תרנגולת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
תרנגול הבית
De blue hen chicken-1-.jpg
מחלקה ראשונה
סדרה פוקימון
משפחה עודד מנשה (אמא)
שבט פקצות
סוג משחק מחשב
מין תרנגולת גדולה
שם מדעי
tarnegolet gdola
"אני אוהב פולקע. תביאו לי פולקע. פולקעע!!!!!!"
~ שבתאי צבי על נשים\תרנגולות
"יש להם טעם של עוף"
~ איש אחד על תרנגולות

התרנגולת היא יצור חד תאי הגדל באזורי דרום איסטנבול. התרנגולות הן האחראיות למלחמת האזרחים הבנלאומית ב-1900.


תיאור פיזי

התרנגולת היא יצור חד תאי, לרוב חיה בדרום איסטנבול, בקרב מנהיגים הפוליטי השיח יאסין. לתרנגולות מערכת שיניים חדה, המסוגלת לפצח יהלום בלעיסה קלה. התרנגולת היא כנראה היצור היחידי בטבע מלבד הגרביל שמסוגלת ללעוס יהלומים בקלות שכזו. על אף שלמרבה האירוניה, התרנגולת לועסת חשיש בלבד, ולא מוצאת ביהלום הנאה קולינרית מסוימת. התרנגולת מצוידת גם במקור רטוב, המשמש לתקיעה בכוס של האמא שלך. האיבר המדהים ביותר בגוף התרנגולת הוא הכרבולת. הכרבולת היא שריר עשוי פלדה אשר התרנגולת דוקרת בו את אויביה הרבים (אחד ממלכי התרנגולות, עובדיה יוסף, בגד בתרנגולות והפך לרב. התרנגולות ביצעו בו לינץ'). לתרנגולת הממוצעת גם יש רגליים.

היסטוריה

התרנגולות נולדו בשנת 1899, בכפר קטן בפולין. התרנגולת הראשונה היתה נפוליאון. תחת הנהגתו של נפוליאון, התרנגולות סייעו למהפכה הצרפתית, רפורמת אתאתורכ התרנגולות עד היום שומרות על הצדק, הכנות והרציונליות בעולם.


קוקוריקו

הקוקוריקו היא כרזת הקרב של התרנגולות. לפני כול מלחמה למען הצדק לה התרנגולות יצאו, זעקו קוקוריקו. לכן כול בוקר, התרנגולת קוראת קוקוריקו. חוגים מדעיים מוסיימים טוענים שקוקוריקו בעצם נשמע כמו "אואורהאוווו" ולכן החליטו לשנות את שם הקריאה. התרנגולות ביצעו בהם לינץ'.

תרנגולת נלחמת באימפריה הגלקטית בהנהגת עודד מנשה

טריוויה על תרנגולות

  • תרנגולות מטלות ביצים
  • לפי המיתוס, התרנגולות מתרבות בעזרת קיום יחסי מין זוהי תיאוריה שגוייה ושקר גס. התרנגולות הן היצור היחידי המתרבה בעזרת לעיסת במבוק. זוהי סיבה לכך שדובי פנדה שונאים תרנגולים.
  • גרבילים לא אוהבים תרנגולות
  • תרנגולות לא אוהבות גרבילים
  • אני לא אוהב אף אחד מהם
  • כושי לבן קרח ירד למעלה ועשה לעצמו צמות.


מידע אחרון נוסף והכי אמתי מכל החפירות שיש כאן

התרגול והתרנגולת התגלו בסוף המאה ה-3 לפני הספירה ובתקופה ההיא בני האדם והתרנגולות חיו בהרמוניה ושלווה. עד שתרנגולוס הרשע רצה להשתלט על המין האנושי ולרצוח את כל שאר החיידקים הטורפים והקרציות. הקרב היה קשה מאוד אבל המין האנושי הצליח להדליק אש ועל התרנגולים קפצו קרציות וקפצו על איפה שהאדם הדליק אש ואז קלט "היי הם לא חיים בוא ננסה לאכול" וכשטעם הטעם הי מופלא וכך השתלטנו על העולם והמצאנו את הפרגיות! הסוף.

לקריאה נוספת

קישורים חיצוניים

האתר הרשמי של תרנגולות
רוצחי תרנגולות מתועבים!!!!!

הסוף המר