שיחת משתמש:ינון/ארכיון 9

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

...

אני לא בטוח כמה השפעה יש לי של סוזה או מורדילו, אבל אני אנסה כמיטב יכולתי...‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 14:08, 11 במאי 2008 (UTC)

אובונטו לא מבין מה הוא עושה, הוא פזיז בדיוק כמו בזה שהחליט לפטר אותך בגלל שפתחת ויקי אחר. "רוחניות של הויקי", אם לכולם צריך להיות אותן סמכויות שיוותר על סמכויות המפעיל שלו. באיזו זכות הוא חוסם משחיתים, זה נוגד את רוח הויקי. דמגוגיה, ולא יותר מזה. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 14:14, 11 במאי 2008 (UTC)

יש הבדל בין הפוגעניות של הערך אנה פרנק לבין פוגעניות הערך אלוהים, העניין הוא שחשיבותו של אלוהים היא גדולה רק בפלג של 40% מהציבור, בעוד שחשיבות השואה היא בערך ל-90% מהציבור. חוץ מזה אלוהים חשוב ליהודים בעוד שהשואה היא נושא בין-לאומי בעל השפעות רבות על מגזרים אחרים בציבור הישראלי ומדינות אחרות. ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 14:48, 11 במאי 2008 (UTC)

אם אתם לא יודעים לכבד את ריגשותי כאדם דתי, למה שאכבד את ריגשותיכם כחילוניים? למה שלא אעשה סאטירה על כל הפרות הקדושות שלכם? כי אתם רוב?- זו דיקטטורה אמיתית. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 14:51, 11 במאי 2008 (UTC)
כל ערך פונה לפלג הציבורי שלו, אם אתה רוצה לפתוח ערך הצוחק על החילוונים אתה מוזמן, אני אשמח לקרוא אותו ואני בטוח שהוא גם יצחיק אותי. ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 14:54, 11 במאי 2008 (UTC)
לא על החילונים, ההקבלה היא לצחוק על השואה, חללי צה"ל, החיילים החטופים- שזה מזעזע אותי וגם אותך. יש אנשים באתר הזה שיגידו שמה שכתבתי עכשיו זה רעיון מצוין. לשמחתי אתה לא מהם, אז מה ההבדל?‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:01, 11 במאי 2008 (UTC)
אתה מדבר עלי? אני בהחלט חושב שזה רעיון מצויין לכתוב סאטירה ולשחוט את הפרות הקדושות של החילונים/שמאלנים. לרוע המזל, לשמאל החילוני אין הרבה פרות קדושות (לפחות לא משהו שאני מצליח לחשוב עליו ברגע זה) פרט ליצחק רבין שעליו כבר יש ערך, ודי מוצלח מבחינת הרעיון אם כי לא מבחינת הביצוע. shirbi 15:38, 11 במאי 2008 (UTC)
הפרות הקדושות הם לא יום הזיכרון לרבין, אלא סאטירה חמורה בהרבה שמזעזת אותי בדיוק כמו אותך. אם איזה חולה רוח היה כותב ערך על רבין כסאטירה על התקופה שלפני הרצח, ובאותו ערך הוא היה שם אותו במדי SS וכותב ערך על היותו בוגד ומחבל שתול של החמאס היינו אני או אתה, ובצדק, חוסמים אותו לצמיתות ואולי אפילו מתלוננים בפני ספק האינטרנט שלו. אז מה ההבדל מבחינת הפגיעה (ערך כזה הוא גם הסתה ולא רק פגיעה).‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:47, 11 במאי 2008 (UTC)
ענית בעצמך על השאלה מה ההבדל בין הדוגמה שלך על רבין ומדי SS לבין ערך על אלוהים/יום הזיכרון: ההבדל הוא שבראשון יש הסתה (לרצח) ובשני אין. shirbi 18:35, 12 במאי 2008 (UTC)
טכנית בדוגמא על רבין ומדי הSS אין הסתה לרצח, כי אי אפשר לרצוח אדם שכבר מת.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 18:40, 12 במאי 2008 (UTC)
אפשר לרצוח את ממשיכי דרכו (או את המתיימרים להיות כאלו). shirbi 20:05, 12 במאי 2008 (UTC)

תמחוק בבקשה

את הערך עלי בייבי, צריך גם לטפל בכותב הערך, כבר דיברתי איתו בנוגע לערכים והוא מתעלם ממני, נראה לי שהוא כותב ערכי זבל בכוונה...‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 17:12, 11 במאי 2008 (UTC)

