שאנטי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אחינו, למה הפרעתה לי, יא שכלה, לפני שבאת ישנתי, יא שנטי."
~ היפי עם ראסטות על המצאת המילה שאנטי

השנאטי, או הסטלן, או ההיפי עם הראסטות, הוא מן אדם קדום. הוא מזכיר את ההיפי בהתנהגותו ודעיתוי, אך אין להתבלבל, בעוד ההיפי התפתח ובחר את גרך חייו כך, השנטי פשוט לא התפתח מאז... ומעולם. השנטי מחזיק על ראשו ראסטות, כובע צמר, ולגופו רק בגדים נוחים. ג'ינסים גדולים, שרוואלים, ושיט מהודו. בניגוד לפריקים, אשר הם ידידיו, השאנטי לא ונא אף אחד.נהפוכו, הוא והערסים אוהים אחד את השני אהבת נצח. כנראה כי כשהערס חרמן, הוא נותן לשאנטי קצת גראס והשנטי לא שם לב מה הוא מזיין.

סיפור הרקע

הכול התחיל במפץ הגדול. ואז נברא העולם. באותו זמן סטיבן הוקינג, שביקש להקרא אלוהים, החליט לברוא את האבולוציה. וכך,מהחיה הפרימיטיבית ביותר (ערס) התפתחו צורות חיים יותר מתקדמות (אבן). לאט לאט, ובהתמדה, החיים שעל האדמה התפתחו, גדלו,והתגוונו. עד מהרה היו עשרות מינים של צורים, ועשרות גוונים, מכחול ביצה ועד ירוק אדמה. רק יצור אחד לא התפתח כלל. היה זה השנטי. יש האומרים שהוא וחברי היו לכודים במרחב הזמן והחלל בתוך כיס שעמיד בזמן מיליוני שנים, ויש הגורסים שהם פשוט עצלנים מידי כדי להתפתח. למרות זאת, מדענים שהצליחו לגרור את הסטלן המצוי למעבדות, גילו שיש לו קשר עם שתי חיות. האחת, עצלן, כי השאנטי עצלן אחו שרמוטה. והשניה ארנב, שלפיו השאנטי חי את חייו. הוא מתבטל, ניזון רק מעלים, לא משתמש בנייר טואלט, ומזיין המון. למען האמת, במבט כולל השאנטילא עושה המון דברים שהארנב לא עושה. הוא לא רוקד בחצאית, ולא מגדל גמדים, ולא מנגן על נבל, ולא יורה לייזר מהעיניים, ולא לובש טוקסידו, ולא אוכל כלבים, ולא מדברים תאילדנית. בדיוק כמו ארנב. יש הגורסים נייר, ויש גם הגורסים כי השנטי הוא החוליה החסרה בשרשרת המזון, ויש גם סתם גורסים. בכול מקרה, עדויות לקיומו של השאנטי יש מאז ומעולם(באנגים קדומים) וגם קצ אחר כך(שריון מיבי הביניים עם מקום לראסטות) וגם ממש ממש אחר כך(הכינים שחטפת מהשאנטי).

אמונה

השאנטי מאמין בשלום במקום מלחמה, והוא מפגין נגד זה, אבל פשוט עכשיו הוא בראש ובדיוק יש חומר חדש וחבל לבזבז את הבריזה מהים, ואולי מחר. כמו כן הוא גם מאמין בגלגול נשמות, ובעיקר בגלגול ג'וינטים. את זה הוא הכי אוהב. אלילו הגדול ביותר של השנטי הוא בוב מר לי, שנקרא כך בשל הטעם המיוחד של מיץ אהבתו. בוב הוא סוג של קוף מזן הכושי, בעל נחשים שחורים כאלה על הראש, להם הוא קורא דרדלוקס, אבל בגלל שיבושיי שמיעה של השאנטי, הוא קורא להם ראסטות. בוב יצר את המוזיקה האהובה על השאנטי, רגאאי מזרחי. המוזיקה היא קדומה, מוזרה ובעלת מקצב חוזר, ולמען אמת משמעממת אחורמוטה אבל מה אכפת לשאנטי, הוא עצלן מידי כדי להעביר דיסק. השאנטי מעשן סמים רק כדי להתחבר לאלהוים, ולא בגלל שזה כיף. בכלל לא.

