תוכנת מחשב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "תוכנת מחשב" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם.


Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנא הפסיקו להשתמש במחשב ואל תתנו יד לעכבר!


תוכנת מחשב היא כינוייה של יישות במחשב המעודדת לאנשים בכל הגילאים להתמכר למחשב. כל מחשב בעל התוכנה נשלט בידיי צוות מוסמך היושב באיראן. בד"כ התוכנות ממכרות אנשים למחשב בעזרת: -משחקים אירוטיים -קובייה הונגרית (לחנונים) -סמים כיום התוכנות שולטות בכל העולם וכל אדם אשר עבר את גיל שנתיים מהופנט וממוכר לתוכנות.

תחילת שליטת התוכנות בעולם

התוכנה הראשונה הומצאה ע"י בני סלט ( הידוע גם כבני סלע ) ויעדה הראשוני היה למכר נערים ונערות למחשב בעזרת עשיית מעשים מגונים ומשחק שמטרתו לאנוס כמה שיותר אנשים.

כמה אנשים גאונים אשר יושבים באיראן ראו את מעשיו של בני סלע וישר כינסו אותו לישיבה שבה דנו בנושא התוכנות. הם רצו לשכלל את תחום זה ולבנות תוכנות אשר יתאימו לכל סוגי בני האדם. במהרה הצוות בנה תוכנות ממכרות לכל סוגי האנשים: לפקאצות ופרכות: תוכנת החדר הוורוד לילדי מייפל: מייפל סטורי לחנונים: קובייה אירוטית לשוויצרים: נפח את חזה השכן לחרמנים: נפח את חזה השכנה לחרמניות: נפחי את אשכי השכן

כל המחשבים בעלי התוכנות קיבלו צלם אנושי קטן והמחשבים רדפו אחרי הצרכנים, הפעילו את התוכנות ואז הצרכנים נדבקו אליהם. ותוך כדי שימוש הצרכן במחשב הזריק העכבר סמי אקסטזי ממכרים ישירות לדמו של הצרכן וזה התמכר מיד. וכפי שהוזכר, הכל נשלט ע"י הצוות המוסמך ומחשבי העל שלהם.

התוכנות לרופאים

אחד מחברי הצוות היה רופא. הוא רצה למכר גם רופאים. שנה לאחר מכן יצאה הסדרה החדשה של תוכנות המיועדת לרופאים בלבד. שם הרופאים לומדים איך לרפא צחלפת עציצים, איך לבצע השתלות זין וכוס. לכרות ריאות וכו'. מיד הכתבות בעיתון דיווחו על ההתפשטות הזו ואין אף ניתוח שלא מבוצע בסיועה של תוכנות אלו. התוכנות לרופאים שינו את פני הרפואה.

התוכנה של בני גורן

בני גורן שיתף פעולה עם צוות התוכנות באיראן ויצר גרסה נוספת של התוכנה לחנונים. הוא יצר תוכנה המלמגת מתמטיקה ואלגברה ברמה גבוהה . זאת כדי להגביה את ציוני התלמידים במקצוע זה. (כולנו יודעים שבני גורן היה חנון מדרגה ראשונה).

ובנוסף לכך הוא יצר גם את המייפל סטורי.

תוכנות רעות

יצאה גם גרסא של מקבץ תוכנות רעות ומסוכנות שבכל זאת סחררו אנשים. תוכנות אלו מסוגלות להפנט בני אדם ולשלוט בהם. בזמן ההיפנוזה התוכנה מזריקה ביצים טכנולוגיים ההופכים את האדם לחצי מחשב בעל תוכנה מסוג מסויים אשר יכול להשתלט ולמכר עוד אנשים. לפעמים מושתלות ביצים הגורמות למחלת התוכנה המשוגעת. המחלה פוגעת בד.נ.א של הבן אדם ומשנה אותו כך שהוא מסוגל לעכל מתכת צומחות לו ידיים ממתכת ולפעמים קולו רובוטי וצפצפני. חלק מעצביו של האדם הופכים לחוטי חשמל. כמו כן גובר בו החשק למיניות למייפל סטורי וקוביות תימניות. הוא משתמש בתוכנות 48 שעות ביממה. הכל מלווה ביריקת חומרים גושיים מהפה, בחילות, הקאות, כאבי ראש (המוח הופך לגמרי מתכתי), וחום של 187 מעלות צלסיוס. אין כיום תרופה למחלה.

לפעמים התוכנה רק מהפנטת את הצרכן וגורמת לו לעשות כל מה שצוות הפיתוח אומר לו וזאת כדי להשיג לצוות הפיתוח קהל סוגדים.

מטרת תוכנות אלו להגדיל את המודעות לתוכנות המחשב ולהפיץ אותן ואת מס' האנשים המכורים.

איך מחשבי העל של צוות הפיתוח שולט בתוכנות

במחשבי העל קיים יישום הנותן מפה של כל המחשבים בעלי התוכנות והאם מישהו משתמש בהם. אוטומטית נשלח זרם חשמלי המכיל את כל קודי ההפעלה של התוכנה ומתחיל את הפיכת המחשב לאנושי. כמו כן בצינור אחד נשלחים כל החומרים הדרושים לשימוש כגון: סמים וקוביה יגוסלבית.

עוד ידיעות

-חרא הוא אחד המרכיבים לסמים הממכרים -הדוגמנית בתמונת התוכנה הראשונה היא ג. יפית -אהוד אולמרט קנה את התוכנה לאידיוטים -אהוד ברק למד בתוכנה לטיפשים אך להיות טיפש וחרא. -הרמטכ"ל חולה במחלת התוכנה המשוגעת ולא מזמן אכל את מכוניתו של ראש הממשלה אולמרט

קוד התוכנה הראשונה

סטודנטים מאוניברסיטת תל-אביב חקרו וגילו את קודי התוכנה הראשונה ופרשו אותה. (להפתעתם הקוד היה חלקו בעברית)! פריטים: button, lable picture

  • הפריטים*

בלאבל לכתוב:("ראה את איבריו של האישה\איש.)" אשה: כפתור-לחיצה 1 תמונה.תמונה=אשה.GIF גבר: כפתור-לחיצה 2 תמונה.תמונה=גבר.GIF

  • מגדיר שבלחיצה אחת על הכפתור תהיה תמונה של אשה ובשתי לחיצות של גבר עירומים!*

תוכנה.מצב משחק=GAME.DO=מין (SEX) אחרי לחיצה על הכפתור=תמונה.SHOW()

  • מגדיר כי לאחר לחיצות על הכפתור מתחיל משחק מיני אקראי.*

היפנוזה: לאחר כמה דקות() computer.רובוט ממכר ומהפנט-קודי HYPNOSIS)(

  • מתחיל את שלב ההפנוזה הזרקת הסמים וההתמכרות.

אם אתם רוצים ליצור תוכנה זאת אז פתחו את התוכנה הממכרת:"פנקס רשימות". רשמו את הקודים הבאים ושמרו את הקובץ באנגלית בפורמט:SEX.

ראו גם

מחשב

טכנולוגיה

חשמל