Netvision

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "Netvision" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


"רק אלוהים יודע איזה סבל אני עובר עם הלקוחות האלה השם יקום דמם"
~ חתואל פומראנצבלום


מושג התמיכה הטכנית הוא מושג אשר נחקק בצד האחורי של לוחות הברית, והרעיון היה לומר לעם ישראל מה לא לעשות בחיים, אבל משה החליט על דעת עצמו לרסק את לוחות הברית כצעד מחווה ללהקת AC-DC, וכך קרה שהתמיכה הטכנית נהייתה מקצועו של השטן . התמיכה היא עבודה קלה, פשוטה ואף מהנה, אם את\ה חובב\ת סאדו מאזו, בעילת קטינים, וליקוק רצפת דרגנוע בדיזינגוף סנטר. העבודה משחררת את התומך לעולם שכולו תסכול וחוסר תאבון קליני, שכן היא מביאה לאוזנינו קולות, וקולות אלו הינם קולות הלקוח שעלולים לגרום לתומך התמים מנדווצ'קס בתוך האוזן התיכונה, הקולות הבאים הם קולותיו של הלקוח המצוי והם מתאפיינים בדרך הבאה:

"נוו כמה אני משלם לכם ו1+1 אתם לא יודעים"
~ אריאל קורשקיבין מהנדס תוכנה גיי


"זבלים אני לא נשאר איתכם עוד דקה! מחר אני בעיתונות"
~ זבל בן של חרא קיסבסקי


"יאללה הזמנתי אינטרנט מהיר וקיבלתי עצבים אינעל ראבראבאק"
~ שמעון ביטון בן שמעון


"לכל החברות שלי הגוגל עובד ללא שום אינטרנט"
~ ברוריה תמותיאמנסקי


מרגע שמיעת קולות אלו משתמש התומך בשטיק שהומצא במרתפי הppp שזהו כפתור הניתוק הידוע בכינויו RLS שזה ראשי התיבות של "rak lo shuv" שזה בעברית "רק לא שוב". אם יצטרך התומך להתמודד עם הלקוח בכל מקרה , הוא ימצא איך בעצם לא להתמודד איתו במגוון דרכים מקוריות כגון: חיתוך ורידים, גידוף הלקוח, והוצאה להורג של ילד תאילנדי בן שלוש.

התמיכה מוכרת במס כעבודה עם סיכון חיים דרגה ז' שווווולי .

טיפול תרופתי בעת עבודה בתמיכה הטכנית

ישנם כמה סוגי תרופות שהתומך המצוי משתמש בהם כגון:

קפה - בטענה "קפה מעורר אותי וזה עוזר לי לפתור תקלות". לא עובד בפועל.

גראס - בטענה "זה מרגיע אותי. חוץ מזה, למה שאני אשלם 50 שקל בפאב?" בפועל זה עובד.. כבר 4 שנים.

הרואין קראק - בטענה "hay this shit is very good" ספרות זולה.

יחס לעובדים

החברה ערכה לכל העובדים סדנת ערכים בו התחייבה להתייחס אליהם כבני אדם. הדבר היה נכון עד אשר גילתה שלא חייבת לספק הפסקות וקיצצה את אורך המשמרת בלי הודעה מוקדמת וללא הסבר. החברה טוענת שהיא מקדמת את כל העובדים ללא הבדל דת, גזע וצבע עיניים, אבל בפועל רק מי שמעשן עם אותה נרגילה עם יונית זוכה לקידום.


צואה צואה צואה


צואה היא הדרך הטובה ביותר לתאר את העבודה הזאת שנקראת תמיכה טכנית. אולי.. במחשבה שנייה צואה היא מילה די קשה לתיאור העבודה הזאת. שלשול, זו המילה הנכונה.

שלשול שלשול שלשול


שלשול זה חרא של חיה וחרא של בן אדם, כמו העבודה בתמיכה הטכנית, סיפורים מיתולוגיים רבים מספרים על התמיכה ככלי שנועד להוציא סודות מדינה מהפלשתים הנוראים, שתמכו באותה עת עתיקה בעטיני כבש מהיר, ויו יו גם. תפקיד העבודה הזאת הוא להמיס לתומך את השכל, ומהתמיסה המתקבלת ניתן לעצב את מוח התומך מחדש , לתמיסה קוראים מחארבאט וממנה ניתן להכין זכוכית ומדפים.