בטבע

בטבע יש הרבה חיו וצמחים, אבל גם שאנטי. השאנטי חיי בחמולה בטיפי, ליד הים, שם הוא כול הזמן עם הבאנג והנרגילה, מנגן גיטרה ומתרבה. בחמולה כול השאנטים התרבו כבר עם כולם, ואין לדעת איזה ילד של מי, לכן הילדים קוראים לכולם באבא. בעוד בני האדם בייתו חיות רבות לאורך ההיסטוריה, השאנטי ביית רק חיה אחת. הכינה. בשבט השאנטי משתמש בכינה כדי לצוד, כדי לשמור, וכדי לתקוף אויבים, עם כי מכול הגראס, הכינים גם הם עצלניות ולא עושת את זה לרוב. לעיתים קורה ששאנטי עובר לציווילזציה ומצטרף לביצפר שלך. במהירות הבזק הוא יהיה נורא מגניב וחבר של כולם, כי הוא נרוא מגניב, וכולם יקראו לו הסטלן, ולא ידברו איתך יותר ותהיה מסכן קטן ובודד וגלמוד, ואז תהפוך לאימו. המעבר לציוויליזציה אינו כל בשביל השאנטי לא מכיר הרבה דברים, כגון: מסרק, אשר השאנטי וכיניו פוחדים מקיומו. הרי בילדותו של השאנטי סיפרו לו אודות המסרק אגדות, שעם יהיה ילד רע יבוא המסרק ויאכל אותו, אבל השאנטי לא האמין. חה חה ה. השאנטי גם לו מכיר בקיומו של הטלפון הסלולרי, ושל נזקי העישון, ושל ההיגיניה האישית הכללית. לעיתים הוא מכיר את סכין הגילוח, אבל גם ממנה מפחד. יש להזכיר כי השאנטי, ממש כמו ג'וק, הוא חום ומלוכלך, אך גם בדומה לג'וק, על כול אחד שאתם הורגים יש עוד שלושה במרתף שלו.

הידבקות

לכן, אל נא תהיו רעים על השאנטי, זה סתם בזבוז כוח, בואו לשבת איתו קצת, זה חומר טוב ובריזה סבבה אגוזים, אח שלו, ואולי תבוא גם למסיבת טבע ותפסיק להסתפר והופ! נדבקת, עכשיו כבר אין דרך חזרה!

הגנה

משרד החינוך וההיתרבות יצא בהצהרה, למקרה שתראו שאנטי אוטנתי בטב, מה יש לעשות. עם אתם בכול זאת רוצים לשמור על ניקיון ועל התאים האפורים שלכם, מומלץ לשמוע מטאל ממש מממש ממש ממש כבד. הם מפחדים מזה. כמו כן רססו את השאנטי בתרסיס נגד כינים, והוא יתמוסס לבד. ושוב היום ניצל, הודות לכם, והרגתם את האיש הכי מגניב שהיה אי פעם קרוב עליכם, עם כמה שהוא היה מלכולך.

תופעת ההכחדה

לאורך ההיסטוריה אוכליסיית השאנטים התדללה והתדלדלה והתבוללה לה לה לה.

כל זאת עקב ציד לא מבוקר שעשו הבריטים בשאנטים, הבריטים האלו...

אותם הבריטים היו צדים את השאנטי, מבתקים את אשכיו ואת ליפתו, מכינים צמר לכבשים מהליפה ומוכרים את הזרע למשתלות. אז, ללא ראסטות ואשכים, השאנטי חשוף לכול פגע, והוא גם נראה כמו קוקסינל. עד רדת הלילה, הוא ימות (או יחייה, אל תתפסו אותנו במילה). למרות זאת, ישנן דרכים להשיג את הליפה והזרע של השאנטי, בשביל הזרע שלו, יש להגיד לידו בוב מארלי, וזהו, רק הזכרה של הקוף והשאנטי משפריץ את מיץ אהבתו לכול עבר, ומורח הכול בשפיך. בשביל הצמר פשוט צריך לגלח את הגב של השאנטי, והפלה ופלא, צמר חם לימות הקרה!

שאנטיפי

פעם בשנה כול השאנטים מתעסקים בטקס החיזור שלהם, השאנטיפי, ושם במשך שלושה ימים, מעשנים כמו קטר, מזדיינים עם מה שזז ורואים הופעות. פלא שהמשטרה עוד לא לקחה אותם בשבי.

הסוף?

ובכן ילדים, עם עד היום לא ראיתם שאנטי, לא ואמר שהוא לא קיים, הרי רק עם תאמינו בשאנטים הם ימשיכו להתקיים(למרות שגם עם לא תאמינו יהיה סבבה...) רק עם תאמינו ועם קצת אבקת פיות. אבל זה של השאנטי.