קים ג'ונג איל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קארל מארקס, יוסי סטלין.

"אני מת על גזר קוריאני"
~ שבתאי צבי על קים ג'ונג איל


קים ג'ונג איל(1942-2011)- היה הרודן ושליט קוריאה הטובה ביותר. מר איל הינו תומך נלהב של ביתר ירושלים ,מחזיק בתואר יושב ראש הועדה הלאומית של הרפובליקה העממית הדמוקרטית של קוריאה, בתואר המפקד העליון של צבא קוריאה העממית ,בתואר המזכיר הכללי של מפלגת הפועלים הקוראנית (המפלגה השולטת מאז 1946) כמו כן מחזיק בתואר "מנייאק" ובנו של לוציפר .

אביו , לוציפר ייסד את קוריאה הצפונית כתחליף לגהנום על פני האדמה אך נאלץ לשוב לממלכה הדרומית בשל חילוקי דעות בינו לבין האמריקאים .


ההתחלה

קים נולד ב-16 בפברואר 1900 בכפר מטרופטרובסק אשר בסיביר . בהיותו נער קוריאני הוא נלאץ להסתיר את זהותו מהנושים של הצאר ניקולאי ולכן אימץ לעצמו את הזהות של רבי מנחם שפיגלמן בתקווה שעקבי היותו יהוד יפסחו עליו ויתנו לו לחיות את החייו בשלווה . קים לא ידע כי גם את היהודים לא אוהבים במיוחד .

מנחם מצא את עצמו תקוע בגולאג הקיסרי בסביר שם באמצעות תושייה שתסייע לו בהמשך חייו הצליח להבריח אופיום בתחת וחילק לחבריו האסירים . קים התקרב לצמד אסירים ולדימיר לנין ו יוסיף סטלין שני מטורללים אשר זממו להשתלט על הממשל הרוסי באמצעות קופי חבלה . הם נהגו לשבת שעות ארוכות בחצר ולרקום מזימות השתלטות על העולם .

לבסוף 2 הבחורים סייעו לקים לברוח והוא בתורו הבטיח שאביו יעשה כל שיוכל בכדי ששניהם יצליחו בתוכניתם להפלת קיסרות רוסיה (אם לוציפר לא היה מתערב ארמון החורף בסנט פטרסבורג היה מותקף ע"י 500 קופים וכל העסק היה נראה מאוד מטופש )

המסע על הרכבת

קים לאחר שיטוט בשממה הסיבירית הצליח להגיע לפסי הרכבת הטרנס סיבירית ועלה על הרכבת הסיבירית שכיוונה היה הרחק הרחק מסיביר . לאחר חצי שנה הגיע קים הצעיר לסין .

המסע בסין

קים הגיע לסין אך עקב היותו קוריאני נאלץ להסתיר את מראו ולכן שוב חזר להיות רבי מנחם שפיגלמן . התחפושת עבדה היטב ובמהרה מצא את עצמו קים מנהיג רוחני למליוני סינים יהודים . לאחר כ 50 שנה בהם הוא בנה את כוחו וצבאו בדרום סין החליט קים להגר לקוריאה הצפונית שם הוא יבנה את הממלכה שלו .

קוריאה

קים היה שליט נערץ . מליונים פחדו ממזגו ההפכפך , רגע אחד הוא חבר שלך וברגע האחר הוא אוכל לך את האוזן . כך החלה התקופה האפלה בה שליט קוריאה החל לבנות את מגדליו והעיין הרואה הכל החלה לאיים על שארית בני האדם .

מותו

כפי שחזו במשחק הגאוני "Homefront" קים ג'ונג איל מת בשנת 2011 (אפילו ששם מת בשנת 2012 אבל למי אכפת אפשר לחשוב שנוסטרדמוס תמיד דייק בפרטים!!!). כולם היו עצובים מאוד, בעיקר בגלל הסיבה שאם הם לא יהיו עצובים אז יהרגו אותם או ישלחו למחנות עבודה, חוץ מהבן של קים ג'ונג איל ז"ל, הלוא הוא קים ג'ונג און. נכון לעכשיו הוא המנהיג הקוריאני החדש.