האגודה למלחמה בטמטום

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "האגודה למלחמה בטמטום" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.

האגודה למלחמה בטמטום, כפי ששמה מרמז היא אגודה.

הקמת האגודה ומטרתה

האגודה למלחמה בטמטום הוקמה בשנת 2004 ע"י חכם חנוכה. האגודה נוסדה כדי להילחם בכל סוגי הטמטום, בינהם: במעריצי דורה, בכל הילדות בנות ה12 שיש להן בלוג ובמיוחד באלון מזרחי. עד היום השיגה העמותה כ-200 שקלים חדשים, אותם השקיעה בילדה בשם K[* N5e!Nת דעעע!!!!111 שסגרה את הבלוג שלה.

מזרחי בשיא הקריירה

פעילות עתידית שתוכננה בעבר

כאשר תשיג העמותה מספיק כסף, חכם חנוכה מתכנן להשקיע אותו באלון מזרחי, כך שתבוטל התוכנית "בסלון של האווירון", ובמקומה תשודר התוכנית "איך להפוך לחברה של הילד הכי מושי בשכבה". לפי הרעיון, הפקצות יצפו בתוכנית זו, כיוון שמה נשמע מפתה ומפני שאין כוכב נולד ואין מה לעשות. לאחר מכן, בתוכנית הזאת יהפנטו את הצופות ויגרמו להן לסגור את הבלוג.

חבר באגודה רגע לפני נסיון ההתנקשות באלון מזרחי

בנוסף, מתכננת האגודה לבנות וירוס, שיגרום לכך שלפני כל כניסה לICQ המשתמש יתבקש לענות על שאלה, וכך הפקצות יפסיקו להשתמש בתוכנה זו, או יהפכו לחכמות.

תשובת הפקצות

כתוצאה מפעילות האגודה, התארגנו כ-1000 ילדות החברות בטבעת הבלוגים "ש![K!ת Kת n<ם 2דם" להלחם בחכם חנוכה. עד כה בנו הנערות את האתר "חנוכה אתה שקשוקה" בו הן מתארות את שנאתן הרבה.

סוף האגודה

כדי לדעת האם העם תומך בכניסת האגודה לכנסת, הציבה האגודה סקר בישראבלוג. התוצאה המפתיעה היתה ש-99% מהמצביעים אינם רצו לראות את האגודה, לא בכנסת ולא בטלוויזיה. כתוצאה ממהסקר האגודה נסגרה ו999 פקצות חגגו.

הרנסאנס של האגודה

שנים רבות לאחר שנסגרה באכזריות, האגודה שינתה את פניה, והוציאה אנשים לרחוב תחת הסיסמה החדשה "העם דורש צדק חברתי!". לא ידוע אם האגודה תצליח בגלגולה הנוכחי, אך ידוע כי יש לאגודה נציגים וגרורות בכל הארץ.

רשימה חלקית של החברים באגודה