכז הארצי והעלאת רעיון הבחינה

השטן ניגש מיד לעבודה, והקים את "המרכז הארצי לבחינות והערכה". את משרדיו איישו שליחיו הרבים, שהיו מאומנים ביצירת מכשירי עינויים, אך ניצבה בפני המרכז בעיה: בעולמינו הונהגה שיטה בשם "בחירה חופשית", שלפיה אדם חושב שהוא יכול לבחור מה לעשות ומה לא לעשות- לכן הם המציאו שיטה: לגרום לאנשים לחשוב שישתלם להם לסבול. הם ערכו מחקר, וגילו שאנשים חושבים שלהיות סטודנטים זה מגניב, כיוון ששותים בירה ויש באוניברסיטה סטודנטיות שוות. לאחר הגילוי, הם פנו לאוניברסיטאות ושכנעו אותן ליצור מבחני כניסה באיומים שישחררו לעולמינו את רוני סופרסטאר (איום שמימשו כמה שנים אחר כך, משביקשו האוניברסיטאות לבטל את הפסיכומטרי).

הפיילוט, הבחינה, הפיילוט, הפיילוט, שיטת העינוי, השנים הראשונות, הפיילוט

במרכז הארצי החליטו לבנות את הבחינה משלושה חלקים:

א. חלק כמותי- חלק זה אמור לכאורה לבדוק את החשיבה המתמטית של הקורבן, אך למעשה מושתלות בו שאלות בעלות סתירות פנימיות שמטרתן לגרום לקורבן לתלוש את שיערותיו ולשסף לעצמו את הגרון. השם "חשיבה כמותית" בא ליצור בילבול, כיוון שבמרבית השאלות אין כל זכר לכמויות.

ב. חלק מילולי- חלק זה אמור לכאורה לבדוק את החשיבה המילולית ואוצר המילים של הקורבן, אך למעשה למילים שנמצאות בו אין כל משמעות- הן פשוט אמורות לדכא את הקורבן ולגרום לו להתאבד. כדי לחבר חלק זה פותחה מכונת זמן בעזרתה יובאו 6,734 דוברי ארמית שוטפת(ועובדי שטן) מהמאה השישית לפני הספירה.

ג. אנגלית- חלק זה אמור לכאורה לבדוק את הבנת האנגלית של הקורבן, אך למעשה אינו מכיל כל חידון באנגלית, אלא תפילה שטנית שנועדה לפתוח את השער לגיהנום ברגע שמישהו קורא בו. חלק זה חיוני להצלחת הבחינה- שכן הוא נותן לאנשים שעושים את החלקים האחרים מעבר חופשי וישיר לגיהנום מכיתת המבחן.

לכל נבחן ניתן פרק אחר ראשון, שניים מעונים עם הפרקים הכמותי והמילולי בעוד שהאנשים שעושים את פרק האנגלית משאירים את השער לגיהנום פתוח.

הבחינה הפסיכומטרית לא הייתה אפקטיבית מספיק בהתחלה, בגלל שנמשכה רק שעה ועשר דקות והיו אנשים שעמדו בה. לכן הומצאו פרקי הפיילוט- פשוט חזרה על פרקים מסוגים שונים שוב ושוב. לקורבנות נאמר לפני הבחינה שמטרת פרקי הפיילוט הוא "לנסות שאלות למבחנים עתידיים". ביחד עם פרקי הפיילוט נמשכת הבחינה שלוש שעות וחצי, מספיק בשביל לשבור כל אחד.

תהליך הבחינה

הבחינה מתקיימת 5 פעמים בשנה במועדים שונים, למשפחות הנבחנים נאמר שילדיהם הלכו ללמוד לאוניברסיטה. הבחינה יעילה מאוד, וכל שנה נרשמים אליה עשרות אלפי אנשים. בגלל הצלחת הבחינה בישראל המודל הועתק גם למועצות הברית, שם נקראת הבחינה הSAT (קיצור של SATAN).

עינוי טרום בחינה

השם "הבחינה הפסיכומטרית" נועד להטעות את הנבחנים, על מנת שיתכוננו ל"מבחן"- הפסיכומטירי אינה "בחינה", כיוון ש"בחינה" נועדה לבדוק תכונה, ידע או יכולת כלשהי. הפסיכומטרי, לעומת זאת, אינו בודק דבר ממהנזכרים לעיל.

