סטיבן הוקינג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"קאטבידרופגף גלעללכי"
~ סטיבן הוקינג (בקול רובוטי והרבה אמינות) על הריס שנתקע לו בעין
"היקום הוא מקום מאוד גדול"
~ סטיבן הוקינג (בקול רובוטי והרבה אמינות) על היקום
"חור שחור זה כמו מוח של ערס... אין הרבה מה להוסיף.."
~ סטיבן הוקינג (בקול רובוטי והרבה אמינות) על מוחות של ערסים
"אין אלוהים"
~ סטיבן הוקינג (בקול רובוטי והרבה אמינות) על אלוהים, 2011
"אין סטיבן הוקינג"
~ אלוהים על סטיבן הוקינג, 2018


סטיבן הוקינג (?-1426-1447) פיזיקאי ואחד מזמרי פופ הגדולים בכל הזמנים. נודע בעיקר בזכות קולו המתכתי-רובוטי הערב לאוזן. מוכר כחולה מפורסם במחלת עצלת.היסטוריה[edit]

סטיבן הוקינג נולד בשנת 1426 לספירה בצפון-דרום האי ברזיל שבמערב-מזרח אירופה. שם מצא אדם חכם ביותר שנקרא שלמה ארצי. הוא גדל במשפחה עניה של צידי אופסומים יחד עם עוד 27,639.4398 אחים וכלב בשם ג'ורג' בוש הוא למד בבית הספר הממלכתי שמעון פרס ע"ש דוד הכי טוב ה-356. בגיל 18 החליט להיות היפי ופתח חנות חומוס מצליחה בשם חומוס אופסום המקורי. סטיבן היה תלמיד חרשן ביותר ולאחר שהוא נהיה יותר חכם מצ'אק נוריס הוא שילם את המחיר...


הוא נלקח לבית החולים מנשה ע"ש מוטי שגב, והובהל לחדר טיפול נמרץ. הרופאים עמלו שעות נוספות על מנת להוציא את הציאניד הרדיואקטיבי שהזריק נוריס לעורקיו של הוקינג. לבסוף, מלאכתם הושלמה. מיד הגיעו לחדר הניתוח ידוענים רבים כגון: צביקה הדר, אופרה ווינפרי, הילד מהעטיפה של במבה, ועוד. אחד אחד נכנסו הסלבס לברך את הוקינג, אך לפתע, הגיחה לה מפלצת מהצללים. ג' יפית, פרצה לחדר, והביטה בעיניו של הוקינג. מיד התעווה פרצופו, חצי מאיבריו השתתקו לחלוטין, והוא לקה מיידת במחלה "ISGY" או ראג"י (ראיתי את ג. יפית), או "דלקת קרום העין", או בשם המלא "דלקת רדיואקטיבית B מסוג רשתית העין השמאלית שגורמת לשיתוק משתק כלל מערכתי לצמיתות ובאופן חד משמעי" (או פשוט דרBמרההשלמכמוח"מ). לאחר מכן הורחקה ג' יפית מכדור הארץ ונזרקה לחלל החיצון.

כעבור שעה נקבע מותו על ידי החברה של עוגי שגעוגי.

סטיבן אומנם שרד את הניתוח אך נאלץ לשבת על כיסא גלגלים ענקי שמדבר במקומו ומעקם לו את הראש. צ'אק נוריס שבא לנחם את סטיבן על מותו נדהם לשמוע כמה יפה הוא שר. צ'אק נוריס החתים אותו על חוזה למיליון שנים וכך התחילה הקרירה המוזיקלית של מי שכנראה הוא הגדול שבזמרי הפופ החצי רובוטים אם לא היחיד.

השירים של סטיבן[edit]

סטיבן הוקינג כתב כמה מהשירם הגדולים בהיסטורית הפופ החצי רובוטי. בין שיריו:

אמונות תפלות[edit]

ישנם אנשים אשר טוענים כי סטיבן הוקינג היה פיזיקאי, אמונה זו נוצרה כאשר מספר אנשים ללא טיפת ידע בשירה, הלחנה וכתיבה (שכללה גם את שלמה ארצי) ראו את השיר השלישי של סטיבן-

54.657ÿ•Ỡ454Ỡ+647

562¥56¤•☺⅞•45.545

Δ-ΔΔ+424.78•96-5445•♫:¤¼

ф4₫5-+-+-44¥6۞546₫+

78.458ę+45-63ǽ+Ώ+ф•4646

¿10=

שכמובן כל אדם בר דעה יכול להבין ששיר זה שמסמל את סבלו של סטיבן כאשר הוא מתרועע עם עורב בעל מצב רוח מרומם במיוחד. כמובן שרגש זה בא משינאתו של סטיבן לאביו החורג שהוא לא רוצה שיהיה לו.

ההסתבכות בפרשת "הבנק למסחר"[edit]

בחקירה של אתי אלון לאחר שהתפוצצה פרשת "הבנק למסחר", הגיעו החוקרים למסקנה שהוקינג היה מעורב ישירות במקרה. בחקירה במשטרה הופעל עליו טריק החקירות הידוע "שוטר רע - שוטר עוד יותר חרא". קלטת החקירות מראה שהוקינג החל לבכות לאחר שהשוטר החרא שאל אותו בציניות: "נו, אז איך הולך?". הוקינג נשבר והודה בכל המעשים המיוחסים לו, אך היועץ המשפטי החליט לבטל את האשמות נגדו מכיוון שלשקר אין רגליים.

הוקינג והעצלת[edit]

שנים רבות סברו שמחלתו של הוקינג אכן נגרמה עקב חשיפת יתר לג.יפית אך שימי תבורי במחקרו המכונן משנות ה90 על מחלת העצלת בקרב בני אדם ומרביי רגליים, קבע חש משמעית ומעל כל צל של ספק שהוקינג הוא אחד היחידים שלקה בעצלת אך שורד את המחלה. האגדה מספרת ששימי , אשר כה רצה לאשש את השערתו (שהוקינג חולה בעצלת) התגנב מתחת לכסאו הענקי וכאשר פתחיי היניקה נפתחו כדי שהוקינג יטיל את צרכיו, הוא אכן הטיל את צרכיו, על פניו של שימי, אך שימי הבלתי נלאה הספיק לקחת דגימת דם מהתחת של הוקינג לא לפני שכל פניו כוסו בבלילת צרכיו של הוקינג, מאז צבע עורו של שימי תבורי הוא חום.

ראו גם[edit]

Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על סטיבן הוקינג.