ג'ירפות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ג'ירפות
Kahana 2.JPG

מקור אפשר למות מזה

שנות פעילות הם דבורים פעילות מאוד!

ז'אנר ויקלף ז'אן, ריכרד וגנר

חברת תקליטים וואו!

חברי ההרכב עברי לידר
שלישיית "מה קשור?"

אתר עוצמה יהודית.אורג
"והיא עולה לגג, באמונה שלמה שהיא עשתה טעות קשה"
~ הג'ירפות על אישה ששמעה את האלבום שלהם
"בין רגע חיים יבין, בין לאדן זה לא מר בין"
~ שבתאי צבי על ג'ירפות
"עכשיו תורי: אלון - עטלף"
~ אלון מזרחי על ג'ירפות


ג'ירפות הן להקה אנטי-אריסטורקטית שנוצרה מהתהוות של החומר הגולמי לאחר תהליכים מטא-מורפולוגיים בתנאים אידאליים. הלהקה מתאפיינת בטקסטים חריפים ופרובוקטיביים המתאפיינים בעיקר בהיעדר קשר לוגי בין כל אחת ממילות השירים. כמו כן לא קיים קשר כלשהו בין שם הלהקה, חבריה, מילות השירים ושמות השירים. נטען בעבר כי שירי הלהקה מתורגמים מגרוזינית בתרגום מכונה. אחת מיצירות המופת של להקת הג'ירפות, אף על פי שטרם הולחנה, היא "מגרש גרוטאות".

ג'ירפות

תהיה זו כתבה מפוארת זוכת הגראמי, בה תתערבבנה חבורות-חבורות של מילים מגובבות בעירבוביה עם חומץ בלסאמי. מה לעשות שזהו המצב? מה לעשות שזהו המצב? אין לכך מזור. אין לזה תרופה. אני יודעת שאני בתולה אבל זאת לא אשמתי בכלל, אני רק בת 14. לכתוב איןציקלופדיה זאת מכה, כל כך פשוט. אמרו לי שאני מצחיקה אבל העיגולים בוכים. הייתי מת. דיבורים-דיבורים על ימים של פרחים ועוגות וצללים בין סימטאות ערפל ודפים. כמה נוח לישון בתוך כבל כבלים, אלוהים, אלוהי הבנות.

אני לא איש כזה, פעם הייתי בלונדינית כג'נה ג'יימסון

אני צריך לכתוב משהו ברצף, כאן הכדורגל הוא כלום בלי כסף. ליברמן הוא לא ליצן כל עוד לבישת בגדי נשים מתבצעת בלולאה אינסופית, ולמשה דץ יש מרץ של משאבת בטון משטרתית. נוזל הזרע של נאשדידן לימד נינג'ה שחורה נוצרי להתחפש ליאסין, אבל רק סטלין יבצע סיכול ממוקד בסל הבריאות של סין. אולי ערס יעגוב את עודד מנשה בתוך עיסה ירוקה, ופי הטבעת שלו יפליץ בפולינומיאליות את כל חוקי הפיזיקה; אם פרחה, פאנגירל ופקאצה קיבלו פיסורה, ציונות צה"לית תקפה את הצב של צ'ה גבארה.

עוד על אלבומי הלהקה

ידוע שהערך התזונתי של מסיר השומנים הוא מספר מרוכב, וכמו כן שלא ניתן לצפות בשמונה הפסקות פרסומות ברצף ולהיאר בחיים לאחר מכן בכדי לפענח את ההגיון בתשדיריה של ג. יפית. צפיה בתכנים פורנוגרפיים ללא שימוש באמצעי הגנה, כגון החדרת התקע לשקע החשמל תוך שימוש בקונדום, עלולה לגרום להתפתחות בלתי תקינה של תאי הזרע והפרשת כמויות מוגזמות של הורמונים, המתבטאת ברדיפה אחרי נשים זקנות ברחוב. בתופעה ניתן לטפל בעזרת טבילת הראש באסלות של מבני שירותים ציבוריים והתאבדות מבוקרת בתוך תאי טלפון. העמדת פנים כי החולה סובל ממחלה מדבקת אינה באה בחשבון ואף עלולה לגרום לכליאתו בגן החיות המקומי, דבר שיהווה בעיה עבור ריבוי אוכלוסיית השימפנזים בגן החיות. לא מן הנמנע שאחוז השימפנזים הסובלים מכלבת ילדים ילך ויגדל, וכך יעלה את החשש להתפשטות מחלת האיידס מצד מייקל ג'קסון. ניתן להתייחס תופעה בגישה ריאליסטית ולומר שאוכלוסיות נגועות המתפשטות בקרב הציבור עלולות ליצור בהלה, בעיקר כאשר מדובר באוכלוסיות של נשים מבוגרות נגועות המתפשטות בקרב הציבור. כך לדוגמא ניתן להתייחס לתופעה של נשים בגיל העמידה. גיל זה נקרא כך מאחר ועקב התפרצויות של טחורים נאלצים בני אותו הגיל לעמוד בכל משך שעות היממה, זאת מאחר וישיבה ממושכת עבור אדם הלוקה בטחורים עלולה לגרום לאי-נעימות מצידו ואף לדימום רקטאלי בלתי נשלט. הדבר אף מהווה סכנה לחייו, מאחר ונמצא כי הוא מגביר את פעילות בלוטות הרוק אצל גל אוחובסקי ומביא אותו למצב של סופרפוזיציה. על ידי סירוס ניתן למגר את התופעה ואף לגרום לצמצום דרסטי של אוכלוסיית בני האדם בחצי הכדור הצפוני והדרומי כאחד, בהתחשב בהיקף התפשטות נגיף ההומוסקסואליות בקרב הציבור.

דיסקוג'רפיה

  • קרה לך שהתעוררת באמצע הלילה כשעליך רוקד עדר מנקי ארובות מטונפים ורעשניים, וזה אפילו לא עיצבן אותך? קרה לך?
  • לא, אני לא כיסא נוח.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ג'ירפות.

מקורות

קישורים חיצוניים