אבקש ממך

למחוק את המשתמש שהציע את החוק מההצעה שלך באקספרסו בר, בשביל לא להעליב בטעות אחד מהם. דולי 15:22, 12 במאי 2008 (UTC)

שלא תבין לא נכון

אני לא שונא אותך ולא הייתה לי כוונה לרגע לפגוע בך ואני מאוד מאוד מאוד מאוד מעריך אותך אבל מישהו היה צריך לעצור את התופעה הזאת ובגלל זה התעקשתי ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 16:44, 12 במאי 2008 (UTC)

איזו תופעה, מרבית החוקים המגבילים את המשתמש הרגיל הם שלך, שלי הם בעיקר נהלים טכניים. אבל, עזוב, פתחתי דיון באקספרסו על כל סעיף וסעיף, ניתן שבועיים לפחות לדיון הזה ונקווה שנגיע להסכמה בין כולם.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 17:29, 12 במאי 2008 (UTC)
בסדר. ‏Rocknroll22 - שיחה - - Let me put my love into you babe 18:01, 12 במאי 2008 (UTC)

איןציטוט

לפרויקט ישנם כבר 22 ערכים (שזה יותר ממה שיש לי ב-WOWציקלופדיה...) ורציתי לדעת אם אפשר להוסיף לעמוד הראשי של הפרויקט את מספר הערכים הקיימים? ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 12:38, 14 במאי 2008 (UTC)

אין לי מושג איך אפשר, אין דף מיוחד שמונה את מספר הדפים בכל מרחב? ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:40, 14 במאי 2008 (UTC)
יש, בדקתי בעמוד הראשי המקורי, אבל אני לא בטוח אם זה קישור או תבנית, ואני גם לא יודע אם אפשר לסווג את הקישור לערכים באיןציטוט בלבד.... מספר ערכים מעודכן: 23

raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 13:03, 14 במאי 2008 (UTC)

איפה פאי נעלם? ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 13:04, 14 במאי 2008 (UTC)
אין לי מושג, הוא גם לא מגיע לבית הספר...‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 13:06, 14 במאי 2008 (UTC)

בעיה

תיקו במקום השלישי בין ציונות לישראל, לתת את המקום השלישי לשניהם? דולי 15:17, 14 במאי 2008 (UTC)

(שוב תשובה לטוענים שהבירוקרטיה שלנו קטנונית) בחוק שנתקבל יש קריטריון הכרעה: מי שותיק יותר (=עריכה ראשונה) מקבל את המקום הגבוה יותר במקרה של שוויון בקולות. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:19, 14 במאי 2008 (UTC)

תמחק בבקשה

את תבנית:Qwert gfg ,בגלל שהיא לשימוש למשתמש יחיד. ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 17:22, 14 במאי 2008 (UTC)

חזרתי

היי ינון אני לא הייתי באתר בזמן האחרון עקב מחלה. הרבה השתנה שלא הייתי, הייתי מעוניין שתענה לי על כמה דברים:

1. מה קורה עם ההצבעה של אושני? היא נגמרה? למה דולי לא הצביע?

2. אני כבר לא הבנתי מה קורה בהצבעות של המחיקה? אני מבין שהייתה בעיה עם מה שהם אישרו לי, ובצדק אבל אני לא "קירצצתי" להם... אני שאלתי שוב כל פעם שלא ענו לי כי אני רגיל שאנשים לא עונים לך באתר הזה עם לא עושים את זה. בכל מקרה, למה מחקת חלק מן הערכים המוצעים כבר? ובקשר לזה-מה זה משנה לך כמה ערכים אנחנו מוחקים כל עוד עם לא טובים ומורידים את הרמה של האתר (ואני לא מדבר על אלה שאפשר לשפר, אני לא היחיד שמצביע ומציע ערכים זה עובר עוד אנשים שאם גם הם חושבים שצריך למחוק במקום לשפר אז אולי יש בזה משהו)? אני גם לא רואה את הבעיה שאני לקחתי על עצמי את הפרוייקט... אין לנו ממש הרבה זמן לפתוח על זה דיון ואף אחד לא התנגד אחרי שאמרי שאני רוצה להיות המוביל.

3. אתה לא אמרת שאנחנו צריכים שבועיים הפסקה מן ההצבעות והדיונים? אז למה בכל זאת יש חדשים, ואפילו כאלה שאתה פתחת?

4. אין לי בעיה עם זה שריימונד יהיה מפעיל שלך אבל למה אני של שירבי ולא של סוזה?