המרכז הארצי מפיץ את השם "הבחינה הפסיכומטרית" בשביל לגרום לנידונים להתכונן במשך חודשים, ולגרום להם לשבת ולחרוש על דברים חסרי תוחלת בחיים, כגון מילים של האקדמיה ללשון העברית, חשבון שברים ושורשים ללא מחשבון וטקסטים ארוכים להחריד וחסרי משמעות באנגלית ובעברית.

קורסי פסיכומטרי

"המרכז הארצי לבחינות והערכה", באופן רשמי, לא מעודד אנשים להשתתף בקורסי פסיכומטרי, אך למעשה הוא מפעיל רשת של "מכונים" להכנה לפסיכומטרי, כגון "קידום לך תזדיין", "יואל בצע", "תחמן", "פאק יו" ואחרים, על מנת להפוך את העינוי טרום בחינה ליעיל ככל האפשר.

שיאם של "קורסים" אלה, הוא שלב בסופו של הקורס, שנקרא "המרתון", שמטרתו היא להחליש את יכולתו המנטלית ואת הרצון לחיות של הנבחן. במהלך ה"מרתון" ניתנים לנבחנים בחינות פסיכומטריות מדומות, שבהן, במקום פרק ה"אנגלית" שמכיל את התפילה שפותחת את השער לגיהנום נמצאים פרקים שבהן באמת קיימות שאלות באנגלית.

גב כלכלי

על מנת לממן את פעילותו, "המרכז הארצי לבחינות והערכה" עושק גם בהוצאת כסף מקורבנותיו. הוא מוכר דפי נייר שבלעדיהם אי אפשר להרשם לבחינה ברשתות "סטימצקי" תמורת 30 ש"ח, ובנוסף לזאת הנבחן צריך לשלם 585 ש"ח על "הזכות" להשתתף במבחן.

בפועל, ההוצאות של המרכז הארצי קטנות בהרבה מן ההכנסות שלו, ואת הכסף שנשאר הם מעבירים ל"קרן לקידום השמנה בקרב בני נוער"- או בשמה השני, "מקדונלדס" למרות שבשנים האחרונות דווח על ירידה ברווחים של מק' הדבר לא נכון

צרכים

עינוי נוסף במבחן הוא השרותים. הנבחן יכול לאכול ולשתות במשך כל זמן המבחן, וזאת על מנת לגרום לו לרצות להתפנות. הבוחן לא עוצר את הזמן, ולכן הנבחן צריך לעשות את צרכיו בכל מהירותו האפשרית. כמובן שאסור לו לרוץ עד לשרותים, כי אחד המשגיחים בא איתו לאורך כל הדרך עד לשרותים, על מנת להשגיח שהוא לא יברח ויספר לאנשים על זוועות המבחן.

אוצר מילים

בבחינה הפסיכומטרית, בתחילת כל פרק מילולי מופיעות 4 שאלות שבודקות את אוצר המילים של הנבחן. המילים הללו הינן אוסף אותיות רנדומלי שהמרכז הארצי מצא בשביל לגרום לנבחנים לקנות חוברות/כרטיסיות עם המילים המומצאות. אם הינכם פוגשים בבחינה מילים/ביטויים כגון "בוקי סריקי" "בוקה ומבוקה ומבולקה" וכו'-ואינכם יודעים מה כוונתן, זהו סימן שלמרות תוכניתו הזדונית של המרכז הארצי להשתלט על העולם, בינתיים ידינו על העליונה.

צ'ק ליסט ניחושים

בשנת 2007 הומצאה שיטה המפצחת את המבחן הפסיכומטרי- שיטת הניחושים או "שיטת הקף ג'". לפי השיטה התשובה הנכונה לכל שאלה קשה/מורכבת בבחינה הפסיכומטרית הינה תשובה מספר ג'. פירוט נוסף על השיטה ניתן למצוא בספר "לנחש את זה נכון" מהוצאת מלכישוע.


במידה ואתה כאן בגלל מועצת הגרבילים הבנת שפסיכומטרי הוא המבחן היחידי שתקבל בו 100 כי הציון המינימלי הוא 200.

השאלה הבאה היא: איש עם שם ארוך טיכו.

  1. עורביבי
  2. חרטה שהמצאתי
  3. הבן של פאולה ורואיז ורוח הקודש (אורגיה)
  4. כל התשובות מפגרות

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על פסיכומטרי.