משתמש:קקון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
תיבות משתמש
Slipknot-2380.jpg משתמש זה הוא מטאליסט!
Alice-in-chains-vector-logo.png משתמש זה הוא עליז בכבלים ואוהב לשבת בתוך קופסאות ולהסניף תרנגולים.
Chamin.JPG משתמש זה כתב ערך מופלץ.
Upsidedown.png !שארה לכ לע בבוסמ הז שמתשמ


ברוכים הבאים לשירות עקוב אחריי קקוןציקלופדיה! השירות ניתן בחינם למעריצי דן כנר ולמשחיתים.

קקון הוא כותב הערך הראשון באיןציקלופדיה, קצב אלגוריתמי, והאחראי לריתמוס באיןציקלופדיה באופן כללי. אין לו קשר משפחתי למשה קצב ו/או לאל גור. קקון שואף להגיע לעולם שבו קיימים תרמוסים לשמירת קוקה קולה בטמפרטורה נמוכה ככל האפשר ואיבוד אפסי של גזים. עם זאת, קקון אינו האחראי לתרמוסים באיןציקלופדיה והוא ישמח אם משתמש אחר יתנדב לתפקיד זה. עיבוד גזים, לעומת זאת, הוא הנושא החביב על קקון, ושאיפתו היא להתמקצע ככל הניתן באינטרפרטציה של פלוצים (אינטרפלוציה) וחקר השפעתם על נפש האדם.

הרפתקאות הברון מינקאקוזן

מרחב ראשי

רמשטיין - איתן מסורי - איןציקלופדיה - קאן 11 - מנאייכ - אליס אין צ'יינס - איןטקסט:יעל בר זוהר - לאונרדו דיקפריו - סמרטפון מסרטן - סקול את הטנק הישראלי - פיטר רוט - קרן פלס - רמי פורטיס - פינג פונג כיס - החריה - נינט טייב - פטיש - נינג'ה ישראל - יהודה סעדו - קצב אלגוריתמי - מאיר אריאל - חוה אלברשטיין - אריק איינשטיין - שלום חנוך - סגול 59 - האו"פ - מפלגת הגימלאים - אדם סנדלר - מירי רגב - קורונה - יצחק שמיר - נפתלי בנט - ביירוווד - הכוכב הבא - אוקראינה - רותם סלע - דקסטר - גל גדות - שטיסעל

איןחדש

איןחדש:ריטהרמי יישלחו לאזור הפנטום

Wiki(1).png

אני, קקון, מתחייב לשמור אמונים לשבתאי צבי, למלא באמונה את תפקידי כבירוקרט באיןציקלופדיה, להגן על איןציקלופדיה:חוקים ונהלים ולקיים את החלטות הקהילה.