פאי - שיחה - Yours truly 09:36, 15 במאי 2008 (UTC)

טוב, אני רואה שכהרגלך בקודש אתה לא עונה למה שמדברים איתך וזה לא ממש מפתיע אותי אז אני פשוט אפסיק לנסות לתקשר איתך כי זה לא עוזר לי בכל מקרה... ‏פאי - שיחה - Yours truly 14:23, 15 במאי 2008 (UTC)
תראה, למשתמשים כאן יש עוד דברים בראש ולא רק האתר הזה. חשבתי שאתה מבין זאת לבד. בלי לפגוע, אתה רואה הכל שחור או לבן. הפסקה בהצבעות לא אומר הפסקה טוטאלית אם יש חוק שחייבים להעביר. ובקשר לפרוייקט הקרשים- אני לא בעדו, הוא גורם לאנשים לשפוט לא נכון ערכים מתוך רצון לחפש קרשים. חוץ מזה אין שום הגיון בהשארת ערכי זבל באתר עוד שבוע. ועוד דבר- חלק מהערכים נמחקו בצדק וחלק בינוניים ובהצבעה ביום אחר (לא בכמויות כאלו) היו נשארים. אתה צריך ללמוד להיות יותר מתון ולא כזה פזיז. ולמה שירבי ולא סוזה? כי ביקשתי משניהם ושירבי הספיק למנות אותך ראשון, לא בכל דבר יש חוקיות בירוקרטית עם 3000 תתי סעיפים. וזה שהרבה הצביעו- ביננו, אני לומד פסיכולוגיה, כשמציעים לאנשים כ"כ הרבה הצבעות מחיק באותו יום הם לא יכולים באמת לחשוב על כל אחת ואחת, הם די הולכים עם העדר ומצביעים בעד המחיקה ומציעים עוד ערכים אחרים. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:11, 15 במאי 2008 (UTC)

עוד משהו

יש דיון שאף אחד לא מגיב בו כבר בקשר לערך עובדות על צ'אק נוריס. מה שאני וריימונד רוצים לעשות זה פשוט לתרגם מן האתר המקורי את המשפטים המקוריים שלו, לשים אותם במקום כל המשטפים השטוטיים שרשומים שם כבר ולסגור את הדף לעריכות (אני חושב שככה זה יהיה יותר מצחיק ואותנטי-זה יהיה בעצם תרגום עיברי לאתר [מה שלא עשו עוד אף פעם] זה אתר נורא מפורסם בארצות הברית ואני חושב שאיןציקלופדיה תשמח שתיהיה לה דבר כזה בחיקה). את מה שרשום שם אנחנו נעביר לעובדות על צ'אק נוריס/שלכם (או משהו בסגנון כי בכל מקרה הייתה שם השקעה של אנשים). אין לכם מה לדאוג אני וריימונד לא נהרוס שום דבר. אם אתה מסכים אנא פנה אלי (או כתוב בדיון) בשביל שהוא ואני נוכל לעבוד על זה. ‏פאי - שיחה - Yours truly 09:44, 15 במאי 2008 (UTC)

מתחיל להימאס לי. אנחנו ויקי ולא דיקטטורה. אין לאף מפעיל סמכות לאשר לך דבר כזה, ובוודאי שלא לחסום דף במרחב הראשי לעריכה בגלל שבא לך שהדף יהי ערוך בצורה מאוד מסוימת. מותר לך לערוך עריכות של אחרים, אבל בשום פנים ואופן לא לדרוש שהדף ייסגר אח"כ לעריכה, בלי שיש סיבה לכך (השחתות, מופלץ המוצג בעמוד ראשי או דף חשוב במרחב איןציקלופדיה). אני בהחלט לא רוצה לחסום משתמש פעיל רק בגלל ניסיונות חוזרים ונשנים להשתלט על האתר. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:31, 15 במאי 2008 (UTC)

תבנית:ציטוט אקראי 2

תודה ששינית את הציטוטים לדברים יותר מצחיקים לדעתך, אבל כרגע בגלל המרחב אפשרויות המצומצם, יהיה עדיף שלא ימחקו ציטוטים אלא יוספו, חוץ מזה אם אתה מעונין להחליף ציטוט בתבנית:ציטוט אקראי 2 צריך להחליץ אותו גם בתבנית:ציטוט אקראי 2/רשימת ציטוטים,כרגע אני לא אמחק את מה שכתבת אבל רק להבא שאם אתה עורך את התבנית שתדע שיש גם "נרכז משאבים" שצריך לארגן יחד איתו. ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 09:50, 15 במאי 2008 (UTC)

לא הבנתי למה צריך לרכז בשני מקומות, ומי מינה אתכם להחליט מה ייכנס ומה לא?‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:14, 15 במאי 2008 (UTC)
איש לא מינה אותי להחליט או לא, יצרתי את התבנית למען איןציטוט והציטוטים שיופיעו שם נועדו להצחיק, לא להיות בעלי ערך מסוים, הציטוט שהוספת שמחקתי הוא ציטוט שמתבסס על ידע מסויים, ידע שלא כל הנכנסים לאתר יודעים עליו, ורציתי לשאול אותך מי מינה אותך להחליט איזה ציטוטים יכנסו או לא, לאור הציטוטים שמחקת...‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 12:19, 15 במאי 2008 (UTC)
זה ויקי, כל אחד מוחק ושם מה שנראה לו, אני לא אחראי על המיזם, וגם אתה לא.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 12:20, 15 במאי 2008 (UTC)

שלום

למה מחקת את שא:עמוד ראשי? קקון 19:54, 15 במאי 2008 (UTC)

ערכנו הצבעה על מחיקת המיזם ארציקלופדיה, לפרטים עיין באיןציקלופדיה:הצבעות/ארכיון 8. אגב, ברוך שובך. אודה לך אם תוכל לחוות את דעתך על השינויים שהאתר עבר, נקודות טובות, נקודות רעות וכדומה. תודה ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 21:36, 15 במאי 2008 (UTC)

למען הסדר הטוב

יומן החסימות שלי באתר האנגלי הוא חלק ממערכת היחסים הקבועה ביני ובין מפעילים אחרים. כמו שאומרים אצלנו:חסימה היא אמירת שלום (לפחות בין מפעילים). אני אשתדל להגיב היום באקספרסו. לצורך העניין, אני חושב שכולם פה צריכים לנשום עמוק ולשחרר קצת כעס. אני חייב להגיד שדווקא מהכיוון שלך אני רואה רצון כן לנסות לייצב פה את המצב. הינון של היום הוא לא הינון שחטפתי עליו קריזה בשבוע שעבר. כאמור, אני אשתדל להגיב באריכות בשלב יותר מאוחר היום. Mordillo 08:06, 16 במאי 2008 (UTC)

אוקי. תודה. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 11:01, 16 במאי 2008 (UTC)

ינון

אני אנסה לעזור לשקם את האתר, אבל אני לא מוכן לקחת חלק בבירוקרטיה של האתר. אני אבקש ממך לפטר אותי מתפקיד פקח. ‏raymondAK-47 - שיחה - תחי הרפובליקה האיןציקלופדית!!! 13:53, 16 במאי 2008 (UTC)

צה"ל קורא לי

ביום ראשון אני יוצא למילואים, אז סביר שלא אהיה במשך השבוע הקרוב. אני מקווה שהאתר יחזיק מעמד עד אז. shirbi 14:10, 16 במאי 2008 (UTC)

קודם כל בהצלחה, יהיה קצת קשה, כי אובונטו וריימונד חושבים שזה בסדר להשתיק את אבי כי הדעות שלו לא חילוניות כמו שלהם, ושמי שמביע דעה בניגוד לדעתם מפלג את הקהילה. צריך כאן מנהיגות מתונה (מהצד הלא דתי), כמו שלך, של יויו ושל גרביל. ‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 15:38, 16 במאי 2008 (UTC)
תשתדל לא לריב איתם יותר מדי, ורק תדאג שהם לא יחסמו אותו (או משתמשים אחרים) שלא לצורך, ותיזהר גם אתה שלא לחסום סתם (פרט למשחיתים ומציפים בערכי זבל). הבעיה שלי עם הערכים של אבי היא שהם פשוט לא מצחיקים. מה לעשות, לרוב (פרט למקרים מיוחדים כמו משתמש:נוי, ההומור של ילדים צעירים הוא לא כזה מצחיק. היה עדיף שהוא יקרא קודם כמה ערכים טובים, לפני שהוא מתחיל לכתוב בעצמו. כמו כן, להצטרף לקהילה קיימת, ומיד להביע זעזוע וביקורת על מה שהיא עושה, זה לא כל כך מנומס וחברותי. shirbi 19:22, 16 במאי 2008 (UTC)
אני מסכים שזה לא מנומס, אבל זו לא עילה לאזהרות ולדיקטטורה של אובונטו כלפיו.‏ינון TalkΩ שיהיה לכם יום נפלא ומאושר. נא הקפידו על התנהגות ידידותית בין חברי הקהילה ומחוצה לה. 20:07, 17 במאי 2008 (UTC)